Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

jestesmy na dobrej drodze :]

 

huh widze ze kraju naszej druzynki nadal nie mamy okreslonego... :/

bo sie nie moge ze snapem dogadac bo to pajac jest, jak bedzie znowu to go pognebie do skutku żeby oddał mi team we władanie :twisted: albo coś zrobił bo jak nie to go krzywdze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem :!:

otóż liczę dla Conquerów

mój host ID to 301770

i liczę już dość długo i miałem już troche jednostek przeliczonych, nagle dzisiaj zajrzałem po dłuższej przerwie na "computer summary" a tu pokazuje że oddałem 5 jednostek tylko a szóstą dopiero liczę z czego 1 zaliczona 4 pending

a credytów zaliczonych kompowi ponad 500 jest

 

a i na tym obecnym kliencie 4.07 liczy sporo szybciej niż na 4.05 (o jakieś półtorej-dwie godziny na durniu 1.0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zajrzałem po dłuższej przerwie na "computer summary" a tu pokazuje że oddałem 5 jednostek tylko a szóstą dopiero liczę z czego 1 zaliczona 4 pending

a credytów zaliczonych kompowi ponad 500 jest

ja mam juz jakies 500 jednostek przeliczonych a pokazuje 60 :P

nowy klient jest rzeczywiscie duuuzo szybszy od poprzedniego, ale niedlugo po wprowadzeniu zaczely znikac przeliczone jedostki

co tam wazne ze kredyty nie znikaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mialem ponad 20 przeliczonych jednostek, ale niestety klient nie chcial mi sie polaczyc z serwerem. Co ciekawe na drugim kompie jest taki sam adres i tam smiga wszystko spoko. Dodalem wiec nowy projekt z innym adresem i zrobilem reset starego. Uprzednio skopiowalem przeliczone jednostki. Niestety jak wrzuce je spowrotem do katalogu to program ich wogole nie widzi i nie wysyla. Da sie jakos wyslac te wczesniej przeliczone jednostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypta statystyk

mój komp właśnie minął bariere 15000 kredytów

brakuje około 600 kredytów do minięcia tarpaNa,

a do The Space Conquerors brakuje jeszcze 15000

w tym tempie powiniem ich dogonić w ciągu miesiąca

no i drużynka mineła 51000 kredytów.

Hmm flagi teamu dalej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turtles - hmm mi na 4.08 liczy nieco wolniej niż na 4.07 (około pół godziny różnicy przy liczeniu około 8 godzin to żadna różnica) ale i tak szybciej niż na 4.05

a i ja niedługo dojdę do granicy TYSIĄCA credytów :D mój duronek już się cieszy z tego powodu i liczy szybciusieńko :D (tj głównie czeka na zaaplikowanie dwuch czekających "pending`ów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie potrzebuje pomocy, jak zmagazynowac probki , da sie to w ogole ? nie mam netu w chacie i nie moge liczyc, maszyna juz dawno tyle nie odpoczywala :)). Napiszcie czy da rade cos takiego zrobic, jak ewentualnie pobrac probki, czy cos trzeba podmieniac w configach ? Pomozcie bo RC leci mi na glowe :(

Swoja droga ostatnio oberwalo mi sie za rachunki za prad :/

 

Pozdroofka i czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można tylko zaznaczyć na ile dni ma sobie sciągnąć kilent próbki opis tej funkcji jest opisany wtopicuo zakładaniu kontai funkcjach

ps Blade3 coś osłabłeś ostatnio myslałem że mnie łykniesz ale coś ci rac spada i moja przewaga credytów ciągle rośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

re, no o tym wlasnie wspominam, ze mi spada RC, w chacie nie licze gdzies od tygodnia a w pracy roznie bywa wiec i tak jade na pending. Spiderman plizz podaj mi to jak lamie gdzie to konkretnie zmienic bo nie mam czasu tego szukac w pracy.

 

Pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.Connect to network about every . Określa ona co ile dni klient ma się kontaktować z serwerem w celu pobierania próbek i jednocześnie na ile dni liczenia mają być pobrane próbki.

 

JEST TO W OPCJACH TWOJEGO KONTA DOMYŚLENIE USTAWIONE NA 0.1 zmień np na 2 i spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Spiderman thx :))) <piwo> no to wracam do gry :twisted:

Wczesniej dobrze kombinowalem ale nie zapisalem ustawien w general.

 

Pozdroofka

 

PS. Cholera widze ,ze dalej nie ma flagi przy naszym team'ie :(( moze ktos ja wreszcie dostawic ?

 

11 Flag Poland 2,226 7,099,777 128,371

 

To mnie cieszy :twisted: 11 miejsce to pikus najwazniejsze ,ze od jakiegos czasu RC z kazdym dniem idzie do gory :) wiec docelowo jestesmy w stanie wyprzedzic Finlandie RC 120.000 i wskoczyc na 8 pozycje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Cholera widze ,ze dalej nie ma flagi przy naszym team'ie :(( moze ktos ja wreszcie dostawic ?

moze ale jakos chyba mu sie nie chce... zreszta jest to gdzies wyjasnione w tym temacie.

o mam

bo sie nie moge ze snapem dogadac bo to pajac jest, jak bedzie znowu to go pognebie do skutku żeby oddał mi team we władanie  albo coś zrobił bo jak nie to go krzywdze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .. Lipa z liczenia na chacie :( zainstalowany klient w pracy, pobrane probki, zgralem caly katalog i zabralem na chate , myslalem, ze to przeliczy :( niestety nieprawidlowy host i du** z liczenia.

Teraz nie wiem jak to obejsc :/ jakies sugestje ?

 

Pozdroofka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne u mnie poszło tak jak liczyłem na kompie siostry zgrałem mojego klijenta i pusciłem u niej.. Nie wiem możektoś inny coś bedzie wiedział. A swoją drogą wróciłem do liczenie i musze podgonić bo mnie łyknąłeś. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...