Skocz do zawartości
patryk355

Problem z artefaktami

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.Ostatno kupiłem Radeona SE>PRO z pcserwisu testowałem go w 3D Marku 01SE i 03 i 0 artefaktów (przynajmniej ja ich niezauważyłem)Ati tool odpalone na 15 min też niec niewykryło.Więc byłem przekonany że wszystko jest ok 8) ale teraz mam taki problem :(

zainstalowałem Project IGI 2 i pełno artefaktów tylko że na ziemi (załadował bym screena ale nieumiem go tu wkleić)

To jest wina gry, sterowników czy karty.Proszę o szybką pomoc bo zostały mi tylko 3 dni gwarancji modowalności :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A jakiego masz innego radeona SE modowalnego na PRO??? Bo ja spotkałem tylko 9800.

Pomóc niestety nie umiem, osobiście jednak nie kupowałbym karty z gwarancją modowania bo karta może pasć i ci wymienią na niemodowalną a zapłaciło sie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz innego radeona SE modowalnego na PRO??? Bo ja spotkałem tylko 9800.

Pomóc niestety nie umiem, osobiście jednak nie kupowałbym karty z gwarancją modowania bo karta może pasć i ci wymienią na niemodowalną a zapłaciło sie więcej.

Tak, szczególnie ze w pcserwisie dostajesz gwarancje na modowalność... I jak taka padnie dostajesz taką samą albo zwrot hajsu...

 

Co do problemu - podnosiłeś taktowanie ? Sprawdź czy pamięci i radiator są gorące ? Może tu jest problem?

 

I jakie to artefakty ? Pełno białych kropek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam.To jest radeonSE>pro niepodnośiłem taktowań są standardowe 380/600 i 8 potoków na sterownikach omegi , czujnik

temp mam na radiatorach wentylka czy czymś takim jak narazie jest tam 48stopni acha i aa i ainzo jest zależne od aplikacji

co do artefaktów co niesą kropki tylko jakieś większe figóryzaładował bym screena ale nieumniem go tu wkleić powiecie mi jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screena- albo w grzae jest przyciskiem(wiekszosc gier f9 do f12 ma przypięty), albo klawisz prtsc, albo hypersnap dx programem ,musisz sciagnac, zainstalowac, przypiac klawisz skrotu to screengraba

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolejny problem patcha ściągnełem ale niemogę go zainstalować wyświetla się taki komunikat : Urochomienie tej aplikacji niepowiodło się , ponieważ nieznaleziono mss32.dll Ponowne zainstalowanie aplikacji może poprawić ten problem : koniec

chodzi o to że musze wgrać jeszcze raz grę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam maly problem w Serious Sam: THE SECOND ENCOUNTER :(

 

Po zainstalowaniu patcha 1.50 pojawily sie mi problemy ,ale nie tak odrazu.Tak gdzies po godzinie gry ,nagle zwiecha 8O Po restarcie i odpaleniu gry maly szok ,gra non stop przerywala (krotkie powtarzajace sie przerwania) ,i do tego przebarwione na rozowo ,niebiesko ,czerwono teksturki :?:

 

Co moze byc przyczyna :?: W innych grach nie mam takich problemow.Chocby w Unreal 2 czy Hitman'ie 3 .Odkad podkrecilem proca ,to jest pierwsza gra z ktora mam takie problemy.Wczesniej przed kreceniem nie gralem wogle w Serious'a wiec nie moge stwierdzic czy to moglo wplynac .A temperatura procka wynosi max. 55'

 

Dla pewnosci dzisiaj sprawdzilem pierwszego Seriousa. Gralem 3 godzinki zero zwiech ,przerwan, przebarwien tekstur.

 

 

Co moze byc tego przyczyna ,czy ten patch jest jakis walniety ,czy moze moj Radek 9200 nie lubi tej gry :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...