Skocz do zawartości
szogo

Starcraft + BroodWar

Rekomendowane odpowiedzi

Starcraft jak narazie jest dla mnie najlepszą strategią - ale już w niego od dawna nie grałem - fajnie było - grało się w to godzinami...

 

Nie chodzi o grafikę, tylko o wywarzenie pomiędzy rasami, które znacznie się różnią - teraz już widziałem sporo gier wykorzysujących rozwiązania ze starcrafta.

 

A warcraft 3 to co innego - w sumie to przerobiony starcraft z cukierkowa grafiką i środowiskie 3D, które poza wyglądem sie niczym od 2D nie rózni (po co 3D robić)... to już nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szogo w piatki w tych godzinach mozesz sobie normalnie zalozyc konto klikajac "new account" wpisujesz unikalna nazwe i haslo i gites :)

Czasami jak masz dobre znajomosci u moderetora mozesz to u niego zalatwic niekoniecznie w piatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłęm oryginalnego starcrafta. Demo działąo bezx problemu, natomiast gdy wkładam cd z pełną wersją (oryginał), cały czas coś doczytuje i praktycznie wisi. Czy w takim razie gra wogóle nie bedzie działać? Prosze o jak najszybszą pomoc.Dzięki

PS;System:Windows XP professional

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jesteś w stanie zablokować autorun i "wejść"na płytę? Jeśli tak, to spróbuj machnąć obraz jakimś programem i instalować z napędu wirtualnego, ew. skopiować all na hd i instalnąć z dysku. Albo zainstalowac u kogoś, zgrać folder i wpisy z rejestru :) ... Instalowałem swój oryginał ze 3 razy na xp bez problemów. Pamiętam że jeszcze pod Win98 mogłybyć jaja - potrzebna była podmiania pliku cdfs w IOSUBSYS w winzgrozie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak ktos odswiezył temat starcrafta to moze zrobimy maly ranking ras.

Napiszcie jaka rasa gracie i jaka uwazacie za najlepsza.

Ja gram protosem uważam że to bardzo silna rasa ale musi sie dobrze rozkręcić. Wtedy jest nie do pokonania. Na 2 expach jadą na pełnych obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna mnie złapac na koncie:

Kibel

To nie zart. Musialem takie zalozyc z przyczyn niezaleznych odemnie (moje prawdziwe konto zbanowal mi admin ):D

Ale ostrzegam ze gram tylko 2/2 3/3 4/4 i głownie na TH.

I bardzo lubie umsy :)

 

p.s. napisz do mnie kiedys to zagramy partyjke ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ludzie jak odpalic wkoncu tego SC na XP!!! Gralem swego czasu na ME w to (podmaina pliku CDFS czy jak on tam mial), ale na XP to nie dziala. Wyskakuje blafd ze plyte mam wsadzic. Przeczesalem caly temat ale nic nie zrozumiealem z tamtych porad. HELP!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No wlasnie chodzi o to, ze niektorym na XP dziala normlanie, a innym nie... Mialem jakiegos No cd Loadera ale nie dzialal... zalamka... HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sorry, ale patchow jest caly stos... zrobilem tak: odpalilem gre przez BW Loadera, wszystko ok, ale zeby na BN grac musi sie update zrobic do nowszej wersji... i jak sie update zrobi to BW lodaer nie dziala bo jest tylko do starszych wersji... mam oryginala jak cos. POMOCY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz oryginala to po co robisz ten cyrk?

sciagnij najnowszego patcha, zainstaluj gre, patcha i graj...

 

i tylko sprobuj sie zapytac ktory jest najnowszy...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Myslisz ze nie szukalem? 2 dni siedzie i szukam. No ja mam najnowsza wersje SC BW, ale Loadera znalezc nie moge!!! Wez powiedz skad zassales, cale google przeczesalem. BOZE!!!! :( :((:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camel niestety w SC 640x480 rzadzi i nie da sie tego zmienic. No chyba ze wyszly jakies mody czy cos w tym stylu ale nic mi o tym nie wiadomo.

tak czy siak nie tylko grafika sie zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jest dziala mi SC!!! YEAH YEAH YEAH! Pozdro dla pewnego Pana :) Moze pogramy na BNie? Jest kto chetny? Pozdro. :DD:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cały czas zastanawia, dlaczego panom z Blizza się nie chciało dorzucić choćby 800x600? Jakoś w diablo nie stanowiło to problemu :/

1561555[/snapback]

Czy w Diablo było 800x600 czy może wprowadzili to dopiero w Hellfire :?: Mi się wydaje, że 800x600 dopiero pojawiło się w Diablo 2, ale mogę się mylić :)

 

Starcraft jest dość starą grą i dlatego ma 640x480. W tamtych czasach taka rozdzielczość nie przeszkadzała... chyba dzisiaj tym co w Starcrafta grają też to nie przeszkadza :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC wygrywa tylko grywalnością (no fajnie się gra, ale jakby się zastanowić to to marna strategia jest). Grafa się dla mnie nie liczy, ale warstwa taktyczno-strategiczna jest dość uboga i jakoś nie widzi mi się wojna przyszłości gdzie porzucono wszelkie taktyczne zagrywki na rzecz napierdalanki masa na masę, bo praktycznie do tego się to sprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pokaz mi RTS'a gdzie warstwa strategiczno-taktyczna nie jest uboga... sa jakies wyrozniajace sie tytuly, ale tez wszystko sie sprowadza do napierdalanki.... no a co ty bys chcial w RTS'ie robic? Siedziec nad mapa i studiowac taktyke czy cos? Przeciez to nudne by bylo. No i zobacz - jakby sie gra sprowadzala TYLKO do napierdalanki to noob moglby wygrac z pro gamerem... bo przeciez zrobil by mase jednostek i go rozwalil (z tego co ty piszesz). Im wiecej grasz, tym wiecej sie uczysz. Nie zaprzecze, ze taktyka jest uboga, ale jednak w tej grze cos jest, co nie pozwala oderwac sie od kompa. Ja np. z bratem zawsze wygrywam, bo mu cienko dosc idzie (nie wygrywam po pierwszych 5-10 minutach gry, ale po dluzszej walce), wiec jak widzisz taktyka-skillsy sie licza... pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...