Skocz do zawartości
model1

Jaki Cooler?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Athlon XP 2600+ i CoolerMaster chcę wymienić colera bo w tym coś ciąle trzeszczy zgrzyta

Chcę cos kupić w rozsądnych pieniądzach i żeby nie zgrzytało przez dłuższy czas wentyl tak do 70-100 zł. Co sądzicie o Thermaltake® Volcano 10 na athlona 3400+??? A może Thermaltake® SilentBoost także na Athlona 3400+ a może polecicie coś w miarę taniego na athlona 2600+??? Tylko żeby było dobre! A może tak coś z zapasem na Athlona 2800+ -3200+ żebym miał chłodniej

:?: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pentagram cq-80cu mam i jest niezły możesz też <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> model cq-92cu ,około 100zł , albo spróbuj wyrwać coś z allegro (zalman 7000al-cu) też super nawet lepszy od wymienionych na wstępie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki w końcu brać ale żeby pasował na moje mobo!!!

Jaki z pentagrama? cq-80cu czy może cq-92cu ??? tan pierwszy jest z deka droższy :-( TYLKO NA MOJE MOBO MA PASOWAĆ a tak po za tym to nic nie będzie zgrzytało przez dłuższy czas???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zamiast pisac posty jeden pod drugim używaj edycji już istniejacego

2. tak chodzilo o ten wlasnie pentagram

www.pentagram.pl

a kupić go można prawie wszędzie, np.:

www.cooling.pl

www.angela.pl

cooling sprzedaje po 108zł, a w angeli maja tez pod nazwa cooltek za 99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem taką płyte jak twoja i zadnego konkretnego coolera tam niewlozysz, a o pentagramie czy zalmanie to zapomnij. Ta płyta ma tak blisko kondensatory ze nic tam nie wsadsz, chocial mozesz sprobowac jakies igloo bo one są dosyć wąskie i powinny wejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...