Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

poczytalem i wyglada na to ze nie wazne jest to co sie liczy tylko ile sie ma credytów?? jedno mnie wqrza, czemu nie ma jednego konta dla wszystkich projektów zeby móc liczyc różne nie zwarzając na to ze ten w którym sie scigamy ucierpi na rzecz innego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my liczymy tylko SETI - więc ja nie korzystam z tej stronki do robienia statystyk tylko z oficjalnej strony Seti na BOINCu (tam są najbardziej aktualne dane)

ale RadAg podobno z tego robi statsy dla swojej grupy bo oni liczą różne projekty

 

są tam ogólne statystyki dla całego BOINCa i tam sumuje kredyty ze wszystkich projektów 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie aktualności danych, zauważyłem że dane na Synergystats są aktualniejsze czasami niż na oficjalnych stronach projektów.

Odnośnie BOINCStats to mają oni w tych swoich tabelach pewne błędy prawdopodobnie, poza tym sumują kredyty tylko (chyba) z oficjalnych projektów BOINC, no ale i tak z tych statystyk korzystam bo to niestety jedyne wspólne, dla wszystkich projektów, dane.

 

Wg BOINStats jesteśmy (TuningPC) już przed wami (Tweak.pl) :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojna wasza rozczochrana zaczyna nam zaliczać moje cięzsko liczone kredyty, sie zobaczy za kilka dni :D

 

update

nie moge sciagać jednostek ani nawet pobrac progsa do liczenia w boincu bo no schedulers responded bo kurde robilem format i musze od nowa sciagnąć ale nie wiem jak jak sie nie da :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge pobrać żadnej próbki od rana a już nie mam co liczyć.. zaczyna mnmie to już denerwować. Narazie jest neżle ale mam nadzieje że uporają sie kiedyś z tymi awarjami i już ten projekt bedzie normalnie się zachowywał, puki co jakoś sobie liczymy a szykują sie nowe kompki Rullllleeeezzz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy są jakieś dodatkowe programiki do bionic-a tak jak to było np w starym seti? I kto mi na litość boską wytłumaczy gdzie ustawia sie ilość pobranych próbek bo chyba slepy jestem i tego nie umie znależć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "problem". Dwa tygodnie temu przeszedłem na Seti BOINC. Zliczyłem juz 20 sygnałów (wszystkie wysłane - zaraz po przeliczeniu - czyli 1-wszy sygnał juz 2 tygodnie temu :!: ) i NIC. Jak do tej pory nie mam żadnych kredytów. Pisaliście, że trzeba czekać ale ile :?: Dwa tygodnie i nic :?: A może ja tu coś robię nie tak :?:

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Zabawe z Bonic'iem zaczalem od wczoraj i mam pare pytan,przeczytalem posty i tutorial ale zostaje pare niejasnosci.

 

1.mozna pobrac wiecej jednostek do przeliczenia ? tak na wypadek gdyby nie bylo dostepu do netu.

2."odeslanie wyniku przed" jest ustawione na 15 pazdziernik - mozna to zmienic, tak zeby odsylal codziennie lub co 2 dni ?

3.przez nocke zostalo przeliczonych pare jednostek ale w "Pending credit" jest pusto i komunikat "This feature is turned off temporarily" / results > Temporarily disabled ??? co to oznacza ? i dlaczego nie mam w statach info o przeliczonych jednostkach ze starego seti :/

 

z gory thx za odpowiedz.....pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. tak jak w tym poradniku mozna tylko ustawić na ile dni mozna sciągnąć, i jesli ci neta wetnie to daj disable network acces w menu bo jesli sie skapnie ze nie ma neta to ci wetnie wszsystkie jednostki i nie będziesz mial co liczyćm mi sie tak stalo nie raz

2. tobie chodzi chyba o report dead line a to oznacza ze do tego czasu musisz wyslac tą jednostke bo jesli nie to jej ci nie zaliczy, a jeśli chcesz ustawić co ile ma kontaktowac sie z serwerem to jest to tam opisane:

connect to network about every - Nawiązuj połączenie z serwerem co - ustal, co ile dni klient BOINC ma połączy się z serwerem by pobrać dane. i tu wpisujesz np 0.1 dnia i juz ci sie co 2 h łaczy i wysyla

3. pending credit nie dziala bo wyłaczyli tą usuge i to dawno temu więc nie masz sie co przejmować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuxmen thx za odpowiedz.

 

We wczesniejszych postach przedstawiles liste probek , ktore masz przeliczone ale czekaja na potwierdzenie, w ktorym pliku moge je podejrzec ?

 

- results > Temporarily disabled tymk komunikatem sie nie przejmowac ?

 

Pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugim poscie :P

Mam pytanie i prosbe o pomoc :(

Odpalilem Boinc na Linux :P i mam problem: zaczal liczyc pieknie i po pewnym czasie (chyba jak widze po przeliczeniu) wywala komunikat:

"2004-10-06 10:36:39 [sETI@home] Scheduler RPC to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi failed

2004-10-06 10:36:39 [sETI@home] Scheduler RPC to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi failed

2004-10-06 10:36:39 [sETI@home] No schedulers responded

2004-10-06 10:36:39 [sETI@home] No schedulers responded

2004-10-06 10:36:39 [sETI@home] Deferring communication with project for 4 minutes and 12 seconds

2004-10-06 10:36:39 [sETI@home] Deferring communication with project for 4 minutes and 12 seconds

2004-10-06 10:40:52 [---] Insufficient work; requesting more"

No i jest problem...

Hmm nie moze się połączyć i wymienić probek?? No i czy ktoś nie ma stronki z komendami do boinc pod powyższy system? (bo mi się link zgubił i nie moge rozkminic...)

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuxmen thx za odpowiedz.

 

We wczesniejszych postach przedstawiles liste probek , ktore masz przeliczone ale czekaja na potwierdzenie, w ktorym pliku moge je podejrzec ?

 

- results > Temporarily disabled tymk komunikatem sie nie przejmowac ?

 

Pozdroofka

nie da sie tego sprawdzić bo nie dzila to chwilowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem (ehhh...):

 

Przy uruchamianiu BOINC'a wyskakuje komunikat:

BOINC GUI Diagnostic Error

 

BOINC Runtime Exception - 108 File Operation Failure

Failed to reopen stderr for diagnostic redirection

(overwrite)

Filename: 'BoincsrcMainboinc_publiclibdiagnostic.C'

Line:'79'

 

Wciskam "OK" program uruchamia się ale w oknach komunikaty mam:

--- - 2004-10-07 07:21:13 - Insufficient work; requesting more

SETI@home - 2004-10-07 07:21:13 - Requesting 32216 seconds of work

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - make_scheduler_request: -108

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - scheduler init_op_project to http://setiboinc.ssl.berkeley.edu/sah_cgi/cgi failed, error -108

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - init_op_project failed, error -108

SETI@home - 2004-10-07 07:21:16 - Deferring communication with project for 1 minutes and 0 seconds

 

..........i tak wkółko.... nie można się połączyć z serwerem w celu pobrania nowych próbek... Proszę o radę... Czy to wina serwera czy moze coś mi się skopało w programie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...