Skocz do zawartości
Q

Nokia 6600 vs. SonyEricsson K700i :>

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę sobie kupić nowy telefon (w promocji u operatora) i nie wiem co lepsze:

66oo z O.S. i wymiennymi kartami pamieci

czy

K7ooi z radiem,32MB na mp3.

Który telefon <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span> Jak myślicie?

UPDATE:

SonyEricsson K7ooi

Nokia 66oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze 6600 jestem jego posiadaczem i jestem bardzo zadowlony,oprocz bat ok 2 dni nokia to nokia,wiecej akcesori,a symbian daje ci nieograniczone mozliwosci,mp3 kompas tysiace gierek i mase innych aplikacji no i karty pamieci 32 mb to masz 9 mp3 no a jak wgrasz kilka themsow i gir to masz miejsca na max 5 mp3 tos posuchał :) sx1-tez rulez ale jak dlamnie zbyt ekstrawagancki wyglad

 

PS NIE PISZ 66oo TYLKO 6600 BO JAK KTOS BEDZIE SZUKAL TO NIEZNAJDZIE TEGO TOPIKU I BEDZIE ZAKLADAL KOLEJNY I JUZ MAMY BAŁAGAN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze 6600 jestem jego posiadaczem i jestem bardzo zadowlony,oprocz bat ok 2 dni nokia to nokia,wiecej akcesori,a symbian daje ci nieograniczone mozliwosci,mp3 kompas tysiace gierek i mase innych aplikacji no i karty pamieci 32 mb to masz 9 mp3 no a jak wgrasz kilka themsow i gir to masz miejsca na max 5 mp3 tos posuchał :) sx1-tez rulez ale jak dlamnie zbyt ekstrawagancki wyglad

 

PS NIE PISZ 66oo TYLKO 6600 BO JAK KTOS BEDZIE SZUKAL TO NIEZNAJDZIE TEGO TOPIKU I BEDZIE ZAKLADAL KOLEJNY I JUZ MAMY BAŁAGAN :)

Można wsadzić kartę o większej pojemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście bym wybrał soniaka

tylko że ja uwzględniam takie dodatki jak mp3, radio, foto

w moim przypadku to jedyny wybór

 

a co do opini nokia to nokia to jest totalny bezsens, akcesorii do nokii wcale nie jest więcej, tylko że są trochę bardziej dostępniejsze ze względu na X% ludzisków ktorzy nokie uważają za jedyny rozsądny wybór :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbian... ma moc... kupisz sam zoabczysz.. nie bedizesz chial odlozyc telefonu ja pierwszy 2 miechy z 7650 chodzilme jak w transie.:D:D:D

 

a jak jeszce amsz ryczalt an GPRS to ejstes w niebie.:D:D:D:D

 

Pozdrowka.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na symbianie mozna sobie ustawic nowy punkt dostepu ktory bedzie korzystal z internetu poprzez mroutera (pc suite) w komputerze, tylko wystarczy miec BT klasy 1 w kompie 100m i masz w calym domie dostep do netu na komorce.

Cytryna, 6600 tez moze odtwarzac mp3, fotki robi, a radio mozna miec w zestawie sluchawkowym za ~20zl, w se tez trzeba podlanczac zestaw hf tylko po to zeby dzialal jako antena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w pudelku dostajesz 32 megowa karte mmc :) czyli tez pare mp3ojek sie zmiesci :) 

Niestety 6600 nie posiada wbudowanego glosniczka stereo.... ;( to chyba jej najwieksza wada :(

A ogg troszke wiecej sie zmiesci o tej samej jakosci, ale fakt faktem na glosniczku mono to i tak zadna rewelacjia niestety, jeszcze jest duzym minusem powolne menu, ale moze poprawili to w najnowszym firmware...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...