Skocz do zawartości
TrancEaddict

Komp do 60-700usd czy moglibyscie ocenic?

Rekomendowane odpowiedzi

mam do zlozenia nastepujacy komputer do okolo 600-700dolarow.

ma to byc tylko komputer (bez monitora myszy, takze bez CDROM/dvd itp)

komputer nie bedzie wogole podkrecany!

oto moj typ:

 

 

Plyta glowna:

Tutaj mam najwiekszy problem, ale poczytalem ze duzo ma osob ta plyte, wiec powinna byc dobra. Wezne wersje bez "G" bo za duzych roznic nie widze (chyba ze sa ogromne?) chyba ze warto doplacic $30 do wersji z G?

ABIT "IC7" i875P - $110

 

Proc: Intel Pentium 4/ 2.8E GHz 800MHz - cena $170

 

Grafa: ATI RADEON 9600PRO - $130 tutaj mialem najwiekszy problem bo dalej sie wacham, poradzcie mi.

 

otoz zastanawialem sie czy brac 512 ramu i radeona 9800pro czy 1024ramu oraz 9600pro. komputer bedzie do grania, nie dla maniaka, ale prawdopodobnie osoba bedzie miala duuuzo <span style="color:red;">[ciach!]</span>l tam zalaczonych (kazaa, imesh itp) wiec zdecydowalem sie na 1gb ramu. czy dobrze zrobilem?

 

 

RAMM: 2 sztuki Kingston 184 Pin 512MB DDR PC-3200 - $160

 

jezeli nie znajde kingstonow to kupie jakie kolwiek ddr 3200 ktore sa na liscie abita, jako kompatibilne (zebym nie mial pozniej problemow)

lista jest tutaj http://www.abit-usa.com/memory/ czy ktos zwas spotkal sie z kompatibilnoscia ktorys z wymienionymi tam pamieciami?

 

HDD: Seagate 80GB 7200RPM IDE Hard Drive, Model ST380011A, OEM = $70

wybralem seagate bo lubie ta firme, a raczej tej osobie nie zrobi roznicy jezeli jest hdd troche wolniejszy od reszty

 

Zasilacz + obudowa: antec 400watow = $100

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc....-129-120&depa=1

 

co myslicie o tym zasilaczu i czy starczy 400watow?

Wentyl: jakis do $15

 

calosc 755 czyli za duzo niz przewidywalem, ale nie sadze ze gdzies moge obciac cene, czy moglibyscie doradzic co bym mogl obciac z tego zestawu

chcialbym kupic jakas tansza plyte glowna, ale niestety nic ciekawego nie widze, przypomniam ze plyta ma byc nie do OC.

ale zalezy mi zebym nie mial z nia problemow

dziekuje

 

 

to wszystko, chyba ze oczyms zapomnialem?

 

co sadzicie o takim zestawie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G oznacza gigabitowy LAN, sam osądź czy Ci to potrzebne.

Zdecydowanie lepiej 2x512 ramu w dualu niż 9800pro zamiast 9600pro, a tylko 512 mega ramu.

Zasilacz nie tyle starczy co jest zbędny aż taki, lepiej kup dysk 120GB, a zasilacz 360Wat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. ja mam epoxa 4pda2+ i sobie chwale. plytka bardzo stabilna , wydajna. nie nadaje sie do oc [male vcore] ale vdimm mam do 3.3v ;) aha , mobo to ma tez raida , lan , dzwiekowke [ac97:|] i ogolnie bdb. [i865pe]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...