Skocz do zawartości
letoa

Radeon 9800XT

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem takiego radka GeXcube, podkręciłem go odrobinę (450 rdzeń i 389 pamięć a na pewno może iść jeszcze dalej) problem w tym, że mam wskazania temperatury karty rzędu 71 stopni!!!

Trochę się boję że jest to za wysoko. Pomyślałem o wymianie chłodzenia referencyjnego. Nie za bardzo wiem czy są jakieś systemy dostosowane do XT?

Czy ktoś może mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on po porostu jest taki gorący, na standardzie (412 MHz rdzeń, 365 MHz pamięć) po godzinie i to bez obciążenia żadną grą ma 69 stopni !! bez wymiany chłodzenia nie obniżę temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to sie dziwie jak ludzie moga puszczac tak drogie kartyy na standardowym chlodzeniu, przeciez to nie jest pojete, ja swoje 9500 ani razu nie odpalilem na standardzie a co dopiero 9800xt, to tak jak zalozyc boxowego coolera, nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz 9800xt to pewnie masz dużo forsy

GRRRR.......... Jak ja kocham takie podejscie do sprawy, ma to ma i nie nasz to biznes.... :evil: :evil:

 

Ja polecam chlodzonko Zalmana, jesli ma byc cos firmowego, daj tylko koniecznie jakis wentyl na Zalma (a najlepiej ze 3 :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz 9800xt to pewnie masz dużo forsy

GRRRR.......... Jak ja kocham takie podejscie do sprawy, ma to ma i nie nasz to biznes.... :evil: :evil:

 

Ja polecam chlodzonko Zalmana, jesli ma byc cos firmowego, daj tylko koniecznie jakis wentyl na Zalma (a najlepiej ze 3 :D).

mam w tej chwili odpowiedź od producenta VGA Silencera, że za ok 7 tygodni będzie nowa wersja ich systemów ATI Silencer 3 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym giancie III ten wentyl turbinowy w trybie TURBO ma az 41,6 dBA. szok! ja bym bral zalmana :)

9000obr/min robi swoje :lol: No ale nie trzeba go wlaczac... z tego co czytalem po necie to roznica miedzy trybem turbo/bez turbo jest bardzo mala... Sam chcialbym zalmana ale nigdzie go nie ma i to jest ten bol :/ W moim przypadku to wyglada tak , ze teraz mam kase a za dwa dni moge jej nie miec :lol: Dlatego zalezy mi na czasie i jakos mi sie nie usmiecha czekanie na tego zalmana do 30lipca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...