Skocz do zawartości
marcinps

.: TOXIC BLACKWIDOW :.

Rekomendowane odpowiedzi

maly updejt koleczka :) aktualnie tylko 2 z przodu chcialem sprawdzic czy sie nadda osmiorniczka ( kleilem 2 gladkie powierzchnie ) i wiecie co daje rade minelo 24h od operacji klejenia :) koleczka siedza jak przykrecone kilkoma srubami teraz dorzuce jeszcze 2 i czeka mnie malowanko zielonym a pozniej calosc lakierem bezberwnym ...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem cos bede musial wykabinowac zeby mi komp sam nie jezdzil ale to pozniej a koleczka zrobilem dlatego ze po 1 chcialem robic nozki ale nie wychodzlily mi tak jak ja chcialem a po drugie caly komp troche bedzie wazyl juz na koncu latwiej bedzie go przepchac z pokoju do pokoju niz nosic pod pacha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek .... to sie w najdelikatniejszy sposob nazywa szpanerstwo :P

co takiego? ;]

dobrze kazdy chyba wie ze kolka w kompie to troche poroniony pomysl :> tymbardziej jeszcze bez zadnej blokady

ja bym chetnie widzial w tej budzie jakies fajne nozki pasujace do klimatu bo modzik na prawde bardzo fajnie sie zapowiada ale te kolka tak jakos wszystko psuja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kompik stoi miedzy szafkami zazwyczaj nie mniej zdaza si potrzeba wycigneicia go (np. podalczanie czegos pod COM itp itd). I wtedy koleczka sa abrdzo przydatne. Mialem kiedys bude z kolkami i bardzo to sobie chwalilem. No chyba, ze tak, jak w twoim przypadku masz BT postwionego na stole :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge miec pod biurkiem bo mam lozko wysuwane i bym nagminnie butowal kompa :> czego by raczej panel mogl nie przezyc

ale Lazymodder przeciez nie ma BT, to nie moze byc az taki ciezki, jak ja swojego bez problemu przemieszczam, a szczuply jestem i nic nie cwicze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółeczka to jest bardzo dobry pomysł. U mnie również zastosowałem tyle że "skrętne" i obsługa kompa niebo a ziemia. Komp stoi oczywiście na wykładzinie i nigdzie się sam nie przemieszcza. A jakby się kto uparł to kółka takie też da się bajerancko podświetlić lub zmodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac zdania sa podzielone chcialem kolka to mam :) o blokadzie pomysle tak jak napisalem pozniej oby jutro bylo bez sniegu/deszczu bo chcialem malnac calosc ostatni raz ( mam nadzieje ) na zielono a w poniedzialek calosc poprawic bezbarwnym lakierem i juz ten zielony odstawic a zajac sie reszta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moj bt wazy ponad 15kg z calym kompem w srodku. Jak jestr okablowany, to jest problem z ruszeniem tego.

to lekkiego masz bt :) chieftec z zasilaczem wazy 17kg i do tego dochodza bebechy :) w sumie bedzie ze 22-23 kg :) a jak sie doda wage wc to wiecej :) ja na szczescie nie musze perzesuwac nigdzie kompa wiec koleczek nie potrzebuje ale jezeli ktos nie ma wyjscia usb z przodu to jest to dobry patent, trzeba tylko dobrac jakies pasujace wygladem do reszty albo takie jak w niektorych pralkach i lodowkach: po przsuniciu dzwigni koleczka sie opuszczaja i mozna sobie pojezdzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałes jak wygląda ta buda podświetlona białą katodą, bo w moim mniemaniu wyglądało by to zajefajnie

zauważyłem, że gdy wymalowałem podbnie środek budy (tylko że na niebieski metalic) to katody (w tym samym kolorze) świecące w budzie straciły jakby na jasności, tak jakby niebieskie ścianki pochłaniały niebieskie światło katod, dlatego planuję wymienić niebieskie na białe, żeby świeciło trochę jaśniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...