Skocz do zawartości
knoxville19

Prosze o pomoc- "desktop" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim! Wlasnie chcialbym sobie zmodyfikowac pulpit (jak wiadomo standardowy juz sie znudzil) :) , tylko pierwsze pytanie- czy modding mozna zrobic na win 98?, jesli tak to bardzo prosze o LINKI lub co lepsze-opisanie krok po kroku jak "to" sie robi bo jestem zupelnie zielony a zalezy mi na tym bardzo. I druga sprawa jak dodac pogode, temp. procka itp. na pulpit, rowniez prosze o linki, uwagi, opinie, spostrzezenia. Z gory dzieki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn, masz caly topic o tym ...

... tak, wiem, ale nie chce mi się go przeglądać" - takiej odpowiedzi mamyż się zapewne spodziewać?

Ale komu ma się chcieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn, masz caly topic o tym ...

... tak, wiem, ale nie chce mi się go przeglądać" - takiej odpowiedzi mamyż się zapewne spodziewać?

Ale komu ma się chcieć?

ja z 20 stron temu caly przegladnalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

knoxville19, to, że zadałeś juz to pytanie w innym topiku, nie wystarczyło Ci? Więc zapoznaj się z tym punktem regulaminu:

II. Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:

4. Powstrzymywać się przed umieszczaniem podobnych tematów/postów w kilku miejscach jednocześnie. Takie postępowanie jest postrzegane jako zaśmiecanie forum. Jeżeli wracasz do jakiegoś zagadnienia, dopisz się w swoim poprzednim topiku (w którym była o tym mowa) zamiast zakładać nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...