Skocz do zawartości
Quill

Odblokowanie mnoznika pod P4.

Rekomendowane odpowiedzi

16 :D I jeszcze nie musze się żnąc na elektronice :D Dopiero zacząłem chodzić do liceum o prof. informatycznym :D Wszystko przede mną :D

Aha i udało mi się pokręcić do 2239Mhz :D jak myślicie walić dalej? Po teście w 3Dmarku mam 46 stopni, a w windzie 40 :D

hahahahhaha

 

to tak uczyli w gimnazjum???

a na co ci profil informatyczny - i tak bedziesz umial tylko wymienic tusz w drukarce?!

 

znac na elektronice - bo pekne ze smiechu --- alaez musisz sie znac ... a pytanie czy moge dalej krecic to se mozesz w d.......

 

dobra rada na przyszlosc - przeczytaj kilka ksiazek najpierw a potem dopiero zacznij sie bawic !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 :D I jeszcze nie musze się żnąc na elektronice :D Dopiero zacząłem chodzić do liceum o prof. informatycznym :D Wszystko przede mną :D

Aha i udało mi się pokręcić do 2239Mhz :D jak myślicie walić dalej? Po teście w 3Dmarku mam 46 stopni, a w windzie 40 :D

jak dla mnie 46 stopmi to starsznie duzo jak P4 [nie mówmy o AMD]

Ja mam 1.6@2.4 i srednio 40stopni na box-owym coolerze,

moze dlatego ze cpu mam posmarowane pasta titana o 75% zawartosci srebra.

TIA 75% SREBRA WZBOGACONEGO URANEM .

tak pisze na opakowniu, co w tym jest nie wnikam

fakt faktem ze temperatura cpu nie jest wyzsza niz 41stopni.

to wsiakaj !!! :lol:

 

hahahah - zawsze to mi sie podobalo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dajcie se spokuj. Jezu kazdy moze czegos nie wiedziec. ja nie podkrecam proca codziennie, to moj drugi raz. Ciekawy jestem czy jak byliscie w moim wieku to juz tak perfekt wszystko umieliscie?

a co masz moze 8 latek.... ludzie, jeszcze zachowuje sie jak ciec!!!

 

"mamusiu koledzy sie ze mnie smieja :lol: :lol: "

Spadaj leszczu! Nie tobie odpowiadalem wiec sie nie odzywaj jak nie masz po co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no gratulacje chłopaki - kolega prosi o radę, nie wie przecież wszystkiego na początku. Jeszcze nie tak dawno myśleliście że podkręcanie CPU polega na przykręceniu jakiejś śrubku do procesora i inne durnoty (jeżeli ktoś nie wierzy, to znajde ten temat), a teraz takie rzeczy... Moglbiście przystopowoać, odesłać do FAQ, ale nie wyśmiewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...ale i tak podkrecilem do 2.0 :D i narazie mam po 3dmarku 43 stopnie :D To chyba dobrze nie? Teraz powolutku do 2.2 :D

KUWA! w 3Dmarku mialem 5800! MASAKRA! normalnie na 1.6 mam 5tysiecy :D

Cos chyba za malo

Mam Athlona 1700+ @ 2000+ (1666,66 Mhz) i mam gorsza karte GF3TI200@TI500 i mam grubo ponad 7000 3dmarkoof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahhaha

 

to tak uczyli w gimnazjum???

a na co ci profil informatyczny - i tak bedziesz umial tylko wymienic tusz w drukarce?!

 

znac na elektronice - bo pekne ze smiechu --- alaez musisz sie znac ... a pytanie czy moge dalej krecic to se mozesz w d.......

 

dobra rada na przyszlosc - przeczytaj kilka ksiazek najpierw a potem dopiero zacznij sie bawic !!!!

 

Koles, wyluzuj - skrzywdzil cie ktos w dziecinstwie czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 :D I jeszcze nie musze się żnąc na elektronice :D Dopiero zacząłem chodzić do liceum o prof. informatycznym :D Wszystko przede mną :D

Aha i udało mi się pokręcić do 2239Mhz :D jak myślicie walić dalej? Po teście w 3Dmarku mam 46 stopni, a w windzie 40 :D

hahahahhaha

 

to tak uczyli w gimnazjum???

a na co ci profil informatyczny - i tak bedziesz umial tylko wymienic tusz w drukarce?!

 

znac na elektronice - bo pekne ze smiechu --- alaez musisz sie znac ... a pytanie czy moge dalej krecic to se mozesz w d.......

 

dobra rada na przyszlosc - przeczytaj kilka ksiazek najpierw a potem dopiero zacznij sie bawic !!!!

Stary daj spokoj bo zaczynasz byc wqrzajacy. Wysmiewasz sie jak bys byl jakis mastah, a pewnie sam nie umiesz zmienic wkladu w drukarce.

Wiec ...:wyluzuj:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 :D I jeszcze nie musze się żnąc na elektronice :D Dopiero zacząłem chodzić do liceum o prof. informatycznym :D Wszystko przede mną :D

Aha i udało mi się pokręcić do 2239Mhz :D jak myślicie walić dalej? Po teście w 3Dmarku mam 46 stopni, a w windzie 40 :D

:arrow: tez mam 16 lat, ale z tym P4 to mnie zagioles. wiem, ze forum jest do zadawania pytan i uzyskiwania na nie odpowiedzi i nie bede sie z ciebie nasmiewal. kazdy moze czegos nie wiedziec.

 

co do twojego liceum, to w nim poza kolejnimi lekcjami z pakietem Office nic sie nie nauczysz, a tym bardziej o sprzecie i OC :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...