Skocz do zawartości
kiwi77

fachowcy pomózcie-jaka karta graf.?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić kompa - Athlon xp2400, 512ram i nie wim jaką karte graf. dołożyć żeby można było ją poużywać także do gierek. Planuje przeznaczyć na nią ok 400zl.

Prosze pomóżcie, z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a już mie <span style="color:red;">[ciach!]</span> szczela jak widze takie tematy.

 

Mam kolejnego niewypalonego pomysła. Nowym użytkownikom dajcie możliwość pisania tylko w Podstawowych Zagadnienieniach i FAQ, a dopiero jak osiągną status Uczestink to bedą mogli pisać we wszystkich forach, a tak tylko przeglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> już mie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> szczela jak widze takie tematy.

 

Mam kolejnego niewypalonego pomysła. Nowym użytkownikom dajcie możliwość pisania tylko w Podstawowych Zagadnienieniach i FAQ, a dopiero jak osiągną status Uczestink to bedą mogli pisać we wszystkich forach, a tak tylko przeglądać.

niekażdy "początkujący uczestnik" musi być lolkiem, ze tylko bedzie mogl tematy przegladac :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA kilka dni temu kupilem na allegro Gainwarda GF 4 ti 4200@4600 golden sample wersja box - czyli mam oryg. radiatorki na pamieciach z gwara do pazdz 2005 za... 400 zL ^^ 8O :lol: :D :twisted: 8) :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy nowy musi być lolkiem ale 90% jest. Ci co nie są szybko zdobędą status uczestnik pomagając innym w faq/pz i bedą mogli sie cieszyć pełną dostępnością do forum.

Mi chodzi po prostu żeby nie zaśmiecać forum, a w tych podstawowych to niech se robią co chcą bo ja tam nie zaglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy nowy musi być lolkiem ale 90% jest. Ci co nie są szybko zdobędą status uczestnik pomagając innym w faq/pz i bedą mogli sie cieszyć pełną dostępnością do forum.

Mi chodzi po prostu żeby nie zaśmiecać forum, a w tych podstawowych to niech se robią co chcą bo ja tam nie zaglądam.

podpisuje sie pod tym wszyskimi konczynami :wink: :twisted:

te lolki zaczynają bardzo ostro denerwować.

 

a co do karty to radek 9550xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...