Skocz do zawartości
kielkac

Do PM (Tania grafika)...

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: Reed~XP, dlaczego zamknales ten temat, mam cos ciekawego do powiedzenia...

 

 

Po drugie: Od wczoraj mam Prolinka GF4 MX440 Ultra i moge narazie o nim powiedziec tyle:

 

- jest bardzo tani... (ok. 280 netto hurt)

- ma pamieci 4ns (normalnie jest 5ns)

- taktowanie 290/440 (oryginalny mx440 ma 275/400)

 

jednak juz probowalem ja podkrecac (mimo, ze jest fabrycznie podkrecona) i KIEPSCIZNA!!! przy pamieciach 4ns bez problemu powinno isc 500mhz a artefakty sa juz przy 475mhz. w 3dmarku2001se default uzyskalem ponad 5200 punktow (reszta sprzetu jak w podpisie).

 

ogolnie jak za to cene jestem dosc zadowolony. zrobilem ten zakup maja pelna swiadomosc, ze to nie jest msi, leadtek czy creative i wiedzialem czego moge sie spodziewac. wiec jak pisalem jestem dosc zadowolony z zakupu i przy okazji po raz kolejny przekonalem sie, ze cudow nie ma - tani produkt NIE MOZE byc doskonalym produktem, choc ten oceniam narazie na 4 w skali szkolnej...

 

w przyszlym tygodniu bedzie cos wiecej na temat tej karty i mojego nowego hdd (WDC 400AB) na http://kielkac.prv.pl )

 

 

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób uzyskałeś ponad 5200 punktów w 3dmarku 2001se przy tej karcie i tym procesorze ????? 8O  8O  8O

a to duzo?

 

kt333, pamieci pc2100 kingstona na ukladach winbonda na wyostrzonych timingach, procek d600 na 7.5 x 133 = 1000 przy Vcore 1.9V i mx440 290/440 @ 340/475 ..... myslalem, ze to nie jest rewelacja...

 

po niedzieli bedzie to na mojej stronie (zrzuty ekranu tez), bo jutro wstepuje do klubu uzytkownikow tesciowych... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób uzyskałeś ponad 5200 punktów w 3dmarku 2001se przy tej karcie i tym procesorze ????? 8O  8O  8O

a to duzo?

 

kt333, pamieci pc2100 kingstona na ukladach winbonda na wyostrzonych timingach, procek d600 na 7.5 x 133 = 1000 przy Vcore 1.9V i mx440 290/440 @ 340/475 ..... myslalem, ze to nie jest rewelacja...

 

po niedzieli bedzie to na mojej stronie (zrzuty ekranu tez), bo jutro wstepuje do klubu uzytkownikow tesciowych... :mrgreen:

u kumpla na duraku 1.2 kt 266 ddr 266 było ok 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób uzyskałeś ponad 5200 punktów w 3dmarku 2001se przy tej karcie i tym procesorze ?????   8O  8O  8O

tak tylko na szybko (szczegoly niedlugo...):

 

Dołączona grafika

 

 

sprzet jak w podpisie... via4in1 4.40, det. 30.82, dx8.1.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe...

Ja mojego msi gf 440 mx dokręciłem do 340/540 z standardowych 270/400, bez ciekawostek na ekranie. Dalej kręcić się bałem ^^. Karta jest na pamięciach hynix czy kynix. Ciekawe jest to, że karta prolinka o na tym samych chipsecie którą kupowałem kumplowi miała take same pamięci...

 

Anyway - na kompie jak w sigu i karcie wykręconej na 340/540 doszedłem w 3d marku do 4360 pt. IMO wynik 5300 na durku 1k 133 mhz fsb jest w miarę normalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakiej firmy pamieci sa na moim prolinku, bo nie chcialo mi sie jej wyciagac... ale dzis sprawdze. to jednak jak sadze potwierdza tylko regule, ze w przypadku "mniej markowych" produktow jakosc poszczegolnego egzemplarza jest calkowicie losowa....

 

 

tymczasem wiecej o prolinku na http://www.kielkac.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...