Skocz do zawartości
MeHow

Amd patch do winxp

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Ja mam cos takiego - jest to poprostu wpis rejestru ktory zmienia wartosc przydzielania pamieci do jedengo mechanizmupracy windy, ale nie pamietam co to dokladnie jest :D Jak ktos chce to moge to na mejla wyslac. Chce ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz mi sie przypomnialo :D Jest to wpis, ktory pozwala na prawidlowe dzialanie prockow AMD z winxp, a za nieprawidlowosc polegala na tym ze przy uruchamiania czegos co wykorzystuje szyne AGP komp sie wiesza :(

U mnie byl to juz pokazujacy sie pulpit windowsa xp, ale to juz mam za soba. Zreszta wszystko zalezy od konfigu. Mam nadzieje ze o to ci chodzilo bo jak nie to o niczym innym nie slyszalem.

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam linka do patcha, ktory usprawnia pracowanie winxp z Athlonami

 

z gory dzieki

MeHow

inaczej powiem. mówisz że szukasz, a nie piszesz po co. moze da sie ro zrobić w inny sposób. jeżeli szukasz tego tylko dlatego, że masz jakieś widzimisie, to określe cię prosto i jasno: lamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Ja mam cos takiego - jest to poprostu wpis rejestru ktory zmienia wartosc przydzielania pamieci do jedengo mechanizmupracy windy, ale nie pamietam co to dokladnie jest :D Jak ktos chce to moge to na mejla wyslac. Chce ktos?

Ja chce mail mehow6@wp.pl

 

A co do tego dlaczego - wystepuja zwichy, niektore podobne do tych twoich Grzechu.

 

NaRkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...