Skocz do zawartości
Eilure

Prosze o skomentowanie tego zestawu pod athlona2500+ Mobile!

Rekomendowane odpowiedzi

AthlonXP2500+Barton Mobile ----------------------------435 sirius.pl

Pentagram FreezoneQC-80 Cu --------------------------110 tweak.pl

Abit NF7 ------------------------------------------------------315 proline.pl

GeIL 512MB PC-400 CL2.5 -------------------------------510 tweak.pl

Chieftec 360W (HPC-360-302DF) -----------------------230 benchmark.pl

Modecom Enjoy czarna bez zasilacza ------------------150 benchmark.pl

------------------------------------------------------------------------------------

Razem --------------------------------------------------------1750

 

Jezeli chodzi o duala to wole juz singla bo wydajnosc az tak bardzo sie nie zwieksza,a dual ogranicza oc przez FSB.

Z gory dzieki za krytyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze wersja abita NF7 od NF7-s(l) rozni sie tylko kilkoma rzeczami np. ma firewire,soundstorm,a ja posiadam karte dzwiekowa bardzo dobra i mi starczy, a konfig ma opierac sie tylko na tych podzespolach co wypisalem wyzej, poniewaz dysk i karte juz posiadam chce wymienic tylko to co pisalem u gory.

 

Mysle tez czy kostki geil'a beda odpowiednie poniewaz naczytalem sie bardzo zlych opini na ich temat,a chce kupic cos porzadnego za okolo 500zl single chanel 512ramu 400mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj po prostu z boku zamiescilem info gdzie to mozna nabyc i przykladowa cene takiego podzespolu.

a jezeli chodzi o te kinmaxy hardcore to uwazam ze sa gorsze od geila bo nie mamaja radiatorkow.za ta cene jedynym wyjsciem jest kupic geila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First of all i najwazniejsze of all.... GEil o ktorym piszesz jest zajebista pamiecia DDR400, naprawde....i to koniec :D Powyzej 400 juz nie jest tak rozowo. Na siriusie jest recka i porownanie pamieci, wynika z niej, ze najciekawiej, kupic zwyklego Twinmosa cas 2.5 i dokupic radiator sobie samemu, WHY??? Bo geil wycisnie fsb 210, a twinmos 240 jak my dasz 3.1Vdim. Osobiscie mam Geil 500 i na 260. Dlaczego takie wazne sa wysokie fsb? Bo mobilek jest bardzo podatny na takowe, wbrew temu co pisza rozni ludzie :D Cen ci nie podam, ale nie kupuj geila. Chyba ze bedziesz dzialal 12.5x200 i nic pozatym(ok wynik BTW). Widze ze nawet piszesz, ze wolisz single niz dual...Polecam test pamieci na siriusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulusman dzieki za linka do tego testu i chyba zdecyduje sie na te twinmosy i radiatorek,ale autor pisze w komentarzach ze nowsze twinmosy sa gorzej podkrecalne niz te,ale mi starczy tylko 433 wiec jakos chyba dokrece je do takiej wartosci.z gory dzieki bo bym przeplacil sporo za geila a otrzymalbym o niebo mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulusman dzieki za linka do tego testu i chyba zdecyduje sie na te twinmosy i radiatorek,ale autor pisze w komentarzach ze nowsze twinmosy sa gorzej podkrecalne niz te,ale mi starczy tylko 433 wiec jakos chyba dokrece je do takiej wartosci.z gory dzieki bo bym przeplacil sporo za geila a otrzymalbym o niebo mniej.

Raczej nie kupowalbym nowych TwinMosow - te nowe partie to padaka, wiekszosc ma problemy nawet FSB 200. Looknij na tamta aukcje ktora Ci podalem i lyknij te BH-6. A jak nie jestes pewien to polookaj po forach roznych i poszukaj czegos o tych kostkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...