Skocz do zawartości
misiek7

Problem z cyfrówką (PILNE)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam wielki, ale naprawdę wielki kłopot z aparatem cyfrowym. Otóż porobiłem na wakacjach ponad 100 zdjęć. A mam taką opcję że jak zabezpieczę zdjęcia to mi ich nie usunie przy pomocy 'Delete'. Więc miałem zabezpieczone prawie wszystkie foty, lecz część nie. Gdy więc chciałem te niezabezpieczone usunąć zrobiłem 'Delete All' co nie powinno nic zrobić z zabezpieczonymi fotami. Ale niestety coś się namieszało :x , zdjęcia niby się nie usunęły lecz nie było ich w podglądzie. Sprawdzam w domu i się okazuje że tak naprawdę ocalało 10 zdjęć, a co z resztą skoro niby tam są Zamieszczam scrrena co jest niby w tej pamięci cyfrówki. Możnaby jeszcze odzyskać pozostałe foty Bardzo mi na nich zależy

 

Z góry wielkie dzięki.

 

SCREEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w canonie A60 po wciśnięciu protect w menu podczas wyświetlania fotki trzeba jeszcze wcisnąć SET żeby chronił tą fotkę...jeśli się tak nie zrobi to opcja erase all kasuje też tą fotkę...więc może części zdjęć nie zabezpieczyłeś "do końca"?? :?

 

możesz ewentualnie skombinować od kogoś czytnik kart podłączany do komputera i może z takiego czytnika się uda choć wątpię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie walnąłem aparatem ani karta się nie uszkodziła. Z pamięcią wewnętrzną tak samo mi się stało jak zrobiłem 'Delete All' na zabezpieczone foty. Jeszcze dodam że te pliki & foldery widoczne na tej karcie mają rok utworzenia 2022, 1979, 2038 i podobne. Jakaś totalna kaszana :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...