Skocz do zawartości
michalak

Bal Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z balu i na lepszej imprezie nie byłem , niestety trwał krótko, ale było naprawde zajebiście. Dziewczyny nie do poznania(po solarium, kosmetyczce, fryzjerze) a my po kilku red bullach i "innych" napojach. Dlatego moge troche nieskładnie pisać. Wziąłem cyfrak ai porobiłem ze 120 zejbistych zdjęć :D :D

 

Za udział w balu płaciliśmy 60zł od osoby. :?

Polonez nie wyszedł bo my jeszcze mieliśmy kilka manewrów wykonać a skończyła się muzyka :lol: :lol: :lol: :lol:

 

"Dj" raczje kiepski był puszczał muzyke nie w żadnych blokach tylko raz jakiś Perfect, raz O-zone, a potem TEDE - Drin Za Drinem(dobra piosenka przy nauczycielach) :D .

Tak naprawde to ten bal to najpierw 4 minuty polonez, a potem dyskoteka w garniturach(których długo na sobie wcale nie nosiliśmy).

Hehe w głowie mi się kręci :D :D :D Szkoda tylko, że nie mogłem iść teraz z kolegami na jakąś domówke ale trudno.

 

Pozdrawiam Gimnazjalistów

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheheh ja zamiast balu mialem "studniowke" gimnazjalna ;)

aaach ale bylo fajnie :P

wszystcy jacys tacy odmienieni (zwlaszcza dziwczyny ale o tym sam napisales, makijaz solarium itp itd ;))

pamietam bylo bardzo fajnie tylko muzyka troche nie ten tego :/

w sumie nie moge sie juz doczekac prawdziwej studiowki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czekałem na kobiete, i nieopodal był własnie bal gimnazjalny. Jaka to sie tera młodzież porobiła... ;) Za moich czasów czyli jak końcZYłem podstawówkę (oho kiedy to było) to staliśmy jak pajacyki a później mieliśmy "bal" na sali gimnastycznej i pod każdą ścianą min. 3 nauczyciel :lol: Echhh chciałbym się teraz urodzić...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czekałem na kobiete, i nieopodal był własnie bal gimnazjalny. Jaka to sie tera młodzież porobiła... ;) Za moich czasów czyli jak końcZYłem podstawówkę (oho kiedy to było) to staliśmy jak pajacyki a później mieliśmy "bal" na sali gimnastycznej i pod każdą ścianą min. 3 nauczyciel :lol: Echhh chciałbym się teraz urodzić...

 

pozdro

hmm

u nas też były nauczycielki,nie przeszkadząło to śpiewać tectów z przekleństwami. "miejskie" nas pilnowały. Dużo dziwwczyn, niektórzy tańczyli wolne albo i szybkie nawet :lol: i troche macali niektóre "całkiem trzeźwe" kobitki. Mam baaaardzo dużó zdjęć, może coś wrzuce sensownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheheh ja zamiast balu mialem "studniowke" gimnazjalna ;)

aaach ale bylo fajnie :P

wszystcy jacys tacy odmienieni (zwlaszcza dziwczyny ale o tym sam napisales, makijaz solarium itp itd ;))

pamietam bylo bardzo fajnie tylko muzyka troche nie ten tego :/

w sumie nie moge sie juz doczekac prawdziwej studiowki ;]

nie wiesz co piszesz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dwa tygodnie temu mialem komers. Tak jak wspominaliscie panie odmienione. Napoczatku 4,5 minuty poltka. Potem do 24:00 dyskoteka a po zakonczeniu przenieslismy sie na miasto a potem do kumpla na hate. Do domu wrucilem o 7:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dwa tygodnie temu mialem komers. Tak jak wspominaliscie panie odmienione. Napoczatku 4,5 minuty poltka. Potem do 24:00 dyskoteka a po zakonczeniu przenieslismy sie na miasto a potem do kumpla na hate. Do domu wrucilem o 7:00 :)

A mi rodzice kazali wrócić do domu po balu :? :? :? :evil: :evil:

Mogłem się wykłucić ale już trudno, niedługo jade na obóz to takie bale będą codziennie szkoda tylko że z innym towarzystwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...mnie bal czeka dopiero w czwartek ;) Ale i tak trochę krootko (18-24), no ale to tam kij. W piątek sam robie impreze u siebie na budowie, spanie pod namiotami...2xkrata, kilka kroowek(0,7), jakieś Cin&Cin`y i nikt trzeźwy nie wyjdzie ;) Tylko, żeby pogoda była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja pamietam swój bal i to byłą jedna z lepszych takich imprez w moim zyciu tez mielizmy cyfraka i powiem ze jak ogladałem, te zdjecia prawie po roku to prawi mi sie łezka w oku uroniła coś peiknego po porstu

teraz za pare dni ma swpotkanie ze staraklasa i wychowawczynia ..w koncu bedziem na legalu pić :P

w tedy ochroniaz zabrał mi 3 browary :/ nie mozena było wnosic to kolega podawał mi przez kono w łazience

na szczesie nie był taki hu.. do konca i mnie nie wykablował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalak z jakiej dzielnicy jesteś?

Dzielnica Ursus.

Alkoholu nie trzeba być żeby się fajnie bawić, kilka red bulli wystarczy :lol: A z alkoholi to były też wódki gdzieśtam pochowane wcześniej, a poza tym to nikt nie chciał się upić, raczej piliśmy takie Smirnoff ICE i podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się napatrzyła większość, teraz zdjęcie z "baletów".

Dołączona grafika

 

do Wunat:

Czemu bogate dzieciaki? To jest zwykła publiczna szkoła i raczej bogatych dzieciaków tam nie ma, są albo bardzo biedni niestety, albo troche bogatsi ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bal miałem z 2 tyg temu i było bardzo fajnie a kobitki faktycznie nie do poznania oczywiście na + :D ogulnie nie żałuje było fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja miałem w tą środę co była i było nie da się ukryć zajefajni ... lepszej błyskoteki nieprzezylem i będę to wspominał latami... było na niej ok 100 spoko osób kończących gimnazjum, djot ;) qmpel z młodszej klasy .. dziewczyny no moze nie aż tak odmienione jak na tych zdjęciach ale po prostu od niektórych sie oczu nie dało oderwać 8O no i pierwsze takietam troche gadania dyrektora i innych ( 15minut) i już potem dyskoteka do 24 .. było sympatycznie szczególnie na wolnych i na takich piosenkachna których z qmplami wygłupialismy się totalnie , wszystko skręcone na kasetę cyfrówko mojego qmpla .. ahhh te dzieewczyny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze co powiedzieć ze jakiś miałeś krótki ten bal mój trwał do 1.00 i byłzajebisty w życiu sie tak niebawiłem :D. A wczoraj i dzisiaj ;) byłem u siostry i trwał do 4.00 i było zajebiście nawet nauczuciele:D I jedno co wynisłem z niego że wrzyciu już niespróbuje kawioru :) A dzieczyny takie inne na tych balach ;) az sie zdziwiłęm pozytywnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...