Skocz do zawartości
Neons

ciche wychlodzenie Bartona 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za kilka dni kupuje taki wlasnie procek i zastanawiam sie czym go wychlodzic, jeden warunek to cisza. Zastanawiam sie nad CoolerMaster HAC-L82 X-DREAM II Silent lub nad GlacialTech Iglo 2470, a co wy o tym sadzicie. Czy moze poradzicie mi cos innego lecz rownie cichego ?? thx za odpowiedz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co Neons i w kregu moich zainteresowan jest jeszcze "Titan TTC-D9TB/CU35/R1" (link do opisu) Czy ktos moze ma jakies doswiadczenia z tym coolerkiem? Chyba ze macie do zaproponowania jakies inne wydajne i CICHE wentylatoki. Dodam ze maksymalnie chce przeznaczyc na chlodzenie procka 80 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za wszystkie odpowiedzi, sam nie wiem na co sie zdecydowac, teraz mam Athlona 1700 i uzywam Coolera Speeze Raptor Cool 1, cichy to on jest ale nie wiem czy on pociagnie tego bartka 2500, a swoja droga, to dobry wobor ?? czy lepiej kupic Gf 4 ti ?? obecnie posiadam gf 4 mx :evil: , jak uwazacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cichy jest zalman 7000a-cu. :D Tyle że kosztuje ponad 200zł. Jednak uważam że warto gdyż jest calusienki z miedzi (wiem że teraz pojawił się podobny pentagramu lecz ma mniejszy radiator) i wydajność jego nadal nie spada przy 1400rpm. Mam nadal w spoczynku 42C 2500+ @3200+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...