Skocz do zawartości
muppi

LCD 19" tylko do grania

Rekomendowane odpowiedzi

jakie podatki ? szmuglowanie ?

Jesteśmy w uni ! Zero cła i dodatkowych opłat.

Kupujesz w Niemczech i masz w Polsce. Znajomi mogą UPSem wysłac. Koszt przesłania max 30 EURO za 30KG Jedno opakowanie = 1 paczka. Czyli 5 LCD to 5 paczek. Przepakowanie do 1 większej nie działa. Dbają o zarobek. 30 EURO to okolo 140zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ! Tak było kiedyś, przed wstąpieniem Polski do Uni. Teraz płacisz VAT w Niemczech i koniec. Zwrotu nie ma ale i nic nie doliczają. Chyba że kupionu towar opuszcza UNIE.

Dodatkowa akcyza jest tylko na samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w morde..... zaskoczyles mnie ! no to super !!!

 

ps. mozesz podac link do innego sklepu z Eizo L768 ? bo ten co dales to ma jakies dziwne te LCD ..... albo pomylili zdjecia, bo to napewno nie foto l768 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Fotka określa tylko grupę towarów.

Inne linki

http://www.f-m-shop.de/seiten/frame_schott...at=MONT19&nav=2

http://www.schottenland.de/jump.php?action...l&value=6516770

http://www.digitalo.de/deeplink.php?PROD=1...5&EXT=HDSCHOTTE

 

Odpal google i wpisz słowa kluczowe: shop L768 berlin , albo jakieś podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mialem :) ostatnio kupowalem do domu LCDka i ogladalem mase roznych

 

l768 piekny obraz ! dziala swietnie w 1024x768

odnosnie szybkich gier to ok. czwartku bede mial dluga chwile z L768 to dokaldnie potestuje na UT i FarCry

jednak ten panelik jest lepszy od L557, na ktorym gra sie swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mialem :) ostatnio kupowalem do domu LCDka i ogladalem mase roznych

 

l768 piekny obraz ! dziala swietnie w 1024x768

odnosnie szybkich gier to ok. czwartku bede mial dluga chwile z L768 to dokaldnie potestuje na UT i FarCry

jednak ten panelik jest lepszy od L557, na ktorym gra sie swietnie.tak, mialem :) ostatnio kupowalem do domu LCDka i ogladalem mase roznych

 

l768 piekny obraz ! dziala swietnie w 1024x768

odnosnie szybkich gier to ok. czwartku bede mial dluga chwile z L768 to dokaldnie potestuje na UT i FarCry

jednak ten panelik jest lepszy od L557, na ktorym gra sie swietnie.

 

ps. podasz linki do innego sklepu w Niemczech, gdzie beda miec prawidlowy model ukryty pod szyldem L768 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro znasz EIZO to może wiesz czy EIZO Polska honoruje gwarancje na monitory kupione w Niemczech. Np: model 768 kosztuje tam około 1000 zł taniej.

 

Niestety nie honoruja. Mam przed soba gwarancje Eizo i jest wyraznie napisane: "Gwarancja obejmuje wylacznie monitory sprowadzone do Polski przez Alstor i jest wazna tylko na terenie Polski." takze Mareczkowi cos sie pomylilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was próbował kupić jakiś sprzęt z Nimiec płacąc kartą kredytową? To by mi najbardziej pasowało.

Czyli reasumując jeżeli kupować 19" LCD do grania to tylko Eizo lub Sony. Tylko dziwi mnie że w obydwu modelach czas reakcji podawany jest około 20-25 ms. Czy to znaczy że nie ma 19" na rynku które oferują czas reakcji np poniżej 16 ms?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sam sobie odpowiadam, znalazłem jakieś dwie nowości jeszcze nieobecne w naszych sklepach, Philips 19" z czasem 16ms i BenQ też z czasem 16ms. Niestety jeszcze nie ma żadnych testów. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadzwonić to EIZO Polska i tam się wszystkiego dowiedzieć. To co pisze Alstor to może stek kłamstw i bajek. Firma ta jest wyjątkowo niesolidna, taka firma krzak. Miałem z nią kiedyś do czynienia i nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadzwonić to EIZO Polska i tam się wszystkiego dowiedzieć. To co pisze Alstor to może stek kłamstw i bajek. Firma ta jest wyjątkowo niesolidna, taka firma krzak. Miałem z nią kiedyś do czynienia i nigdy więcej.

Tak, ale Alstor jest serwisem Eizo wiec oni maja chyba najwiecej do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kedys kupiłem w Niemczech aparat Canon EOS. Cos zaczeło się dziać złego z obiektywem, przycinał się. W Autoryzowanym serwisie Canon dowiedziałem się że musze z nim jechac tam gdzie go kupiłem, albo naprawia poza gwarancją. Zadzwoniłem do CANON Polska i dowiedziałem sie że to nieprawda. Na kupione aparaty gwarancja obowiazyje w całej europie. Serwis naprawił i całosc działa do dziś.

Jak jest z EIZO nie wiem jak jest na 100%. Trzeba zadzwonic i wypytac się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój kolega z którym mam zamiar kupić 19" lcd porozglądał sie za monitorami.Wrażenia jakie odniósł to po ppierwsze strasznie słaba dostępnośc 19"lcd w jakimkolwiek sklepie.

W MM naewt nie kwapią się zęby przełączyć latające rybki na jakiegoś IE a juz nie mówiąc o grach czy filmach.

Generalnie gdy już mu się udało odpalic IE w jego odczuciu(potwierdziło to tez moje wczęsniejsze doświadczenia) na takich maszynach jak LG czy samsung czcionki były jakies nienaturalnie duże i rwały sie na przewijaniu w czarnym tle.

Z ciekawości zadzwonił do dystrybutora Eizo a Ci powiedzieli że aktualnie na stanie nie mają Eizo 768 ale na jutro bedzie sprowadzony.....i rzeczywiście następnego dnia napawał się kumpel a było czym(jest grafikiem komp).

Barwy ostre,kontrast żyleta,gry odpalone no problem smigały jak sie patrzy a o problemach typu smurzenie czy zacięciach przy IE dawno zapomniał.

Cena ZAPOROWA prawie 4000zł.To super dużo

 

ALE zastanawia mnie:

- gdy się wezmie dwa (ja i kumpel) prawdopodobnie jakieś 10% da się ugryźć

- może ktoś jeszcze jest zdecydowany wtedy można poważnie pertraktować

- czy Sony 19" HX93 może się z tym równać??? a jest tanszy

 

- i najważniejsze może rzeczywiście zebrać ekipę na wycieczke do niemiec i wtedy każdy bedzie zadowolony co Wy na to ????( do ugryzienia 1000 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE zastanawia mnie:

- gdy się wezmie dwa (ja i kumpel) prawdopodobnie jakieś 10% da się ugryźć

- może ktoś jeszcze jest zdecydowany wtedy można poważnie pertraktować

- czy Sony 19" HX93 może się z tym równać??? a jest tanszy

 

- i najważniejsze może rzeczywiście zebrać ekipę na wycieczke do niemiec i wtedy każdy bedzie zadowolony co Wy na to ???? (do ugryzienia 1000 zł)

W sensie ze liczysz ze w Niemczech Ci obniza cene gdy kupisz dwa LCD 19" ? ;)

Jesli tak to mam rozumiec to bardzo watpliwa sprawa - Niemcy to narod zamozny i dla nich to, czy sprzedadza 2 monitory lub wiecej to jedno gowno - za wszystko placi sie tak samo, poza tym szkoda sobie robic obciach, zwlaszcza jak sie jest z PL :] Warto pamietac, ze to co w Polsce jest mega luksusem, tam jest standardem.

A tak przy okazji w Niemczech w MM sa fajne zasilki Enermaxa 460W za 99 Euro - waza cholernie duzo :) U nas cena ok 650 zl - czyli totalne zdzierstwo.Z innych rzeczy - tanie sa cyfraki Fuji z serii Sx000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chodzi o upusty gdy kupie 2 sztuki ale w ogóle o zakup tam.Skoro bez łaski moge zaoszczędzić ok1kzł. to warto skozystać i juz sie nie targować.

Generalnie poważnie się nad tym zastanawiam bo właściwie z kolega jestem zdecydowany tylko przydałby się jeszcze ktoś.

Dziś dzwoniłem do Alstora i powiedzieli że jeśli monitor jest kupiony w Niemczech w autoryzowanym punkcie to oni się z nimi kontaktuja sprawadzają czy monitor jrzeczywiście był tam kupiony i wtedy nie ma problemu z naprawa gwarancyjną w Polsce.

 

Może jest ktos jeszcze zdecydowany na ten panelik(Eizo 768) co by zgrać ekipę i rzeczywiście zahaczyc o Berlin??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest lista sklepów w których jest on dostępny.http://www.hardwareschotte.de/preise.php3?proid=1250225

 

Najleppiej znależc sklep który bedzie miał przedstawiciela (nie internetowy) co by można sobie monitor przed zakupem zobaczyć i podłaczyć.

Własnie szukam takich miejsc w które konkretnie można by się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...