Skocz do zawartości
Grzechu

Projekt Azael - początki (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

No więc od początku: 8)

:arrow: zaskocze was - zasilacz nie jest ani szlifowany, ani malowany! Okleiłem go specjalną okleiną. Dlaczego? bo mi sie nie chcialo szlifowac gdyż i tak niedługo kupuje chiefa 360 lub inny zasilacz więc szkoda zachodu. Mimo tego ciesze się, że wam się podoba :D zdziwieni? hehe :twisted:

:arrow: jeśli chcecie będe pokazywał co i jak robiłem - z tym nie ma problemu, choc lubie sprawiac niespodzianki, ale oks :wink:

:arrow: co do kolorów to nadal sie zastanawiam :? na początku chciałem zrobic wielokolorowy UV MOD czyli zero lub minimalnie świecidełek typu diody lub inne kolorowe katody i wszystko UV reactive, ale po obejrzeniu Orac'a 3 chciałbym pobawić sie bardziej chromowanymi elementami co jak widać mi wychodzi - :twisted: mam nadzieje :D czyli węże prysznicowe, troche czerni, niebieskiego i zielonego, ale mam dylemat.

 

PS zaraz zarzuce fotami moich osłonek na kable - powiecie co Wam sie podoba - bo mi wszystkie :D

Foty zasilacza chyba podmienie na nowe bo tamte mi sie nie podobają, ale to się zobaczy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 2 dni robiles ta lipe ?

Tak dwa dni robiłem tą lipe :evil: bo mi sie tarczki do dremela skonczyly i nie mialem czym ciąć.

Szkoda, że Ci sie nie podoba (ostatnio nic Ci sie nie podoba) - chiefa lepiej przerobie także bądź spokojny może trafie daj Bóg w twój gust :lol:

Okleiny tam gdzie okleiny - pytajcie o srebrne.

Do zasilacza uzyłem tej tańszej ok 14zł za mb ale do innych elementów uzyje droższej - lustrzanej.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi sie nie podoba bo nie robicie Nic ciekawego :)  

Orac mi sie podoba :P

 

a gdzie jest napisane ze wszystko wszystkim Musi sie podobac??

kazdy moze miec swoje zdanie  

wolny kraj chyba nie ??

no nie pokroje cię żyletką za to że ci się nie podoba więc chyba wolny kraj :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie wszystkim musi sie to podobać, ale możesz swoje zdanie wyrażać w inny sposób BTW lipe to masz z miodem :lol: kto wie ten wie :D

Mówisz tandetne? no niby tak, ale liczy sie efekt kończowy, a odklejac się nie będzie bo jest to dobra okleina. Grzania nie zauważono wzmorzonego - wręcz przeiwnie - pewnie przez te siatki :twisted:

 

Mi w sumie też się nie podoba :lol: , ale jak juz mówiłem nowy zasilacz będzie ładniejszy.

Co do wykonania: wyciołem dremelem i wyzynarką otwory, wyszlifowałem krawędzie, obdrapałem zasiłke ze wszystkich naklejek, umyłem dokładnie, wymierzyłem, zacząłem wycinać z okleiny kształt, naklejałem z jednej strony ową okleine. Kiedy miałem juz oklejone dokąłdnie bez bombelków czy innych śmieci zacząłem docinac do kształtów. Później w ruch poszły norzyczki żeby pociąć siatkę. Siatka jest przyklejona. That's all - w skrócie :D

Oto moje osłonki, bo wąż od prysznica wiecie jak wygląda

Dołączona grafika

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak generalnie to nie podoba mi sie ten pomysl z oklejaniem  

jakis tandetny mi sie wydaje  

i zapewne bedzie tak ze pod wplywem temperatury w obudowie i ciepla wydzielanego z zasilacza ta to cos bedzie sie odklejalo ;)

ale to po czasie sie okaze ...

kolego, badz tak laskawy i zatkaj sobie otwor, a jak chcesz cos nie tandetnego i rewolucyjnego to zrob sobie przysluge, rusz dupsko sprzed monitora i sam cos splodz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie wszystkim musi sie to podobać, ale możesz swoje zdanie wyrażać w inny sposób BTW lipe to masz z miodem :lol:  kto wie ten wie :D  

Mówisz tandetne? no niby tak, ale liczy sie efekt kończowy, a odklejac się nie będzie bo jest to dobra okleina. Grzania nie zauważono wzmorzonego - wręcz przeiwnie - pewnie przez te siatki :twisted:  

 

Mi w sumie też się nie podoba :lol: , ale jak juz mówiłem nowy zasilacz będzie ładniejszy.

Co do wykonania: wyciołem dremelem i wyzynarką otwory, wyszlifowałem krawędzie, obdrapałem zasiłke ze wszystkich naklejek, umyłem dokładnie, wymierzyłem, zacząłem wycinać z okleiny kształt, naklejałem z jednej strony ową okleine. Kiedy miałem juz oklejone dokąłdnie bez bombelków czy innych śmieci zacząłem docinac do kształtów. Później w ruch poszły norzyczki żeby pociąć siatkę. Siatka jest przyklejona. That's all -  w skrócie :D  

Oto moje osłonki, bo wąż od prysznica wiecie jak wygląda

Dołączona grafika

Pozdrawiam

gdzie kupiłeś te osłonki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopcy :lol: do narożników :D

Prosze bez pojedynkow na słowa.

SNAP - Ciebie proszę żebyś w troche inny sposób wyrażał swoja opinie - w ogóle na forum. To wszystko także NO OFFENCE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MUSI CI SIE PODOBAĆ - MASZ DO TEGO PRAWO.

CHODZI O TON TWOICH WYPOWIEDZI :!: :!: :!:

A osłonki wykombinowałem sam. znalazłem jakiś materiał i ze względu na jaskrawość postanowiłem sprawdzić go pod światłem UV no i świeci, więc z prośbą do znajomej sie udałem i ona uszyła mi ładne osłonki z tego materiału.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okleina - nie zgadlbym, niezly pomysl. Co do oslonek to jak dla mnie ten waz plastikowy odpada, pozostale oslonki sa fajne ale chcialbym jeszcze zobaczyc zielona. Gdyby do mnie nalezal wybur to mialbym klopot, ale sadze ze jak juz calos bedzie gotowa to odpowiedz nagle okaze sie jednoznaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam pisac ze wszystko mi sie podoba ??

napisalem cos zlego ??

Grzechu chce powiedzieć że nie musi ci się podobać to co on zrobił ale chodzi mu o sposób w jaki to wyrażasz mógłbyś powiedzieć

nie podoba mi się :D i wtedy jest oki ale ty mówisz ale lipa i ten syf robiłeś 2 dni wiesz o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra

obiecuje poprawe :)  

wiecej grzechow nie pamietam .. ;)

I am the only one :lol:

 

Misiu15go - tak na przyszłość pisz mój nick z dużej litery bo to moje imie :wink:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli bys go wyszlifował to by zardzewial :] wiem z doswiadczenia gdyz swoj wyszlifowalem po kilku miesiacach przez wilgotne powietrze zasilacz zaczeła zjadac zrxza... a ile mnie pamiec nie myli kolega ktory robi "Poslie orac3" wyszlifowalzasialcz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli bys go wyszlifował to by zardzewial :] wiem z doswiadczenia gdyz swoj wyszlifowalem po kilku miesiacach przez wilgotne powietrze zasilacz zaczeła zjadac zrxza... a ile mnie pamiec nie myli kolega ktory robi "Poslie orac3" wyszlifowalzasialcz!

Metal mozna pokryc lakierem bezbarwnym. Nie dość, że dodało by połysku to pewnie ochroniłoby przed rdzą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właściwie dlaczego "Azael"? Anioł jakiś czy inny elf?

Tego klejenia śrubek dalej nie widzę, ale jak se chcesz.

W księdze Henocha był anioł grzechu (cos dla mnie) o imieniu Azazel, ale ta nazwa mnie nie bawiła więc wywaliłem literke "z" jedną.

Długo szukałem jakiejś nazwy a ta akurat mi przypadał do gustu.

Jak tylko sie zarejestruje na lycosie to zarzuce fotą tej blachy :D

:arrow: a właśnie jak najszybciej zarejestrowac się na lycosie i jak z niego korzystac - spiesze sie więc pytam, a kto pyta nie błądzi podobno.

Pozdro.

Azazel to "Zly duch pustyni" a jak wiadomo, to nasze kompy maja cos wspolnego z piaskiem ... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej przerwie.

Narazie nic godnego uwagi nie zrobiłem jeszcze, bo mocowanie plyty głównej to nic ciekawego zbytnio. A nie zrobiłem więcej bo głowie się z czego i jak wykonac front panel obudowy.

I tu moja prośba do Was: możecie podsyłać swoje rysunki na studzi@wp.pl oczywiście w rozsądnych rozmiarach.

Nie chce kopiowac oraca3 bo nie o to chodzi, ale własnie coś w tym stylu by mnie kręciło. nie potrafie wybrac pomiędzy elementami alu, plexi i czarnymi oraz ich dopasowaniem.

prosze podsyłajcie rysunki jesli możecie - wynagrodze - objecuje.

PS jestem zajety robieniem bloków także sory za brak fotek i postepu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej przerwie.

Narazie nic godnego uwagi nie zrobiłem jeszcze, bo mocowanie plyty głównej to nic ciekawego zbytnio. A nie zrobiłem więcej bo głowie się z czego i jak wykonac front panel obudowy.

I tu moja prośba do Was: możecie podsyłać swoje rysunki na studzi@wp.pl oczywiście w rozsądnych rozmiarach.

Nie chce kopiowac oraca3 bo nie o to chodzi, ale własnie coś w tym stylu by mnie kręciło. nie potrafie wybrac pomiędzy elementami alu, plexi i czarnymi oraz ich dopasowaniem.

prosze podsyłajcie rysunki jesli możecie - wynagrodze - objecuje.

PS jestem zajety robieniem bloków także sory za brak fotek i postepu.

Pozdrawiam

nie ma sprawy daj fotkiu bloków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie :!: 8) bloczki czyli to co najlepsze zostawiam sobie na koniec i do innego tematu.

 

Moimi problemami w tej chwili są: front budy i osłonki na kable - nie wiem na co się zdecydować.

Chciałem UV MOD - mam 2 katody UV, ale te osłonki wyżej wyglądaja tylko ładnie jak leżą - kiedy sa załozone to juz tak miło nie jest :/

Także zastanawiam się nad czyms innym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu - nie no rewelka...gdzie kupiles ta okleine - bo jest idealna.Praktiker?OBI?Leroy Merlin? czy lokalny jakis sklepik?

Potem napisze moze jakies pomysly bo zapowiada sie ciekawie.Musze pomyslec

pozdro

trzymaj tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...