Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z Riddickiem już wyżej wymieniony, mianowicie wyskakują 2 błędy, jeden po drugim, pierwszy to już znany problem z OpenGL`em, następny komunikat jak na screenie. Próbowałem OpenGL fix patchy jednak nic się nie zmieniło...

Karta to GF7600GS 256MB na AGP, system win XP SP2.

post-130647-1197303084_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z poziomem "Hangar".

Otóż grę zakupiłem z CDA, więc możliwe, że jest to wina polskiej wersji...

Dochodzę do momentu, gdzie muszę uciec statkiem (tuż po tym robocie kroczącym, na którego zrzucało się pojemniki z paliwem). Przemykam się, aby mnie mechy nie zauważyły, zdejmuję ze strzelby trzech żołnierzy pilnujących statku. I nic. Podchodzę do statku z każdej strony, skaczę na niego, przechodzę dołem... nic. Nijak nie chce mi Riddick wsiąść do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrypt jakiś nie zaskoczył, mi też takie kwiatki się przytrafiały :P

musisz przejść ten level na nowo

 

/edit/

PS. dokładnie nie pamiętam, ale to może być przez to, że nie ubiłeś tych mechów, więc może zacznij najpierw od pozbycia się ich zanim zrestartujesz ten poziom ;)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Olka1991

Bardzo fajnie się grało aż dziwie się, że o tym tytule nie było za głośno naprawdę świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się grało aż dziwie się, że o tym tytule nie było za głośno naprawdę świetna gra.

Nie było głośno ?

Z tego co pamiętam to nieźle szumu narobiła razem z filmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że odkopanie tego tematu jest w miarę legalne :)

 

Zainstalowałem dziś Kroniki Riddicka - Ucieczka z BB

 

W ustawianiach grafiki chciałem włączyć Shadder Model 2.0++, ale niestety wygląda na to, że gra wykrywa mi tylko 2.0. Da się to ustawienie jakoś wymusić?

W pliku Environment.cfg zmieniłem XR_SHADERMODE=5 na XR_SHADERMODE=6, ale w grze dalej widnieje 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...