Skocz do zawartości
bebic

PAMIĘĆ BGA RADEON 9500

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ( i Panie ) pomóżcie. Urwałem ( i niestety uszkodziłem ) kość pamięci BGA z mojego Radeon 9500 :cry: . Gdzie mogę takie kości kupić? Może wiecie gdzie mi to w Warszawie zrobią :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety wątpie żeby ktos się tego podjął. Co najwyżej możesz zrobić prowizorkę i na gwarancję jak masz... ale to troche nie fer. Kupić takiej samej kostki też zapewne nie kupisz.

Jak to zrobiłes? Zdolny jesteś.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popytaj w serwisach gsm, do lutowania takich pamieci potrzebna jest lutownica Hot-air, tam je posiadaja, ale jesli uszkodziles sama kostke to musialbys kupic jakiegos radka uszkodzonego i z niego zmienic ta kosc, no chyba ze uszkodziles jeszcze pady (sciezki) pod pamiecia, to juz praktycznie szanse zerowe ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Będziesz miał z rdzenia super brelok do kluczy ;)

 

PS- mój kupiony na Allegro 9600 TX ( oszustwo-dochodzenie od prawie roku :evil: ) moze mieć coś sp.... z pamieciami, niestety- nikt nie chcciał sie tego podjąć i NAWET sprawdzić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W parcy wymienamy kosci BGA na grafikach.Jak na razie wymienialismy na Ti4600 Asusa z roznym skutkiem. Samemu tego nie zrobisz! Kosci nigdzie nie kupisz i nie masz maszyny do zmiany pamiatki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie uwierzycie. jak pisałe posta to kość była naderwana i ukruszona. Postanowiłem się temu bliżej przyjżeć i co zobaczyłem... poprzedni właściciel przykleił ją na super glue!!! Razem z klejem odeszły dwie ścieżki. To juz chyba jej koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W parcy wymienamy kosci BGA na grafikach.Jak na razie wymienialismy na Ti4600 Asusa z roznym skutkiem. Samemu tego nie zrobisz! Kosci nigdzie nie kupisz i nie masz maszyny do zmiany pamiatki :(

Jest jakś szansa na zrobienie tej karty :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie uwierzycie. jak pisałe posta to kość była naderwana i ukruszona. Postanowiłem się temu bliżej przyjżeć i co zobaczyłem...  poprzedni właściciel przykleił ją na super glue!!! Razem z klejem odeszły dwie ścieżki. To juz chyba jej koniec.

kość była przyklejona na super glue i ta karta Ci chodziła normalnie wcześniej...tak??

 

LOL MIESIĄCA:!:

 

8O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja ją zdobyłem jako niepełnosprytną. Jak się ją podłączyło to na monitorze było pół normalne go obrazu i pół krzaczków, a w Windozie były zakłócenia i przelatyjące pionowe pasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...