Skocz do zawartości
model1

Jakie mobo ???

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wymienić moja płyte główną a jest nią nie jaki GYGABYTE kt 400.

Chcę kupić coś na kt 600 bo na nforce2 to podobno nie są za stabilne czy to prawda :?:

Wole także jakiegoś gygabyte-a :idea:

Może być jakaś z płyt oparta na kt880???

Jest to nowe i nie wiadomo czy dobre czy nie jest tak :?: :?: :?:

Napiszcie co radzicie :wink:

Aha jest mały problem musze to kupić na WGK :)

Rozglądałem się za Gigabyte GA-7VT600-1394 Via KT600 box ale togo na giełdzi już podobno niema czy tka :?: :?: :?:

Może lepjej poczekać??? ale zależy mi żeby płytka miała kontroler

FireWire (IEEE-1394)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam plyte:

 

epox 8rda+

 

bez problemu powinienes znalezc ja na necie (cena okolo 350zl), mobo te posiada firewire na dodatkowym sledziu (sledz oczywiscie jest razem z plyta w pudelku) podlaczanym do plyty glownej. Sama plyta glowna sprawuje sie znakomicie, ma SS i oczywiscie posiada wieksze mozliwosci podkrecania niz via.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przeszkadza ci posiadanie Gigabyte to bierz tego na KT880

sa cgyba 3 wersje ,a wsrod nich jest taka z FW 1394

powinny lada chwila byc na gieldzie bo juz sa w niektorych sklepach i w HURTOWNI

 

jak dwa tygodnie temu bylem na WGK to nie widzialem jeszcze ,ale teraz powinny byc

masz poczytaj http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=759...highlight=kt880

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB => KT880 tp przecież pod AMD 64 ?? Jak model1 ma kase to proszę :) Ja polecam Abita NF7-S rev2.0 Super OC + bajery (sata, raid, fire wire)

co ty nie powiesz

 

K8T800 to na Athlona 64

KT880 to na Socket A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę  kupić  coś  na  kt  600  bo  na  nforce2  to  podobno  nie  są  za  stabilne  czy  to  prawda  :?:  

Wole  także  jakiegoś  gygabyte-a :idea:  

Może  być  jakaś  z  płyt  oparta  na  kt880???

Ten Pan chce cos na KT600 lub KT880 a wszyscy tu wyskakuja z NF7 albo 8RDA+ :D. Jak mialbym wybierac miedzy tymi dwoma chipsetami to bralbym cos na KT880, lepsza wydajnosc, zablokowane AGP i PCI, cos nowego :D - wybieralbym z 2 obecnie dostepnych - Asus i Gigabyte z przewaga na Gigabyte'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu koledzy pisząco by kupili, zresztą nie rozumie cie model1, kto ci nagadał takich bzdur że niby płyty na nforcie są niestabilne, jeśli chcesz miec super stabilnośc i małe o/c to prosze bierz gigabye'a, ale jak chcesz kręcić to najlepiej Abit/Epox na nforceII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB => KT880 tp przecież pod AMD 64 ?? Jak model1 ma kase to proszę :) Ja polecam Abita NF7-S rev2.0 Super OC + bajery (sata, raid, fire wire)

co ty nie powiesz

 

K8T800 to na Athlona 64

KT880 to na Socket A

Podobne nazwy nie zauważyłem :oops: . KT600 ogólnie niedorobione ;) w MSI zasilanie 2 fazowe (nie wiem jak gigabyte) a to wróży gorsze oc i mniejszą stabilność. A KT880 nie wiem, ale ja bym poczekał jak tam performance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KT600 ogólnie niedorobione ;)

a nforce2 tak dorobione i dopracowane że aż ma błąd RTC :D ... jak mozna kupić płyte za ~400 zł na której zegarek źle chodzi ?? :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co radzicie :?: :?: :?:

Brać na kt 880 czy kt 600 :?:

Kt 880 są nie sprawdzone :wink: A może to najwjększy siajc jaki wypuściła ta firma co :?:

Nikt przecież tego nie ma jeszcze!

Proszę o jeszcze jedną odpowiedź:

Czy kt 400a jest lepsze od kt 600 lub KT 880? Ponumerujcie co jest lepsze 8O

AHA jeszcze jedno zapomniałem o najważniejszym Mobo ma być do kwoty 340zł i ani grosza więcej :!: :!: :!: :x

To co mam brać na kt 600 , kt880-niepewne , czy pozostać z tym co mam ale zależy mi na kontloreże firewire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kt400<kt600<kt880

Za tę cenę nic nie znakdziesz z Fire wire. Jeśli uparłeś się na VIA'ę to MSI KT6 za 309zł (nic specjalnego i bez fire wire). A co do 880 to http://sklep.gral.pl/podzespoly/index_opis...=&pdgr=96&aaa=1 te screeny z THG,czyli wydajność lepsza w granicy błędu pomiarowego ;) A tu cena Asusa bez bajerów http://sklep.gral.pl/podzespoly/index_opis...=&pdgr=96&aaa=1 ,ięc jak dla mnie się nie opłaca i lepiej zostań przy tym co masz i uzbieraj jeszcze na coś lepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KT600 ogólnie niedorobione ;)

a nforce2 tak dorobione i dopracowane że aż ma błąd RTC :D ... jak mozna kupić płyte za ~400 zł na której zegarek źle chodzi ?? :D :D

Naprawde? U mnie nic takiego sie nie dzieje :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co radzicie :?: :?: :?:

Brać na kt 880 czy kt 600 :?:

Kt 880 są nie sprawdzone :wink: A może to najwjększy siajc jaki wypuściła ta firma co :?:

Nikt przecież tego nie ma jeszcze!

Proszę o jeszcze jedną odpowiedź:

Czy kt 400a jest lepsze od kt 600 lub KT 880? Ponumerujcie co jest lepsze 8O

AHA jeszcze jedno zapomniałem o najważniejszym Mobo ma być do kwoty 340zł i ani grosza więcej :!: :!: :!: :x

To co mam brać na kt 600 , kt880-niepewne , czy pozostać z tym co mam ale zależy mi na kontloreże firewire

za 340 chyba nic nowego niedostaniesz z kontlorelem firewire :roll: :?:

nforce bedzie lepsze od tych kt wiec polecam poszukac czegos na tym chipsecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dabek

Polecam płytke na nForce 2 ULTRA 400. do tego daul DDRAM i komp wymiata. Nie ma nic lepszego. Sam mam takie coś i komp wymiata. nForce najlepsza do podkręcania POLECAM!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam płytke na nForce 2 ULTRA 400. do tego daul DDRAM i komp wymiata. Nie ma nic lepszego. Sam mam takie coś i komp wymiata. nForce najlepsza do podkręcania POLECAM!! 8)

a jaka plyta??
hehe ciekawa nazwa plyty "nForce 2 ULTRA 400" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kt400<kt600<kt880

Za tę cenę nic nie znakdziesz z Fire wire. Jeśli uparłeś się na VIA'ę to MSI KT6 za 309zł (nic specjalnego i bez fire wire

jeśli nie chcesz mieć ewentualnego problemu z RTC, nie zamierzasz bawić się w agresywne oc to bierz epox 8krai :) ...

 

a jeśli chcesz coś czym przeskoczysz bariere 220 fsb, możliwość wylosowania modelu z błędem RTC, i pare procent więcej wydajności za relatywnie większe pieniądze to jakiegoś abita nf-7 sl ... tylko że w epox 8krai za 270 złotych masz sata i raid a za abita nf-7 z tym musisz dać ~400 ... owszem można i za 350 nf7 dorwać ale już bez sata i raida

 

ja też niedawno miałem problem z wyborem płyty i postawiłem na 8krai i jestem zajefajnie zadowolony :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam płytke na nForce 2 ULTRA 400. do tego daul DDRAM i komp wymiata. Nie ma nic lepszego. Sam mam takie coś i komp wymiata. nForce najlepsza do podkręcania POLECAM!! 8)

a co na kt880 albo kt600 nie będzie wymiatać ?? a będzie i nawet zegarek będzie mi dobrze chodził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na na czwartej płycie na nForce2 jest wszystko ok i bez żadnych zrypanych RTC i tym podobnych :)

a co tak często te płyt zmieniasz ?? psują się czy co ??? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...