Skocz do zawartości
Calineczka*

ATI FIRE GL 8800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Mam prosbe...poszukuje schematu lub nawet dobrej fotki karty Ati Fire GL8800-brakuje mi na niej paru elementow, jest uszkodzona mechanicznie i mysle ze schemat mogly mi bardzo pomoc, ew. bdb. foto....gdyby ktos z Was mogl pomoc-prosze o kontakt....wielkie dzieki!Pozdrawiam.Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no szczyt uprzejmosci Panowie....i co z tego, ze sie PRAWIE powtarzam? Nie prosilem o krytyke tylko o pomoc, czytac nie umiesz czlowieku???Jesli nie potrafisz/nie chcesz pomoc to nie krytykuj...forum chyba jest od zadawania pytan i po to, by moc komus pomoc albo z czyjejs wiedzy/pomocy skorzystac. A jak uwazasz ze to jest WIELKIE NARUSZENIE REGULAMINU czy cos w ten desen-napisz skarge do admina , nie zapomnij dolaczyc 3 zdjec....kurcze, ale sie zszokowalem...Ciekawe czy reszcie userow tez oczy kluje ten moj post...ehhh...czlowieku, jedz na jakies wakacje....przydadza Ci sie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, przepraszam areczku jeśli uraziłem. Na forum panuje zasada niepisana kilka razy tych samych tematów, której 99% nowych użytkowników nie przestrzega.

Nie mam nic do twojego topica, pomógł bym chętnie gdybym mógł, ale poprzedni topic powinieneś według mnie usunąć. Jeśli sie myle to zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ok...usune poprzedniego posta-widzisz, ponowne pisanie ma sens, moim zdaniem, jakies zainteresowanie sie zrobilo....nawet dostalem linka z fotami-niestety u mnie tez link nie dziala- Nie masz uprawnień do oglądania tej strony -ot co...ale bardzo dziekuje za chec pomocy...i prosba-zeby te foty umiescic na tym forum...jesli to mozliwe. Jesli kogos urazilem to przepraszam...nie bylo to moim celem.Uwazam, ze przydalo by sie na tym swiecie wiecej zyczliwosci....mniej negatywnej w ocenie krytyki.Uff.....no dobra....gdyby jednak ktos jeszcze mogl pomoc w temacie...to poprosze....moze ktos z "overclocker"ow ma jakies schematy...nie musi byc dokladnie to....liczy sie przewaznie chipset...jeszcze raz wieeelkie dzieki zainteresowanym za udzial w dyskusji:-)....z pozdrowieniami.Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieklo, wielkie, niskie uklony w Twoja strone-bardzo Ci dziekuje, zdjecia sa naprawde dobre.Niestety, szczxegolow typu elementy smd na nich dokladnie nie obejrze, nawet pod powiekszeniem, to juz musialo by byc zdjecie typu makro-konkretny fragment karty....na necie raczej nie znajde...tylko pewnie od jakiegos posiadacza...ew. od kogos kto podkreca karty....tak mi sie wydaje.Tak czy inaczej-jeszcze raz bardzo dziekuje, sprobuje sie czegos dopatrzec.....:-).Pozdrawiam serdecznie...Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki są bardzo dobre i duze więc nie wiem w czym problem, zapisujeszz na dysk, powiększasz w jakimś progsie graficznym, wyostrzysz i juz, efekty moze nie beda filmowe ale powinieneś uzyskac tyle co trzeba.

 

Ew poszukaj podobnieństwa pomiedzy tym 8800 z radkiem 8500 na kostkach BGA by były takie i prawdopodobnie ma własnie całkiem identyczną płytke ( tak mi sie zdaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo, wiem o czym pisze bo juz je powiekszalem.Nie widac szczegolow, przypominam-musze ogladac te najmniejsze elementy, i to nie na zasadzie czy sa ale np. w ktora strone wlutowana jest dioda!!!Powiekszalem, nie widac....naprawde!!!Chcesz sie przekonac-zamieszcze fotki tego, co chcialbym zobaczyc...i chyba tak zrobie, ale nie w tej chwili-robota...do next. posta!Nice day ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mam fotki, zobaczcie sami-kilka elementow probowalem wstawic...ale z wartosciami to jest trafianie jak sie nie ma drugiej takiej karty....moze ktos rozpozna cos swojego???Na zdjeciach widac, ze niektore elementy dostawialem....przydalo by sie widziec oryginal...o jak fajnie-nie wiem jak dodac obrazek do posta.....ale moj obrazek-wrzucic, a nie z linka....czyzbym musial tworzyc jakas witrynke???Oj...nie....macie jakis sposob???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...