Skocz do zawartości
pae46

Help plizzzzzzz (karta Muzyczna)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam droby problem chce kupic karte muzyczną w przystępnej cenie ale i żeby była dobra bo mam wierze 2x400 i ten dźwięk niezbyt mi sie podoba. Help plizz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ma kosztowac ta karta muzyczna :?: I możesz napisać coś więcej o swoim sprzęcie audio. Tak na marginesie zmień nazwę tematu (usuń tekst "help plizzz..") bo to nieregulaminowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi nie wieży że mam wierze 2X400 to niech zobaczy na strone www.consumer.philips.com/global/b2c/ce/catalog/product.jhtml;jsessionid=HSDVK003ZUUYDJ0RMRERX2NHKFSEKHAW?divId=0&groupId=AUDIO_GR&catId=HOME_AUDIO_CA&subCatId=MINI_SYSTEMS_SU&productId=FWM589_22 i sobie troche poczyta o tym cacku a jeśli chodzi o sprzencior w kompie to Sound Blaster live! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi nie wieży że mam wierze 2X400 to niech zobaczy na strone www.consumer.philips.com/global/b2c/ce/catalog/product.jhtml;jsessionid=HSDVK003ZUUYDJ0RMRERX2NHKFSEKHAW?divId=0&groupId=AUDIO_GR&catId=HOME_AUDIO_CA&subCatId=MINI_SYSTEMS_SU&productId=FWM589_22 i sobie troche poczyta o tym cacku a jeśli chodzi o sprzencior w kompie to Sound Blaster live! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci słuchanie muzyki na sblive/audigy, jest o tym cały topic: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=63498&start=0

Co do efektów w grach, możesz się przesiąść na Audigy2 i na pewno odczujesz poprawę dźwięku. Chociaż przy odtwarzaniu muzyki też na pewno będzie odczuwalna poprawa.

 

Co do tych 2x400W - no comment. Nie chciałbym wszczynać kłótni. ;) Ale trzeba przyznać że wyglądem robi wrażenie. Sam się przy niej nawet na chwilę zatrzymałem w sklepie.

 

wieży że mam wierze

wieży - powinno być - wierzy

wierze - powinno być - wieżę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. KX+Foobar+ASIO i będzie super. Jeśli chodzi o moc wieży to jest 2x200W RMS (oczywiście według Philipsa). A 2x400W to muzyczna moc. Chociaż w te 200W też nie wierzę. Ale jak napisał przedmówca nie wdajemy się w dyskusje. Co do fajnych kart dźwiękowych jest także Hercules Fortissimo III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...