Skocz do zawartości
KaZi

potrzebna pomoc przy wyborze ;]

Rekomendowane odpowiedzi

więc nadchodzą czasy, w których będe musiał wymienić już mojego gf4mx, narazie nie bylo takiej potrzeby jako, że komputer sluzy mi jedynie do internetu oraz counter-strike'a. W ŻADNE INNE GRY NIE GRAM (weźcie to pod uwage). Ale jako, że mam dooma3 na kompie już oraz czekam na Counter-Strike:Source chciałbym sobie zrobić upgrade malutki ;] Dzisiaj już wymieniłem durka 1.6 na athlona 2000+, który odrazu poszedł na fsb 166 co dalo mi wspaniałe 2600+. Teraz potrzebuje grafy ;] mam na to 350zł w gre jak najbardziej wchodzi allegro! Karta nie musi miec gwarancji ;]

 

Do wyboru mam(z allegro):

-Radeon 9100

-gf4ti 4200

-gf Fx (no wlasnie, jaki?)

-Radeon 9550 (ostatnimi czasy nie mialem czasu na przegladanie benchow itd wiec nie wiem wogole czy to lepsze od 9500 czy gorsze ;] )

 

Zauwazcie, ze grafika bedzie wykorzystywana jedynie do dooma3, cs'a 1.6 oraz cs:source.

 

Czekam na wasze porady ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą kaske najlepszy będzie gf4titanium - jeśli fx to jedynie (za tą kase) prolink fx5200 ultimate no a radek to modowalny 9500 szukaj a znajdziesz - tylko po jakie licho zmieniałeś durnia na athlona xp - twój dureń po podkręceniu mógł śmigać lepiej niż ten 2600+ ?? po co to zrobiłeś nie lepiej kaske do grafy było dołożyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą kaske najlepszy będzie gf4titanium - jeśli fx to jedynie (za tą kase) prolink fx5200 ultimate no a radek to modowalny 9500 szukaj a znajdziesz - tylko po jakie licho zmieniałeś durnia na athlona xp - twój dureń po podkręceniu mógł śmigać lepiej niż ten 2600+ ?? po co to zrobiłeś nie lepiej kaske do grafy było dołożyć ??

w modowanie cache'a nie chcialem sie bawic a dureń na 2000mhz juz nie wstawał a zauważ iż nie mam super płyty głownej do o/c

a athlon teraz ladnie smiga na 2600+ ;]

 

hmmm a np ta karta:

http://allegro.pl/show_item.php?item=28961040

nie byla by lepsza od gf4ti?

bo wiecie 3dmarki 3dmarkami ale jednak gf4ti nie ma chyba dx9.0 czyz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale ta karta bez podkrecenia ma 8000 3dmarkow ;/ a niewiem czy bede ja mogl podkrecic ;] ja jakoś najbardziej bym obstawiał na tego gf4ti ale czy bedzie on jakos dzialal w tym hl2?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale ta karta bez podkrecenia ma 8000 3dmarkow ;/ a niewiem czy bede ja mogl podkrecic ;] ja jakoś najbardziej bym obstawiał na tego gf4ti ale czy bedzie on jakos dzialal w tym hl2?;]

ja na swoim kompie gram w doom3 na 1024x768 srednie detale i naprawde da sie grac (co jakis czas zwolni jak jest wieksza jazda) wiec gft 4ti nie jest wcale taki slaby jak se radzi z doomem to napewno i z hl2 se poradzi:D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale ta karta bez podkrecenia ma 8000 3dmarkow ;/ a niewiem czy bede ja mogl podkrecic ;] ja jakoś najbardziej bym obstawiał na tego gf4ti ale czy bedzie on jakos dzialal w tym hl2?;]

ja na swoim kompie gram w doom3 na 1024x768 srednie detale i naprawde da sie grac (co jakis czas zwolni jak jest wieksza jazda) wiec gft 4ti nie jest wcale taki slaby jak se radzi z doomem to napewno i z hl2 se poradzi:D

pozdro

dobra decyzja zapadła, kupie gf4ti ;]

teraz tylko jaka firma?

palit/albatron/winfast a moze cos innego?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak odradzam Gainwarda- w przypadku ti4200 nie popisał się- głośno było swego czasu o nowych-uszkodzonych kartach które G wycofywał z rynku (wadliwe kondzie czy cóś). No i większość gainwardów ma swój swoją specyficzną PCB- jak za jakiś czas zechcesz zrobić v-moda może okazać się to awykonalne. Ostatnia sprawa- na gainwardach często "bywają" pamięci EltronTech (czy jakoś tak) 3.5ns- praktycznie zerowa podkręcalność.

 

Moje typy to- MSI, Creative, WinFast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*"]Jesli gf4ti to polecam MSI Gainward i Albatron.

Btw skoro grasz tylko w cs'a to spokojnie wystarczyłaby gf3 :)

Za 200 zł schodzą na allegro :> Pomyśl... :wink:

ta, gram tylko w cs'a ale jako tako zamierzam w dooma3 oraz hl2 a wydaje mi sie iż miedzy gf3ti a 4ti jest duza roznica w tych grach, jesli nie powiedziec ogromna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...