Skocz do zawartości
kreciszko

JAK SE TERAZ POSKŁADAĆ KOMPA

Rekomendowane odpowiedzi

PRZEZ 4 LATA NAWET MOJEGO KOMPA NIE ULEPSZAŁEM DOSLOWNIE NIC !!!!!!!!!!!!!! TO NIE JEST KOMPUTER TYLKO ZYNCH BYŚCIE WIDZIELI JAK ON SIE MULI GORZEJ NIŻ ZUK GNOJARZ W BŁOCIE!!! JEGO WARUNKI

PROCESOR- 400MEGAHERCÓW

128 MEGABAJTÓW RAMU

DYSK TWARDY 5 GIGABAJTÓW

KARTA GRAFICZNA ZINTEGROWANA NA PŁYCIE GŁOWNEJ 620 SIS

MONITOR JAKIŚ DZIWNY 15 CALOWY LG TYLKO TROCHE ZŁY WIDOK

NO I CO TERAZ NAKUPOWAĆ TYCH CZĘŚCI TO JA ZBANKRUTUJE!!!!!!!!!! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to nie przejzyście napisałeś :) Napisz czy chcesz zmieniać wszystko (czyli "komp" + monitor)  :?:  I ile możesz kasy przeznaczyc  :)

chce zmienić wszystko!!! tylko zawiele to ja kasy nie mam jakieś 200zł :) troche mało ale zbieram staram sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a o co konkretnie chodzi, kcesz zlozyc nowego kompa ??

jesli tak to podaj ile masz kasy na start

nie mam za duzo kasy jakieś 200 zł :) i ja chce teraz kompa poskaladać dobrego może go wywioze na złom to więcej dostene niż jak bym chciał go sprzedać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zł i chcesz wszystko zmienic :?: hmmmm.... 8O BUAAAHAHAHHAAHAHAAHHAHAHAAHAHHAHAHHHAHHAA :!: Weź za te 200zl lasce cos kup(jezeli masz) albo na zostaw na br0, wkoncu sa wakacje :D CYA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie pozostaje ci nic innego jak dozbieranie wiecej kasy a ten post można potraktowac (troszeczke) jak zart :P :P

Za 200 zl to mozesz sobie juz kupic nowa obudowe lub szukaj jakis używanych czesci na Allegro.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...