Skocz do zawartości
BladyRulez

Czy opłaca sie kupic Radka 9600 256 ramu i 256 bit?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam gf4 (jej naubozsza wersję)musze ją zmienic ale nie mam do dyspozycji za duzo kasy:((.znalazlem ciekawa oferte oto ona Karta graficzna; Producent chipsetu: ATI Technologies; Rodzaj układu graficznego: 256-bitowy; Typ chipsetu: Radeon 9600; Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz; Zainstalowana pamięć wideo: 256 MB; Rodzaj pamięci: DDRAM; Głębia kolorów przy maksymalnej rozdzielczości: 32 bit; Typ złącza magistrali: AGP; Urządzenia wejścia / wyjścia: wyjście TV, wyjście DVI; Cechy dodatkowe: AGP x1/x2/x4/x8, 2x400Mhz RAMDAC (10bit), Wyjście TV w rozdzielczości max. 1024x768, Jednoczesna obsługa dwóch monitorów, w zestawie kabel do zasilania, oprogramowanie do optymalizacji osiągów karty "REDLINE"; Dołączone oprogramowanie: Cyberlink PowerDVD; Dodatkowe funkcje: Anisotropic Filtering (x16), Bump Mapping, HyperZ III, Smartshader 2.0, SmoothVision 2.0 (FSAAx6), Transformation and Lighting (T&L), Truform Technology, Hydravision (DualDisplay), Textur Kompression, Wspomaganie odtwarzania MPEG-2; Obsługiwane standardy: DirectX 8.1, DirectX 9.0, OpenGl 1.3, VESA; System operacyjny: Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows NT 4.0; Złącze zewnętrzne: 15 pin VGA, 1xDVI out; Gwarancja: 12 miesiący.

 

cena brutto: 530.00

nie chce wydac wiecej niz 600zł a nie mam zamiaru kupic niczego co nie obsługuje drx 9.0

Jeszcze jedno pytanko czy dałoby sie podkecic ta karte bez spadku stabilnosci?[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym sklepie co Blady stronke podal tego sklepu jest radek 9800 pro

za 878 zl z opisu widac ze jest to pelny radek z szyna 256 bit czy to mozliwe ze tyle kosztuje normalna wersja pro ??? cos tanio ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpiszcie proszę bo nie wyrabiam na tym <font color="#FF0000">[ciach!]</font>*.Nie wiem juz na co sie zdecydować!!!

masz takie opcje:

- napisz do kasi

- idź do psychologa

- NIE SPAMUJ !!!!

 

poczytaj sobie temat "co kupić", a adresy sklepów oraz porównania kart i wyniki znajdź sobie na google

 

skorzystaj też z madoniona - tam masz wyniki z marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...