Skocz do zawartości
NExik

Drut Mod - szczegolik ...

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam pytanko jezlei chce u siebie tylko zwiekszyc Vcore z 1,6 do 1,625 -nie pytajcie dlaczego to wystarczy ze odpowiedznie miejsce(wg schematu) wloze kabelek(w ksztalcie U ) , czy mam wkladac kableki we wszytskie miejsca tak jak an schemacie (czyli odpowiednie Vroce i FSB .?)

 

 

 

Dołączona grafika

 

Z gory tNx za odpowiedz

 

Pozdrowka.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos tylko powiedziec czy amm we wszytskie zaznaczone an schemacie miejsca powkladac Kabelki czy tylko w te ktore roznia sie na schemacie od mojego obeznego (nie drutmodowanego) ustawienia..?

 

Help please.. -moze to dla was oczywiste.. ale wole miec pewnosc :)

 

Pozdrowka.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku czy ktos mi moze powiedziec...

 

jezlei chce zminc tylko Vcore to ustawiam tylko druciki do vcore w odpowiednie miejsca czy FSB tez wtedy musze ustawic (drutami ).??

 

help..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSB drutami? :| nie slyszalem o czyms takim

jak chcesz zmienic vcore to robisz drut moda dla vcore

jak dla mnoznika to robisz dla mnoznika

ja nie wiem wsumie o co tu chodzi

Fsb zmieniasz w biosie badz tez zworkami na plycie glownej a nie drutami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrek pomieszalo mi sie mniznik z fsb ehhe..poprostu o czym innym mysallem a co innego anpisalem.:P(ehh)..

 

tak pzoatym zrobilem narazie zbeys prawdzic czy to dziala i mnoznik udalo mis ie zmienic.:D:D:D(i zyje komp- atak nawiasem wmoaic pare tych U mi wpadlo na plyte.. jeden gdzies sie chowa w podstawie socketa ale dizla.:P ajkso to wsyztsko.:P

 

(mam kiepskie szczypce a reka mi sie trzesla strasznie.:P:)

 

 

ok dzie za odpowiedz..:)

 

POzdrowka ide sie dalej abwic drutami.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy rady dla Ciebie i nie tylko:

 

1. Jak jesteś dyslektykiem to korzystaj z edytorów tekstu wyposażonych w korekte ortograficzną, rozumiem że może się zdarzyć omsknięcie palca na klawiszach i wychodzą takie kwiatki jak cyt."mniznik";"mysallem";"zminc" na czatach, ale na Boga to jest forum, nie ma pośpiechu w edycji posta (a i zmienić zawsze można) No i właśnie... ZMIENIĆ....

2. Klawisz EDYCJI nie znasz? piszesz 4 posty, jeden po drugim - zgroza.

3. No i technicznie:

nawiasem wmoaic pare tych U mi wpadlo na plyte..

Takie rzeczy się zdarzają i nie powinno się uruchamiać kompa z tymi drucikami besztrosko leżącymi pod socketem, nic się nie stało teraz to się stanie może kiedyś. Wydmuchaj te kawałki przewodzące prąd (!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrek.. wtedy bylem baardzo zmeczony i pisalem dosc szybko to mi sie troche:P bledow wkradlo.:)

 

a co do tych drucikow to juz usunalem wszytskie, tylko dziwi mnie ze jak ustawilem Vcore (wg schematu ) to mi sie zamiast 1,7V zrobilo 1,8V.. ale ok 1,8 to chyba bezpieczne napiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...