Skocz do zawartości
GreeN_DG

Gdzie wyjechać ?? :/

Rekomendowane odpowiedzi

Trza by gdzieś jechać na wakacje... Tylko gdzie.. Mam na myśli oczywiście Polskę bo jakoś za granice mnie nie ciągnie. Przydało by się info o fajnych miejscach, ceny noclegów itd... Niech każdy napisze swoje pomysły... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GDyni :> a szczegolnie do dzielnicy Orłowo, tanie kwatery od 25zl za dobe ;] Blisko plaza, kobiety.. i inne atrakcje :D

inne atrakcje to Ty? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie pod blok ! oferuje naprawde ekstremalne warunki za niewielka cene kosz jednej doby to tylko 20 zł !!!!! w ofercie min

 

 

-nocleg w bogato wyposazonym kartonie po TV 29"

 

- niezłe widoki na spacerujaca płec pikniejsza gwarantowane

 

- zapewnione towazystwo bezdomnych pieskow , czasem kotow

 

- z zapewnieniem wyzywienia nie bedzie kłopotow w promieniu 500m jest jakies 7 śmietnikow

 

- jesli chodzi o aktywny wypoczynek to wieczorami mozliwe sparingi z lekko zawianym elementem (w licznie mnogiej ofkorzz)

 

-za niewielka dopłata (około 1 browar) zapewnie mase innych atrakcji .

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GDyni :> a szczegolnie do dzielnicy Orłowo, tanie kwatery od 25zl za dobe ;] Blisko plaza, kobiety.. i inne atrakcje :D

inne atrakcje to Ty? :D
Jesli jestes fajna kobieta w wieku 19 lat, to moge byc dla Ciebie atrakcja buehahha :roll: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja całkiem poważnie poleciłbym ci jarosławiec, albo rusinowo np.

Np. w ZHP łódź górna tam pamieam zawsze jest tani nocleg i naprawde dobre ząrcie... domek ma chyba TV i wszystkie media, jeśli dobrze pamieam, plaża w granicach 500M(bardzo ładna), fajny las, no i mozan sie zaznajomić z płcią piękną rpzebywajaca tam an obozie(nie ma jakichś wielkich restrykcji, sam tam przebywając kręciłem się więcej z obozowiczkami niż z rodzicami :D)

Update: baza tego ZHP mieści się w rusinowie własnie, do jarosławca jest 2-3km, i tak byś jeździł na plażę do rusionowa, bo w porównaniu z jarcem to prawie copacabana :D(serio, bardzo ładne te plaże)

Update #2: jakbyś chciał, to mogę dla ciebie wygrzebać telefon tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w górach bylem juz.....7 razy i jakos mnie tam nie ciagnie. Od 3 lat jezdze nad morze. 2 lata temu Gdansk, rok Swinoujscie a w tym Miedzyzdroje. Kazde wakacje nad morzem byly odjechane na maxa a w tym roku jak mam juz dowodzik :D:D bedzie owiele lepiej :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedż do mnie ! Oferta Last Minyt Free Wakejszyn

Z dala od ludzi i od szosy ( jakiś 1 km ) , możliwe zaznajomienie się z ludnością tych "dziewiczych terenów" :) czyli ze mną + rodzinka + babcia + dziadek + sąsiedzi , połączenie niedostępności z nowoczesnością ( 5 kompów na 3 domy ) w okół las + pola ( możliwa edukacja w kierunku rwacz sezonowy ( specjalizacje : malina , truskawka , porzeczka , aronia , jabłak, grzyby :) ) w czasie żniw mozliwość obejrzenia pradawnych sianokosów ( kosą ) oczywiście za dopłatą .. WYŻYWIENIE W SWOIM ZAKRESIE ( najbliższy sklep 5 km najblizszy supermarket 15km :) ) ZAPRASZAMY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GDyni :> a szczegolnie do dzielnicy Orłowo, tanie kwatery od 25zl za dobe ;] Blisko plaza, kobiety.. i inne atrakcje :D

inne atrakcje to Ty? :D
Jesli jestes fajna kobieta w wieku 19 lat, to moge byc dla Ciebie atrakcja buehahha :roll: :lol: 8)
już jade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja wyjezdzam z kumplami od 2 sierpnia nad morze :) sami nie wiemy co i jak :) w ciemno po prostu :) planujemy Dźwirzyno :) a cenowo :> hmmm 30zl jakos za dobe jedizemy w 6 a zaplacimy za nocke za 3-ech :) wyjdzie dosc tanio a powroty ofcourse ok.7 rano :P do 12 spac i znow :) mysle ze wakacje beda udaaane :) z dala od rodzinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja wyjezdzam z kumplami od 2 sierpnia nad morze :) sami nie wiemy co i jak :) w ciemno po prostu :) planujemy Dźwirzyno :) a cenowo :> hmmm 30zl jakos za dobe jedizemy  w 6 a zaplacimy za nocke za 3-ech :) wyjdzie dosc tanio a powroty ofcourse ok.7 rano :P do 12 spac i znow :) mysle ze wakacje beda udaaane :) z dala od rodzinki

moze bedzie fajnie! napewno!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiej jesteś dzielnicy? Widzew rulezz!! :twisted: zapraszam, zaprowadze cię an grembach, bójki z dresami gwarantowane, dla podwyższenia wrażeń możesz zacząć obrażac głośno pustaki z nimi chodzące :D

Baluty i to te stare ;) Dawniej Limanka, teraz troche bardziej w kierunku Julianowa, ale na stare smieci ma moze 8 minut spacerkiem ;)

 

A za wycieczke na Widzew dziekuje ;) Raczej nie skorzystam. Drechow mi u mnie wystarczy (mam kolo siebie nocny ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co :) Wymyśliłem a raczej zostałem nakręcony przez fumfla.. Wczoraj na pifku byliśmy ( nie na jednym ) i on mówi ----> IRLANDIA :) No i już tak chyba zostanie. Bilet jusz w dwie strony 300 zł ( słabą linią bo słabą ale mnie to rybka ).... a tam to już się zobaczy :).. Hehe. Pozdrawiam ...

 

P.S. Szukamy jeszcze ludzisków na wyprawe :) jak co to gg --> 3353915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała dygresja odniosnie irlandi (polnocnej) , kumpela tam pojechała do roboty (jakies hmm juz bedzie z rok) , robi cos prze miesie łodewer , no i z 2 miech temu przyjechała i dla porownania cennik polsko irlandzkopolnocny :lol:

paczka fajek 15zł (najtansze), 0.5 vody 35zł (najtansza) polska (wyborowa bodajze) 70zł , browar heineken 8zł, chleb 4zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Kup bilet i wyjedź na Mazury nie w góry..." ;) Co Ty na taką propozycję, jeszcze mógłbyś by do Wąchocka podskoczyć, no ale gór masz chyba dosyć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... smutny dzień, a tak się napaliłem. Najtansze linie lotnicze "air polonia" ---> brak już miejsc do londynu ( bo z londynu mielismy jechac do Irlandii ). Inne to koszt okolo 399 zł w jedną strone :(. Najblizszy wolny odlot to 22 listopad :lol: . Boszze... Więc trza mysleć dalej.. Po upadku naszego planu "Irlandia" mamy pomysł w góry, gdzieś blisko granicy ze Słowacją.. Zrobić sobie 2 tygodniowy pustelnicki miting pod namiotem..Bez miasta, cywilzacji, frytek, ulic, i internetu :). No z tym ostatnim to chyba będzie najgorzej.. Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje... Potrzebuje namiarów na miejsca w górach z jakimś jeziorkiem i oczywiście bez ludzi.. czytaj ( zadupie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zwiedzic zamek w Ogrodziencu :lol: wieczorem sie tam mozna bardzo fajnie scioprac no i po skalkach sie mozna powspinac , tyle , ze to juz proponuje na trzezwo robic  :lol:

Jeśli chodzi skały, to ja proponuje wybrac sie do Ojcowskiego Parku Krajobrazowego 8). Tez można sie niezle powspinac ale za to jakie widoki przepiekne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już postanowione na bank .. :) Ustroń na kilka dni .. następnie z Ustronia na Czechy tam też zostać jakiś nieokreślony czas i może ( w zależności od przecwności losu ) zahaczyć o Słowacje.. Mam nadzieje że to nam wyjdzie bo lecimy na żywioł.. ( namiocik, korzonki leśne, yeti, 4 część Blair... ).. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GDyni :> a szczegolnie do dzielnicy Orłowo, tanie kwatery od 25zl za dobe ;] Blisko plaza, kobiety.. i inne atrakcje :D

a widziales moze namiot rozbity na plazy w orlowie?? :>

 

i karteczke zbieramy na wino :>

 

ja tam mieszkalem przez piec dni :>

 

na 2 godziny oprzed wyjazdem ktos wezwal policje i chcieli nam dac 300 pln na glowe mandatu ;/

 

ale naprawde byli spoko ludzmi i szukali w taryfikatorze jak by tu dac jak naj mniej ;]

nawet patrzyli na wypas owiec bez zezwolenia it, ale w efekcie koncowym dali zasmiecanie, czyli 50 pln na glowe :]

 

 

wracajac do tematu:

 

wez namiot, mape, pojdz na wylotowke z twojego miasta i sru w polske :)

 

moi znajomi tak jezdzili przez tydzien, a wzieli ze soba okolo 14 groszy na glowe :]

 

jutro jade na woodstock.....w sumie na woodstock tez mozesz sie wybrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...