Skocz do zawartości
-BaX-

To jest prawdziwa prezentacja, bez cienia spamu :)

Rekomendowane odpowiedzi

nastepna maruda :wink:

 

fajny dres? moze... nie wiem nie znam sie :wink:

wiesz dlaczego napisalem czym nowsze tym lepsze? poniewaz film ripowany nowym kodekiem nie odpalisz na starszym kodeku...

ten trzeci punkt... teraz napewno marudzisz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - fajny dres

Po drugie - czym-->im nowsze tym lepsze, bzdura

Po trzecie filmy sie troche długo ładuja a ja niemam cierpliwosci.

po pierwsze :wink: -a niby w garniturze mają jeździć? 8O

po drugie-co prawda to prawda

po trzecie-hmmm...trudno

 

Po zobaczeniu pięciu filmow z serii Kranked, czterech z serii New world disorder i kilku innych musze powiedzieć, ze na waszych filmikach kompletnie sie nic nie dzieje...

a co niby mają latać tam jeszcze?no bez przesadyzmu ludzie.jak napisane będzie więcej(czekam).nie widzę,żeby było coś napisane o świrach i profesionalistach,więc...

ostanio w modzie tylko czepiańsko :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też będę marudny i modnie czepialski.

poniewaz film ripowany nowym kodekiem nie odpalisz na starszym kodeku...

To się nazywa propagowanie nowinek technicznych.

Ten filmik o kierownicy - kul i czil, zaiste wart Oscara. Pokazać ci moją kierownicę i to bez najnowszych kodeków? Zerknij jeno na jedynego linka, któregom w sygnaturze zamieścił i wstydź się :>

Przypomina mi się kawał a propos tych kodeków: on i ona w parku nad stawkiem. Na stawku dwa łabędzie się myziają w podogonia. On chce być romantyczny i zagaja:

- Kochanie, może byśmy tak jak one ... ?

- Zwariowałeś? Dla twojej przyjemności nie będę tyłka w wodzie moczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepna maruda  :wink: 

 

fajny dres? moze... nie wiem nie znam sie  :wink: 

wiesz dlaczego napisalem czym nowsze tym lepsze? poniewaz film ripowany nowym kodekiem nie odpalisz na starszym kodeku...

ten trzeci punkt... teraz napewno marudzisz  :wink:

Nie to oczywiście był z mojej strony żart :D , bez obrazy stary, napisałem to z zawiści bo ja tak niepotrafie (jeździć) niewiem cos mi gleba za glebom wychodzi - w downhillla się bawie :P , a obecnie to nawet niemam na czym :x bo sie jakis czas temu nieźle rozdanhilowałem :twisted: .

 

PS

jak bym od razu napisał FAJNIE, SPOX itp. to byś jeszcze w samoówielbienie wpadł a tego bysmy niechcieli :wink: .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...