Skocz do zawartości
szpak

Aparat cyfrowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam zamiar kupic sobie cyfraka i nie wiem zabardzo co mam wybrac mam okolo 1000zł i kilka propozycji

1. Kodak Dx 6330 to te co byly kiedys w mediamarkt za 666zł teraz sa juz po 750zł

2. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12130 tylko ze nie znam tej firmy i nie wiem co ona jest warta.

 

moje kryteria sa dosc skromne tz . ponad 3mega pixsele , zoom optyczny no ze 3X funkcja makro najlepiej jakby byla tz musi byc no a od ilu cm to juz sie zobaczy w kodaku jest od 16 w Yamada od 10. no i wyswietlacz z tylu co juz jest raczej jasne

 

pomuzcie mi cos dobrego wybrac z gorki dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jAK CHCESZ KUPIĆ DOBRY APARAT TO ZOBACZ OLYPMUS C-310 KTÓRY MA 3.2 MLN. PIKSELI NIEMAM LINKA DO STRONY BO JEST BŁĄD ALE POLECAM TEN APARAT JAK MA PAN JAKIES ŹRÓDŁA TO PROSZE POPATZREĆ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sony DSC P 52, a jesli by starczylo kasy to moze jeszcze lepiej P 72 (chcoiaz niewime ile teraz kosztuje). W sam raz do uzytku standardowego w dosc przyzwoitej cenie. Popatrz na promocje w fotojokerze, maja tam dosc czesto jakeis ciekawe promocje, nieraz mozna rowniez dostac nawet karte np 128MB w promocyjnej cenie z apartem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm teraz mam dylemat ta sama mnie wiecej kasa a ten soniak jest lepiej wyposazony ... jedynie czym sie rozni to tym makro ze ma od 10 cm a olipus od 2 cm :D nie wiem musze jeszcze pomyslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze sam aparat to nie koniec wydatkow ;-)

porownaj ceny pamieci uzywanej w aparacie ..memory stick jest srednio 2x drozszy od Compact Flash

no i jeszcze akumlatorki, ladowarka , futeral ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o akumulatorki i ladowarke, to w Sony juz jest to zawarte- mam na mysli konkretnie DCS P52. Jesli uda Ci sie zlapac jakas promocje to i karte kupisz taniej w zestawie z aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

canon a70 czy a60, 2mpix zoom optyczny x3, dużo opcji manualnych, świetna optyka, najlepsza firma, niezawodniość, 850zł w MM a w czwartek będą w lublinie -22% czyli bez vatu :)

 

2mpix odpada musi byc conajmniej 3.. jak narazie soniak wydaje sie byc najbardziej ciekawy ..ewentualnie ten olimpus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde pogubilem sie juz ... cyber shot p52 ? ma makro czy nie ?

 

a i zaluzmy ze do wyboru mam te dwa aparaty soniak P52 i olimpus

C-310 to ktory mam wybrac cena jest podoban w soniaku daja akumulatorki ale wazna jest dla mnie opcja makro w olimpusie jest bankowo i to od 2 cm a w tym soniaku wczesniej napisalem ze jest a teraz znowu wyczytalem ze nie ma juz sam nie wiem musze to na spokojnie przebadac.. jeli sa posiadacze tych aparatow niech sie wypowiadza.. glownie chodzi mi o makro w soniaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze niewiem o co chodzi konkretnie z tym makrem 8O Az wstyd sie przyznac, no ale taka jest prawda... :?

Mam tego Sony, wychodze z zalozenia, ze jestem zwyklym uzytkownikiem, nie bede robil zdjec do gazet, tylko do wlasnego uzytku, tym bardziej, ze fotografia nie jest moja pasja raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.astrada.pl/produkt_info.php?id_...&nr_kategorii=6 na tej stronce pisza ze jest makro znowu w komputroniku ze nie ma i juz sie pogubilem a makro to bardzo fajna opcja pozwalajaca na robienie zdjec przedmiotom z bardzo bliskiej odleglosci bez zoomow tak jakbys to widzial z tej odleglosci golym okiem ... ja tez sie nie znam na aparatach cyfrowych ale chcialbym aby ta opcja byla ;]

 

 

ps. tu tez pisza ze jest http://www.cyfrowe.com.pl/index.php/id_pr,...id,details.html mam prozbe luknołbys w instrukcje czy pisza ze jest makro ? i bylo by po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem. Instrukcja jest do DSC P 32. 52 i 72. Z niej wynika, ze tryb makro obsluguje jedynie P 72. Wiec chyba na tych stronach, gdzie podaja ze w P 52 jest makro, to sobie "lekko" konatuja najwyrazniej. Ale wciaz sadze, ze zakup tego aparatu jest nieglupim pomyslem. A tak wlasciwie, to jesli bys sie troszke wstrzymal, to sadze, ze udalo by sie kupic tego P 72 w tej cenie ile masz kasy. Bo ja w marcu za swojego P 52 zaplacilem 1399zl, ale w zestawie byla jeszcze karta 128MB. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sonego p32 nowke z MM i jest super ale brakuje Zooma !

A zdjecia wychodza bardzo bardzo ladne !!!

wpomieszczeniach tez super:) jak dlamnie slabe makro, osobiscie bym bral canona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...