Skocz do zawartości
Babiczka

Po czym poznac R9800 pr0 ze ma r360 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe, ja mam z małego i mam na PBC XT i z GPU R360, więc nie wiem, skąd wziąłeś tą swoją teorię.

 

Wiem tylko, że wszystkie Radki z PCB XT mają na pewno R360, więc wystarczy otowrzyć takie pudełko i rzucić okiem. Nie rozumiem, w czym problem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak poznac na 100%. Idziesz do skepu albo gdzies gdzie są te karty. Bierzesz pudełko jakiekolwiek, idziesz za jakies półki gdzie nie ma kamer i obsługi sklepowej nawalasz pudełkiem o regały i ściany.

Jeśli po 17 udeżeniach w ścianę z betonu z tapetą ospadnie jeden mały kawałek karty graficznej to znaczy ze to był właśnie pcb od XT ! Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak poznac na 100%. Idziesz do skepu albo gdzies gdzie są te karty. Bierzesz pudełko jakiekolwiek, idziesz za jakies półki gdzie nie ma kamer i obsługi sklepowej nawalasz pudełkiem o regały i ściany.  

Jeśli po 17 udeżeniach w ścianę z betonu z tapetą ospadnie jeden mały kawałek karty graficznej to znaczy ze to był właśnie pcb od XT ! Proste.

Nooo. dobry sposób. Bez kitu. Akurat kuzyn kupił 9800PRO i nie rzucając pudełkiem po sklepowych ścianach trafił na PCB od XT. :lol: :lol: :lol:

 

Z tymi pudełkami to też fajna bajka Babiczka... :lol:

PCB od XT poznaje się po ułożeniu kondensatorów przy wejściu D-Sub na monitor CRT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Po czym poznac R9800 pr0 ze ma r360" hmmm.....

 

Idziesz do skepu albo gdzies gdzie są te karty. Bierzesz pudełko jakiekolwiek, idziesz za jakies półki gdzie nie ma kamer

zdejmujesz radiator i używasz własnych gał w celu identyfikacji rzeczonego modelu... :lol:

Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pudełkami to też fajna bajka Babiczka...  :lol:  

PCB od XT poznaje się po ułożeniu kondensatorów przy wejściu D-Sub na monitor CRT.

Owszem oraz po tym, że PCB XT jest dziurawe jak ser szwajcarski :D - chyba najprostsza metoda ;) Na PRO masz tylko dwa otwory na kołeczki od radiatora, a na XT jest i bodajże 6 albo więcej (nie chce mi się budy otwierać i wyjmować karty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...