Skocz do zawartości
j.h.hudy

Jaka drukarka najlepsza????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 350 zeta i musze qpić drukarke (lexmark z45 odszedł niewiadomo czemu)

jaką qpic najlepiej???

laserowa czy kolorowa??

i czy to prawda ze jak sie qpuje drukarke to ze atramenty są wniej próbne na ok 60 stron ????

 

zastanawiam sie nad tą drukarką

 

Hewlett Packard DeskJet 3550 , Hewlett Packard DeskJet 3650 , Hewlett Packard DeskJet 5150C , Lexmark Color Jetprinter Z612 , Lexmark Color Jetprinter Z615 , Lexmark P707 PHOTO ,

 

to jaka drukara najlepsza???

 

moze ktos ma jakis inny pomysł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażne jest to by można było napełniać zbiormik z atramentem. Częś drukarek jest w wymyślny sposób przed tym blokowana. Dodają elektronikę do kartdridza i bez jej zerowania nie działa po napełnieniu. Zobacz stronę www.agawa.pl

Kieruj się ceną atramentu i kartdridza które trzeba co jakic czas wyminić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie drukarek lexmark i hp :D Może i tańsze są troche, ale tusze do nich sporo kosztują grrrrrr... Ja np. zanim zdecydowałem się napełnić to sie zapchał pojemnik(w lexmarku), później jak go troszke nieumiejętnie ratowałem padła elektronika i doopa , ale teraz mam Canona, i nawet napełniałem w nim tusze tuszem do lexmarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie drukarek lexmark i hp :D Może i tańsze są troche, ale tusze do nich sporo kosztują grrrrrr... Ja np. zanim zdecydowałem się napełnić to sie zapchał pojemnik(w lexmarku), później jak go troszke nieumiejętnie ratowałem padła elektronika i doopa , ale teraz mam Canona, i nawet napełniałem w nim tusze tuszem do lexmarka ;)Ja tam nie lubie drukarek lexmark i hp :D Może i tańsze są troche, ale tusze do nich sporo kosztują grrrrrr... Ja np. zanim zdecydowałem się napełnić to sie zapchał pojemnik(w lexmarku), później jak go troszke nieumiejętnie ratowałem padła elektronika i doopa , ale teraz mam Canona, i nawet napełniałem w nim tusze tuszem do lexmarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy do czego chcesz uzyc drukarke ;) Jak tekst, dokumenty to laser - najnizsze koszta ekplatacji tylko czy kupisz laser za 350 (chyba, ze uzywany).

 

Atrament to wiadomo druk kolorowy. Jezeli nie drukujesz duzo to kup jakis model canona (lubie te marke i sie nie zawiodlem jeszcze na niej) albo cokolwiek w sumie - napelnic zawsze mozesz, wszedzie to sie robi tak samo.

 

Jezeli chcesz drukowac wiecej to zainwestuj np. w canona i550(rynek wtorny albo koncowki w jakichs sklepach) albo w nieco nowszy i560. Osobny zasobnik na kazdy kolor tuszu + stala glowica wiec nawet w wypadku kupowania kartridzy (oczywiscie zamiennych) koszta sa niskie. Te serie canonow moge smialo polecic bo sam juz od roku uzywam i jestem baaardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam HP sa kiepske w porownaniu z Canonem i Epsonem . Tylko rozreklamowane i wsio bo tak sie utarlo HP i HP . Najwiecej instrukcji naprawy do tego mozna znalezc w necie . Kolega pracuje w servisie HP w W-wa i zawsze powtarza unikac jak ognia he he . Oczywiscie beda i wyznawcy HP i mozna sie tak sprzeczac . Ja szczerze polecam CANONA bedziesz zadowolony . Sam uzywam i550 ale ludziom nakupywalem tych Canonow i do tej pory sza odpukac kazdy chwali sobie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kompmaster

swiete slowa moich dwóch przedmówców!!!

zaden tam canon i epson - tylko hp jest godne uwagi i jest najlepsze!

 

Epsony i canony to drukarki, które slychac jakby nie wiem co robily, pilowaly cos w srodku, albo jakies takie odglosy... a szybkosc wydruku w epsonie, to jest szybkosc żółwia, canon juz troche lepiej, ale przy hp sie chowa!

Oczywiscie mówimy o drukarce do 350 zl!!!

 

HP jest niezniszczalne - no chyba ze sie popsuje (hehe)

We wszystkich wymienionych przez twórce tematu drukarkach HP sa gąbki w kartridgach, wiec napelnianie jest banalnie proste - robisz dziurke i dajesz zastrzyk atramentu... Mozesz wlewac obojetnie jaki atrament, tyle ze pozniej bedzie np dluzej sechl...

 

Jak ci sie pogorszy jakosc wydruku, bo uszkodzi sie glowica, to sobie kupisz nowy kartridge, oryginalny i masz juz znowu nowa drukarke, w przeciwienstwie do epsona i canona, w których glowica jest integralna czescia drukarki i nie ma na nia gwarancji (w canonie na 100%) !!!

 

chyba cie przekonalem, co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wznawca hp :)

canony i epsony jak juz pisali przedmowcy - jak padnie glowica to kaplica :)

A hp moze byc naprawde tanie w eksploatacji jak sie samemu napelnia - sa na allegro tusze po pol litra w buteleczce za okolo 60 zl :P to te pol litra starczy ci na pol zycia przy tej ilosci drukowania ktora podales :)

 

Ale najwazniejsza jest jakosc druku - tu hp po prostu wumiata bez wzgledu na cene drukarki bo wszystkie prawie korzystaja z tych samych glowic drukujacych a roznia sie wylacznie pojemnoscia zbiorniczkow

 

A na twoim miejscu to wogole bym sie rozgladal za hp z serii 900

albo 3820 - zbiorniczki maja 40 ml !!!! i drukara obsluguje photoret III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...