Skocz do zawartości
darsoon77

Soldier of Fortune 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałęm SOFa 2 i już cały happy go uruchamiam :D

wszystko oczywiście na max :P

daje new game , loading........ i wyskakuje do windowsa :( z błedem ze nie potrafi znaleźć jakiegoś pliku

couldnt dind sound file........ u kumpla tez tak jest a u innego działa ,

kto mi pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję beta Soldiera i nie wiem czy sobie załatwić wersję końcową gry no chyba że niewiele się różnią te dwie wersje. Jak ktoś grał w te dwie wersje tej gierki to prosiłbym o wskazówki czym się one różnia. Wiadomo, że kupno wersji finalnej to ubytek kilu złotych i nie wiem czy warto sięgać do kieszeni skoro już mam tą wersję beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem bete i gorzej mi chodziła na starym sprzęcie (cel433@488+gf2mx400+192sdram). Jest też problem z misją w Kolumbii z helikopterem. Ale pozatym to chyba nie powinno być problemów większych.

 

Polecam jednak full wersje - oszczędzi ci nerwów, bo beta jest troche zapluskwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zniszczylem ten helikopterek i w nastepnej przedmisji znalazlem naukowca który stworzył mi karabin snajperski.Wystrzelalem całą amunicje na tej strzelnicy i co dalej .Niemoge stamtąd wyjsc.Na stoliku leżą naboje,ale nie da sie ich zabrac.Wszystko co mialem to powystrzelalem.Granaty tez.Niemoge stamtąd ruszyc dalej.Siedze ciagle w tym pokoju.

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta jest skaszaniona.

Niezoptymalizowana, algorytm trafień szwankuje choć w wersji finalnej też nie jest idealny. Inteligegencja pozostawia dużo do życzenia.

Polecam finala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

Mialem wersje Beta. Zagralem w sumie tylko w misje generowana,a le to mi wystarczylo, aby dojsc do wniosku, ze to chyba nie to. W budynkach nie mialem tekstur (nie bylo widac scian :D ), gra troche spowalniala, a kompa mialem nowego wtedy. Bylo brzydkie, niedopracowane. Mam teraz pelna wersje i jest o wiele lepiej. Wiec jesli masz wybor to lepiej miec pelna. Poza tym nie wiem jak sie zachowuje beta na multiplayu. Mnie nie dzialala. Brakowalo folderow.

Twoj wybor. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam, to trzeba tam było wykonywac bardzo dokladnie polecenia - tzn niszczyc wlasciwe tarcze we wlasciwy sposob: wykorzystujac zblizenia w snajperce i wykorzystujac ten smieszny myk ze wskaznikiem podniesienia lufy dla trybu granatnika. Pokazujesz gdzie chcesz trafic i pojawia sie czerwona kropka - do tego punktu masz podniesc lufe, zeby granat dolecial do celu.

Powodzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie multiplayer przy próbie wejścia do gry przez internet pojawia się komunikat: CLIENT_UNKNOWN_TO_AUTH.

Jak rozwiązać ten problem? gra jest oryginalna, wszystkie patche są zainstalowane, problem ten mam od 2 dni, przedtem tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misją po CIA jakiś tam Kalinatek jest wszystko ok rozbrajam bombe :D , włączyłem powera za audytorium ratuje tych dwóch kolesi i trzeba znaleść Iwana tego programiste jest tak "Open fire doors znajdż i uwolnij iwana " cos takiego i nie mogę za chiny znaleść tych drzwi i iwana przeszłem wszystko kilka razy i nic :( znalazłem drzwi ale kod jest potrzebny żeby wejść na górę tuz przed audytorium help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka masz dzwiekówke? ja mam sb audigy 2 i u mnie dziala bez problemu. u kumpla tez nie dzialal bo mial cienka dzwiekówe, ale sciagnal najnowsze stery i dziala. sproboj sciagnac stery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze pamientam to dostajesz troche czasu na rozbrojenie bomby zaraz poty jak uwalniasz tych dwoch kolesi, bombe znajdziesz za zamknietymi drzwiami niedaleko tych kolesi. pozniej za audytorium jest zejscie do piwnicy, tam rozwal kilku kolesi , i mozsisz znalezc tam pokretlo . jak je przekrecisz to pojawi sie jakis komunikat. po wyjsciu z piwnicy w audytorium powinien byc koles. jak go rozwalisz to znajdziesz przy nim kod do zamknietych dzwi w audytorium. That's all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie szukam ludzi grający w SOF2 , i posiadających legalna kopie tej gry :) jest to niestety wymagane, do tego preferowany rodzaj gry to TDM i INF na serwerach Ultra Realistic ( żadnych apteczek, magazynków , dodatkowej broni jedynie pistolet sztuk 1, broń automatyczna sztuk 1, 2 granaty, nóż, i 90 sztuk amunicji) , aaa i co najważniejsze ŻADNYCH "usprawniaczy skuteczności" .

Generalnie chodzi mi o założenie klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MF jak myślisz o założeniu klanu w sofa2 to radzę grać w tyb inf (za moich czasów to ten tryb gry w sofa2 klany jednynie preferowały na klanówkach itp...), pograj na polskich serwerach gdzie gra polska elita (tenbit, astral, wic), nie zapomnij też o patchu (gold), najnowszej wersji punkbustera oraz kilku innych drobiazgach których teraz nie pamiętam, jak chcesz info o polskich klanach (niewiele już ich zostało) to radzę poszukać na pb, albo skotaktuj się ze mną na pw lub gg to podam Ci namiary na co niektórych graczy.

pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...