Skocz do zawartości
adam_M

mouse VS mysza .. która wybrac oto jest pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

mam dylemat natury anatomiczno-technicznej ;)

planuje zakup szczura komputerowego , no i upatrzyłem sobie 3 modele ,

teraz jade na bez ogonowej a4tech , z bateriami w srodku, wiec pierwszy priorytet w wyborze takiego urządzenia jest BRAK ogona , wiec waga dla mnie nie ma znaczenia (dodatkowe baterie) juz sie naumialem cos takiego kontrolować.

kolejny atut myszy to brak kuleczki w srodku (wqrwia mnie na maxa bo sie marze co chwila)

na szybkosci (gry) nie zalezy mi az tak jak na precyzji (grafika) nie pracowalem na optykach i nie wiem jak z ich precyzją .. wprawdzie te modele ponizej wszystkie to 800dpi ale nie wiem jak sie to ma do rzeczywystosci

ostatni atut tego gadzetu winien byc cena , wiem marzenie moje mx700 czy MS inteli mysz 3,0 no ale cena jest dla mnie zaporowa.

 

przeglądałem sklepy , allegro i moja dłon stwierdziła .. te cacka(patrz nizej) mogą być przez nią .. "kryte" z należytą ogładą :))

i tak w kolejnosci :

1. A4-Tech Navigator Opto Radio 518 (RP-680) PS2/USB na allegro 130 zeta nowa

2. Creative Wireless Optical Mouse 3000 120 zeta

3. Mysz Mediatech OFFICE INTEL RF Optical MT1009 130 zeta

 

mam dylemat którą z tych , prosze o wypowiedz , głównie posiadaczy jakie mają zalety wady ,

 

kolejna sprawa widzialem na allegro podrobe ICEMAT'a za 50 prosil bym tez o wypowiedz czy w ogóle warto dla powyższych myszy takie cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą pierwszą myszkę i mogę napisać że jest oki.W dłoni leży dobrze,nie śliska się,ma dużo przydatnych przycisków i sensor niezły.Za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam A4TEch RP-680 i IMHO jak za tę cenę to bardzo dobra myszka taka udana kopia MX700 do 150zł najlebsza myszka. Mi się nie gubi, baterie 3mają ok 5 dni.

 

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie taka mysz A4tech tylko ze przewodowa i moim zdaniem jest spox ale juz musialem wymieniac z innej myszki rolke, bo juz nie czuc bylo przeskoku takiego jak na poczatku (mam ja moze 2miechy) a poza tym jest wparzadku, no i te przyciki ksztalt istne lustro MX700 :)

 

PS: mozna gdzies kupic rolke do tych oto myszy :?:

 

PZDR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi trzymaja od grudnia!! i sie nie wyczerpia nigdy bo to akumulatorki wiec 15 min ladowania i 72 godzint bezproblemowo w cs'a sobie pogram, a nawet dluzej.

 

u mnie rowniez i rolka nie stracila nic od nowosci!

w ogole cala myszka [i klawiatura tez] sprawuja sie idealnie od siedmiu miesiecy!!

 

no coz ale za jakosc sie placi!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

NIE MA TO JAK LOGITECH CORDLESS DESKTOP MX!! !! !! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enigma wez troche ochlon :lol:

 

koledze chodzilo o myszke do 130 zlotych ta moja propozycja jest tylko o 30 zylkow drozsza - UPDATE - przegladalem allegro i rzeczywscie tych myszek jest teraz brak :( o ile pamietam hurtowo sprzedawal je uzytkownik massakra czy jakos tak

aha prosze link do artu http://members.lycos.co.uk/gargus/Html/mouse_vs.htm na stronke mojego klanu (jeszcze nie opublikowany) porownanie myszki M$ i Logitecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ~100 to jest max co mogę poświęcić za mysze, i jak dobrze pójdzie to od kumpli w hurtowni uda mi sie wysępić tego A4techa w granicach 110 120 zeta , wiec microsoft odpada, logitech zresztą też , wiec pytałem was głównie jak sie pracuje na W.W. szczurach i czy warto ładowac w przyszłosci kase na szklanego pada w rodzaju ICEMAT'a .. dzięki wszystkim za pomoc, z resztą jesli chodzi o baterie to mam dostep u szwagra do zapupistej ladowary Saiteka , która ładuje bateryjki alkaliczne, i ostatnio po doladowaniu badziewnych Tesco za 2 zeta na A4techu rf315 ciagnie mi ponad 2 tydnie w normalnej pracy (po 12 godzin na dobe w programie graficznym)

więc mój wybór ogranicza sie tylko do tych 3, a nie cytuje

 

 

doplac pare zlotych i kup cos innego lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...