Skocz do zawartości
misialaczek

GF4TI4600 czy RADEON9700PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Radeon :)))

A rzekome problemy Radka z grami mozesz spokojnie wlozyc miedzy bajki !:)

Owszem byly kiedys problemy, ale tylko w bardzo wczesnej wersji sterow !!!

Mialem kiedys RiveTNT2,potem Geforce2 wkoncu przesiadlem sie na Radka64DDR ViVo ... 8) super karta 8) obecnie mam Radeona 8500

i teraz wiem ze to bula jedyna sluszna decyzja :D :D :D :D

Jestem pewien ze podejmiesz sluszna decycje ... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

 

ps. ciekawe kiedy ten potwor wkoncy trafi do naszego pieknego kraju :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie RADEON tylko kiedy będzie w sklepach tego nie wie nikt  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

W ostatniej krakowskiej elektrogiełdzie PCPROJEKT wystawił "Ati Radeon 9700 128 DDR" w cenie 2 200 zł. Nie mają jeszcze tego na stronie. Nie podali też producenta. Co do wyboru chyba wszystko jasne :D.

 

Coil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz czekal dluzej niz 4 miechy to juz poczekaj na sensowna konkurencja od nVidii. Oczywiscie zycze ATI aby ta karta ukazala sie jak najszybciej.

Wątpie żeby tak długo karta sie ukazywała w polsce sądze że max to 1 miech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz czekal dluzej niz 4 miechy to juz poczekaj na sensowna konkurencja od nVidii. Oczywiscie zycze ATI aby ta karta ukazala sie jak najszybciej.

Wątpie żeby tak długo karta sie ukazywała w polsce sądze że max to 1 miech.

Oby bo sam jestem zainteresowany!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu chyba chodziło o czekanie na spadek ceny? Wtedy to nawet warto poczekać pare miesięcy, jak wyjdzie nowa i szybsz nVidia, to Radek 9700 spadnie w cenie.

 

Ja tam interesuje się rozwojem Radeona 9500 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich pytan. Albo jestes pierwszy raz na necie i nie widziales ani jednego testu, albo prowokujesz do klotni, albo nierowno pod sufitem.

Co wybierasz, ferrari czy fiata bravo, kasa nie gra roli oczywiscie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam bo kupie sobie go po cenie hurtwej munus vat!!! czyli za okolo 900 zeta, tylko kiedy on sie wogole pokaze

chcialem kupic gf 4200 albo 4600 ale poczekam juz na radka 9700 gigabyta albo creativa!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich pytan. Albo jestes pierwszy raz na necie i nie widziales ani jednego testu, albo prowokujesz do klotni, albo nierowno pod sufitem.

Co wybierasz, ferrari czy fiata bravo, kasa nie gra roli oczywiscie ?

Jak nie czesto zdaza mi sie z Toba zgodzic :) (Ale co bylo to nie jest)

to musze stwierdzic ze masz racje :) Pytanie totalnie beznadziejne :) nie wnoszace nic :) Ale coz mozemy mu chyba wybaczyc ?

 

NIE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

Cena nie gra roli???

Słyszałem że radeon ma problemy z niektórymi grami, czy to prawda?

 

I Najważniejsze!!!!!

Kiedy RADEON pojawi się w Sklepach?

Nie chce mi sie długo czekać

To ja zadam takie pytania :

1 Nie masz co z kasą robić ??

2 W dniu dzisiejszym nie ma gry która skakałaby na moim sprzęcie (jeszcze na taką nie trafiłem - mówię o 1024x768 wszystko MAX) więc co to za różnica czy 120FPS czy 250 ?? - lepiej kupić Radeona 8500 lub GF4200 i jak tamta karta stanieje i się sprawdzi (będzie współpracować z wszystkimi grami) to ją kupić.

3 Masz za słaby procek do tej karty - nie wykorzystasz jej.

4 Pojawi się konkurencja ze strony N-Vidii (NV30) i ceny ostro polecą w dół.... (NV30 powino być szybsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

Cena nie gra roli???

Słyszałem że radeon ma problemy z niektórymi grami, czy to prawda?

 

I Najważniejsze!!!!!

Kiedy RADEON pojawi się w Sklepach?

Nie chce mi sie długo czekać

Masz taki sprzet: P4 1,4 Ghz 256 RIMM ECS P4ITA

HDD 40 Gb GF2PRO 64Mb i chcesz do niego pchac Radka 9700?

 

Zmien najpierw plyte glowna na Asusa 850E, wpakuj P4 1,8A lub 2,26 podkrec to wszystko a za pol roku jak pojawi sie Doom3 i inne gry oraz nVidia wprowadzi NV30 zacznij myslec o R9700...

 

Lubie ludzi, ktorzy do kaszlaka wsadzaja radia warte 3x wiecej niz wart jest caly kaszel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taki sprzet: P4 1,4 Ghz 256 RIMM ECS P4ITA  

HDD 40 Gb GF2PRO 64Mb i chcesz do niego pchac Radka 9700?  

 

Zmien najpierw plyte glowna na Asusa 850E, wpakuj P4 1,8A lub 2,26 podkrec to wszystko a za pol roku jak pojawi sie Doom3 i inne gry oraz nVidia wprowadzi NV30 zacznij myslec o R9700...  

 

Lubie ludzi, ktorzy do kaszlaka wsadzaja radia warte 3x wiecej niz wart jest caly kaszel  

Sprzęt owszem wymienie na P4 3,00 GHz

ale narazie chce wymienić grafike.

Bo będe stopniowo składał komputer. Najpierw grafa. A pare miesięcy później nowa płyta i P4.

I to co chce robić z kasą to moja sprawa.

mam teraz do wydania jakieś 2500zł. Jeszcze kupie dysk twardy 80GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich pytan. Albo jestes pierwszy raz na necie i nie widziales ani jednego testu, albo prowokujesz do klotni, albo nierowno pod sufitem.

Co wybierasz, ferrari czy fiata bravo, kasa nie gra roli oczywiscie ?

dokładnie

dziwne pytania zadajecie ludziska :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 W dniu dzisiejszym nie ma gry która skakałaby na moim sprzęcie (jeszcze na taką nie trafiłem - mówię o 1024x768 wszystko MAX) więc co to za różnica czy 120FPS czy 250 ??

Giants - 5 misja Mekami (z baza), po ok. 25min. gry, klatki spadaja do 15-20 :)

(wymagajaca misja, duzo jednostek do renderowania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz procesor pow. P4 2,2GHz to kupuj RADEONA jak nie masz to GF-ca , poniżej tej częstotliwości te dwie kary się zrównują sprawdź sobie benchmark.pl lub tomshardware.pl (jeżeli wiesz gdzie to jest - ja tam bywam po 10 razy dziennie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

Cena nie gra roli???

Słyszałem że radeon ma problemy z niektórymi grami, czy to prawda?

 

I Najważniejsze!!!!!

Kiedy RADEON pojawi się w Sklepach?

Nie chce mi sie długo czekać

Masz taki sprzet: P4 1,4 Ghz 256 RIMM ECS P4ITA

HDD 40 Gb GF2PRO 64Mb i chcesz do niego pchac Radka 9700?

 

Zmien najpierw plyte glowna na Asusa 850E, wpakuj P4 1,8A lub 2,26 podkrec to wszystko a za pol roku jak pojawi sie Doom3 i inne gry oraz nVidia wprowadzi NV30 zacznij myslec o R9700...

 

Lubie ludzi, ktorzy do kaszlaka wsadzaja radia warte 3x wiecej niz wart jest caly kaszel ;)

Ja znam ludzi (dokladnie jednego) mieszkajacych w bloku (M-4) a wartosc sprzetow nagromadzonych w tej klatce przewyzsza pewnie niejeden dom z samochodem. Jak ktos chce to kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...