Skocz do zawartości
bunny

direct 9.0c a fx

Rekomendowane odpowiedzi

www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=2102

 

pare miesięcy temu pisało sie wiele o tym że direct 9.0c ma przynieść znaczny wzrost wydajności również dla fx`ów,jak narazie nie widziałem żadnych testów,może ktoś już to sprawdzał?szukałem ale nie mogłem znalezć :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem 9,0c ale nie stwierdzilem zadnego przyrostu. Jak dla mnie sciema. No chyba ze daje optymalizacje pod niektore gry. Testowalem w 3Dmarku2003 i dalej mam ok. 6000pkt (gdyby nie problem z AGP mialbym ponad 6000 ale po flashu biosu z 5900GE na 5950Ultra zostalo mi tylko AGPx4 a nie x8 i wylaczony FW. Nie wiem dlaczego tak jest i szukam wlasnie jak to zmienic)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem 9,0c ale nie stwierdzilem zadnego przyrostu. Jak dla mnie sciema. No chyba ze daje optymalizacje pod niektore gry. Testowalem w 3Dmarku2003 i dalej mam ok. 6000pkt (gdyby nie problem z AGP mialbym ponad 6000 ale po flashu biosu z 5900GE na 5950Ultra zostalo mi tylko AGPx4 a nie x8 i wylaczony FW. Nie wiem dlaczego tak jest i szukam wlasnie jak to zmienic)...

Zapomnieliście o najnowszych sterownikach nv, które obsługują nowe karty i nowego dx9c :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnieliscie :-)

Jesli chodzi o twoje 6400 LordRene to musze ci powiedziec ze mam wylaczone AGPx8 tylko mam AGPx4 i wylaczone FW bo za chiny nie moge tego zmienic po flashowaniu na 5950Ultra :-(

No i trzeba jeszcze wspomniec ze wczesniej mialem R9800se i przydaloby sie zrobic format, poustawiac tak jak trzeba.

Wtedy ten twoj xt zostanie daaleeeeko :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: mafia35

zrób mały test, wgraj starego biosa(xt) podkręć kartę i wtedy sprawdź jej wydajność.Chyba, że to już było.Przez zmienione timingi pamięci spada wydajność i bez zmiany biosu wyniki są wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: mafia35

zrób mały test, wgraj starego biosa(xt) podkręć kartę i wtedy sprawdź jej wydajność.Chyba, że to już było.Przez zmienione timingi pamięci spada wydajność i bez zmiany biosu wyniki są wyższe.

Jakby wgral do swojego FXa biosik od XTeka, to bylby niezly wyczyn i neizly ubaw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...