Skocz do zawartości
GuC!o^

3dMark04

Rekomendowane odpowiedzi

Na necie ukazały sie informacje dotyczące 3dMarka04 oraz ukazały sie pierwsze screeny z tego benchmarka...

 

http://members.lycos.co.uk/gustawo/obrazki/

Czy nie sądzicie że to jeszcze za wcześnie na smarka 2k4 ?

 

http://www.beyond3d.com/interviews/fm04/

a tu możecie poczytać o najnowszym 3dmarku... txt po angielsku

 

 

:arrow: PS.jeżeli ten temat już był to prosze o usunięcie bez żadnych scysji 8) szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem...

Niestety fotki znalazłem w takim formacie i nic na to nie poradze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednym z obrazków widać że benchmarka testowali na p4 3,6 GHz , GeForce 6800GT a na kolejnym obrazku widać że średnie fps z gier nie przekraczają 15fps 8O nie wiem czy ten 3dmark bedzie aż takim killerem czy to poprostu wynik tego że 3dmark jest jeszcze w robocie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zwykłych zjadaczy chleba będzie mogłą pooglądać sobie tego 3d marka tylko na screench,mało kogo stać na highendowe karty typ gf6800,a jeśli nawet na tym nie ma płynnego renderingu to ja dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Większość zwykłych zjadaczy chleba będzie mogłą pooglądać sobie tego 3d marka tylko na screench,mało kogo stać na highendowe karty typ gf6800,a jeśli nawet na tym nie ma płynnego renderingu to ja dziekuje :)

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%. Stworzenie kolejnego 3DMarka to tylko wbicie kołka w serce zwykłym użytkownikom. Kto by kupował sprzet komputerowy warty kilka tysięcy złotych tylko po to, by mieć te 2000 pkt!!! Ludzie! Do gry (np. w chinczyka na kurnik.pl) wystarczy byle jaki PC a nie sprzęt za krocie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kase qpujesz. Napaliles sie - zrobisz wszystko zeby qpic. Nie masz kasy - nie qpujesz i grasz w starsze tytuly... ale na pewno w znacznej wiekszosci przypadkow nie qpuje sie (przynajmniej ja) dla punktow w 3DMarku :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mnie punkty w 3Dmarku ***** obchodzą. To ile ci ten program pokarze to informaja dla ciebie a nie powód do chwalenia się że ta karta ma 6000 a ta 8000 pkt. Dla mnie ważne jest to, by komputer który mam (a mimo iż królem szybkości nie jest) dobrze mi słuzył. Co prawda w Doom 3 nie zagram na 100% na obecnymn kofigu (o Boże jakbym chciał se pograć :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ) ale do pracy i grania w serwsie www.kurnik.pl nadaje się idealnie! Amen!

 

P.S. Już zbieram kase na remont kompa więc Doom 3 się do mnie zbliża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dadzą do nowej wersji czegoś w stylu sprawdzania jakości obrazu w testach to wyniki 3dmarka przestaną być wiarygodne (a właściwie już nie są) programiki typu 3d analyser to zmora ludzi którzy testują uczciwie i chcą jakoś zainstnieć na scenie 3DM, popatrzcie na wyniki 9600 w multicompare, 12000 w 3Dmarku2003 na tej karcie to poprostu absurd!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...