Skocz do zawartości
pok

Kolejne pytanie dot. arctic cooling vga

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie tego coolera, posmarowałem rdzeń grafy pastą dołączona do ac vga silencera załozyłem i od razu zaczołem podkręcać.Po podkręceniu jak w opisie ac był bardzo ciepły ale nie gorący :) I teraz muj problem: po zmainie sterowników grafa zaczeła sie niemiłosiernie grzać.Nie wiem czy to wina sterów ale przed zmianą grałem w far cry 3 godziny i nic a po zmaianie artefakty itp. juz po około 10 minutach grania.Dodam że zmieniałem pasty i nic nie dało.Wiecie czemu tak sie dzieje?A i jeszcze jedno mianowicie jak mocno dokręcać śrubki w ac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srubki dokrecaj BARDZO mocno!

To jest podstawa!

Bo ja wiem czy taka podstawa...? Jak dokrecilem na maxa, to pcb sie wygiela i mialem arty nawet na standardowych zegarach! Musisz poprostu wyczuc. Bylo juz o dokrecaniu chyba w topicu tego coolera. Wiem ze nie tylko ja, ale tez inni mieli problemy po maxymalnym dokreceniu i potem trza bylo troche odkrecic.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest 26 stron tekstu, komu by sie chcialo to przegladac?

za takiego posta dał bym ci bana na przemylsenie twoich slow (jak bym mogł) :idea: :!:
Też bym dał po to jest forum żeby czytać a nie wygłaszać swoje insynuacje :(

Vip,Kucyk i inni zapraszamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest 26 stron tekstu, komu by sie chcialo to przegladac?

Mnie się np. chce. Przeczytałem już 8 stron i dowiedziałem się wiele o moim coolerze na grafike. Jeżeli komuś zależy to nie będzie to dla niego żaden problem (chyba, że nie lubi czytać, albo jest na modemie :wink: )

 

Za takiego posta BAN jest wskazany... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post dobry tylko nie wiadomo gdzie powinien być

 

Ja mam ten sam problem

po odklejeniu oryginalnego radiatora i przejściu na paste

z kartą dzieją się cuda i nikt nie potrafi tego wytłumaczyć

Też mam Radka tyle że gorszego 7000/ve ale problem ten sam

Mnie do tego nie zmienia ustawień po resecie i jak właczam kompa to w dosie mam kaszane na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...