Skocz do zawartości
eMTi3

Lan Party ? ale Gdzie :(??

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Z kumplami mamy zamiar zrobic Lan party i niewiemy zabardzo gdzie to zrobic mamy pomysl W pralni w piwnicy czy sądzicie ze to dobry pomysł ?? pomalowac sciany podłoge wywalic wanne itp dobry zamek potem dobre drzwi no i blaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominik naszczęscie jeszcze tego nie zrobili !! ale mają zamiar ale ja bede miał tam prąd zawsze nawet jak bedzie Dławik :P

 

HEHE ludziska lan party odbedzie sie na strychu !!!! i bedziemy tam na stałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, gdzie jestem na wczasach (Belgia-miejscowosc Huy-moze ktos mnie odwiedzic 8) ) Wlasnie sie skonczylo 3 dniowe Lan-Party (oficjalne, bo reklamy byly na miescie) i dzialo sie to chyba na jakiejs hali sportowej, non-stop...Moze zbierz wiecej ludu i zlozcie sie na taka impreze ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, gdzie jestem na wczasach (Belgia-miejscowosc Huy-moze ktos mnie odwiedzic 8) ) Wlasnie sie skonczylo 3 dniowe Lan-Party (oficjalne, bo reklamy byly na miescie) i dzialo sie to chyba na jakiejs hali sportowej, non-stop...Moze zbierz wiecej ludu i zlozcie sie na taka impreze ;) :D

a co stawiasz nam przelot :) :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kórat moja klatka niejest upierdliwa :-) dwie pozostał niestety tak :( ale w nocy moga nam naskoczyc :P bo to bedzie od 20 do rana 10 prad jest swiatlo tez drzwi normalne :-) i nawet są sciany jak w domu i drugie piętro :-) bede foty i moze krotki filmik :-) prawdo podobnie bedzie to nasze stałe miejsce wiec bedziemy se poprzerabiac jak sie nam zywnie podobobaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

a co stawiasz nam przelot :) :?:

Po co przelot...Samochodem 9h jazdy, jak sie (nie)dobrze skreci to po drodze Holandia(dzis i ja tam na dzien zawitam 8) ), to sie jeszcze ciekawiej zrobi... :) Ale musicie sie spieszyc, bo w sobote wracam do Polski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...