Skocz do zawartości
ClareS

Ati Radeon 9800 / Pro / Xt

Rekomendowane odpowiedzi

no przepalenie molexa tak jak mowil yotomeczek powstaje przez nie najlepszej jakosci kabel zasilajacy dostarczany przez producenta. mi akurat nie dochodzil do konca w molexie zolty kabelek, ale dzialac ciagle dziala :) ofkors radoslaw jest na innym kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoo zamówiłem wkońcy silencera rev3 i coolermastery miedziane.

Teraz załaduję biosik od XT i w tym moje pytanie

 

Zaraz dostanę pewnie zjebę :lol: jak to sie nieładnie mówi ale wolę zapytać niż spiert tteee uszkodzić kartę :P

Więc tak mam Saphirka na PCB od XT i oczywiście r360, jest na pamięciach hynixa.

 

Zassałem bios stąd<http://fabian.bricard.net/postnuke/files/Club3D.9800XT.128MB.Hynix.rom>

i programik atiflash.

Ten bios będzie najlepszy do mojej grafy no nie :?:

No i jak najlepiej zrobić flaha żeby nic nie spierdzielić?

poradźcie bo gdybym mojego radosława zzakuionego za ostatnie ciężko zarobione pieniądze uszkodził too ...:/

pozdro i soorry za trochę głupie pytanie ale dla mnie to bardzo ważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a np jak jest taka sytuacja ze flasciach!esz i nagle booom!!! prad wylaczyli? :o

ja mialem podobna sytuacje jak flashowalem biosa na mobo mercury pod 700mhz :) wylaczyli prad i szlag trafil....

potem musialem sie udawac do specjalistow. ale w sumie to przypadek niz moj blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was ma moze catalysty 4.10 ? bo mi sie wydaje ze to jakas porazka komp mi sie non stop wiesza

wy tez tak macie ?! (dodam ze na sterach 4.9) pyka normalnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Powiedz mi jak sobie radzi Twoja zasiłka?

Czekam na paczkę z szafirkiem z nudów czytam ten topik a mam zasiłkę jak w podpisie. Da rady?

Czy mój Fortron da radę z szafirem 9800PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was ma moze catalysty 4.10 ? bo mi sie wydaje ze to jakas porazka komp mi sie non stop wiesza

wy tez tak macie ?! (dodam ze na sterach 4.9) pyka normalnie  :wink:

Od pewnego czasu zainstalowałem Catalisty 4.10 i nie ma z nimi żadnego problemu może nawet gierki na nich płynniej smigają!!! Call of Duty UN Catalisty 4.10 wyemillinowały głupie zakończenie śmierci ,jakie miało miejsce na 4.9! ( paleta 16 kolorów) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za potezny of topic.

 

R.I.P:

ten Twoj NEC 3500 to cichy jest? I duza ma bezwladnosc? Tzn jak wkladasz plyte to dlugo musisz czekac zanim nagrywarka raczy sie wogole zaczac krecic i czytac cokolwiek z niej? Zadowolony jestes z tej nagrywarki? Moze eby wiecej burdelu w watku nie robic to napisz mi na maila: brosso@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Postadam Sapphire Radeon 9800SE@PRO na R360 i 128mb samsung 3.3ns i poszukuje Biosu dla tego cacka od wersji XT.

Ta karta jest na PCB od radeona 9700PRO :( ale chyba to bez rużnicy nie ? tu jest jej foto http://www.ixbt.com/video2/images/sapphire...-scan-front.jpg

 

Widział ktoś bios do Sapphire radeon 9800XT 128mb samsung 3.3ns ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej 1 stronie którą mi podałeś jest jakiś bios "Sapphire 128MB "XT" Lite E-Die BIOS" ale dla jakich pamięci on jest ? 3.3ns czy 2.8ns ?? na wszystkich stronach widze biosy dla XT tylko samsung 2.8ns i hinix 2.5ns :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie byscie polecili stery na dzien dzisiejszy do mojego nowego Radzia ,bo juz sam nie wiem czy 4.8 czy 4.10.Jakie jest wasza opinia po dluzszych testach.

 

P.S Mogl by ktos mi napisac czy spokojnie moge GPU podniesc do 400 a Pamiatki do 350(700) na standardowym chlodzeniu. Wiem ze to juz tu jest w tym Topicu ,ale pytam sie ludzi ktorzy maja juz dluzszy czas krecona na standardowym chlodzeniu.

 

P.S Mam rv350 :( ehh ja to mam pecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze bedą 4.10 dają kopa w cs source i doom 3 a co do zegarów które podałes to możesz je zapodac na standardowym chłodzeniu ale na dłuzszą mete warto pomyslec o silencerze i jakis radiatorkach na pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli, spokojnie.

Pierwsze wrażnie - to jest głośniej. Ale to zasiłka: cały czas chodzi na 1 stopniu obrotów.

Czcionki wyraźniejsze. Zero problemów przy przejściu z Nviadia na Radosława. Nie odinstalowywałem sterów do FXa, wymieniłem karty, tryb awaryjny, odinstalowanie nVidia display, restart, sam rozpoznała mi poprawnie grafę, instalacja katalizatorów 10, ponowne czyszczenie DC3.3 resztek po Nvidii (nic nie znalazł), czyszczenie rejestru.

I teraz sprawdzam co się dzieje. Napięcia lepsze niż w normie, musiałem tylko zmienić ustawienie alarmu na +5V: teraz jest + (-) 0,2V.

Reszta wyjdzie w praniu. X2 theatre już nie przycina - pierwszy postęp.

Dalsze wieści wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jednak nigdy nie umrze! Zawsze będą ludzie z nowymi Radkami :)...

A teraz pytanko: Mój kolega ma zamiar sprzedać (możliwe że już to zrobił) swojego Gainwarda FX5600Ultra i chciał coś 8 potokowego, oczywiście poleciłem mu Szafirka Pro, ale czy lepiej go kupić w sklepie (więcej kasy i gwarancja) czy na allegro (bez gwarancji). Ja swojego Szafirka mam od 3 miechów więc jeszcze nie miałem ŻADNYCH problemów, ale... Jaka jest wasza opinie, ludzi którzy mają swojego Radka już tak długo że sami nie wiedzą skąd się u nich wziął... :) ps. Oczywiście chodzi mi o karte na pcb od xt, rdzeniur360 a i kumpel jest fanem overclokingu! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez witam z mojego szafirka 9800PRO 128/256

 

Pytanie podstawowe czy 14K w 3Dmarku2k1 jak na moj szprzet to malo??

 

 

Jade na Catach 4.10 ATI i w CS :Source np. na de_aztec spada mi momentami do 20 FPS :? ,ale ogelm 70-180

 

Czy te wyniki wam sie nie wydaja troszke za niskie bo juz sam nie wiem czy to proc chamuje czy cos nie tak

 

System postawilem prawidlowo wedlug mnie WIN XP=>SP2=>Via 4.1=>DX9c=>Catalyst 4.10

 

Stery do plyty zainstalowalem tak jak ktos tu to na forum opisywal czyli; wypakowalem do katalogu i w setup.exe dalem na zgodnosc z WIN 2K

 

Prosze o jakas opinie i ew. rade czy cos pominalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...