Skocz do zawartości
hal_9k

R9800 PRO sapphire - PADNIĘTE TV OUT

Rekomendowane odpowiedzi

Przedjdę do rzeczy. Radzio pracował pod linuxem, do windy przechodziłem gdy chciałem pograć i filmy oglądać na TV. Po pewnem czasie w linuxie wywalił mi błąd modułu fglrx (obsługa radka) niestety nic nie pomogło, musiałem przestawić na zwykłego radka bez akceleracji OpenGL (stery systemowe). W windzie działa OK akceleracja. Ale TV-OUT umarło. Co jest? miał ktoś podobny problem? Dziwna sprawa jak na moje oko.

Osobiście wątpię w to że ktoś mi pomoże, ale.. zawsze warto zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz pewność, że ten radek to prawdziwy PRO a nie "goły" 9800 z wgranym biosem od PRO?

Gdzieś czytałem, że w przypadku radka 9700 wgranie biosa od 9700PRO powodowało problemy z TV-Outem. Być może przez analogię to samo dzieje się w przypadku 9800->9800PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no do tej pory nie było kłopotu z tv-out, teraz dopiero coś się porobiło. Na papirach i naklejkach jest napisane PRO. Zaczyna mnie ten komp powoli wpieniać, gdyby nie to że wywaliłem na kartę sporo kasy to bym zlał ten temat. A tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie używam przejściówek, łączę kompa tak jak dotychczas to robiłem poprzez S-VIDEO mam taki łądny kabelek i zawsze działał OK, na tej karcie też, aż do zeszłego tygodnia. Jeszcze jedna rzecz mnie zastanowiła.

Zawsze aby mieć możliwość włączenia danego urządzenia, dodatkowego monitora, czy też właśnie TV należało podłączyć to urządzenie z gniazdem na karcie, w przeciwnym wypadku dana opcja nie była dostępna. W chwili boecnej bez względu na to czy mam coś podłączone czy nie, wszystkie opcje są dostępne. To nie jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...