Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje informacji od was:) od tych co robili juz cos:)

 

odlałem sobei blok miedzi 5.5cm x 5.5cm , 2cm wysokosc (wymiary sie zmniejsza nieco bo bloczek jest do szlifu i polerki)

 

zaprojektowalem sobei cos tam ale che sie popytac ;]

 

jaka grubosc spodu zrobic ??? w jakich granicach ?

jaka wysokosc zeberek ? :>

i ogolnie jaka wysokosc bloku robic ?

 

:)

 

takie informaje n poczatek potzrebuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje informacji od was:) od tych co robili juz cos:)

 

odlałem sobei blok miedzi 5.5cm x 5.5cm , 2cm wysokosc (wymiary sie zmniejsza nieco bo bloczek jest do szlifu i polerki)

 

zaprojektowalem sobei cos tam ale che sie popytac ;]

 

jaka grubosc spodu zrobic ??? w jakich granicach ?

jaka wysokosc zeberek ? :>

i ogolnie jaka wysokosc bloku robic ?

 

:)

 

takie informaje n poczatek potzrebuje :)

1388730[/snapback]

ok 1cm miedzi... a finy na okolo 8 chyba bedzie dobrze... a na wierz albo plexa albo miedz.. jakas ciensza... pare mm...

 

ja mam miedz 10mm+plexa 8mm+oring 1mm wiec 19mm ma bloczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 1cm miedzi... a finy na okolo 8 chyba bedzie dobrze... a na wierz albo plexa albo miedz.. jakas ciensza... pare mm...

 

ja mam miedz 10mm+plexa 8mm+oring 1mm wiec 19mm ma bloczek...

1388750[/snapback]

1mm ? nie bedzie to zbyt miekki spod ? nie bedzie mial tendencji do ugięć ? myslalem o 2mm ?

 

oring ? przetlumacz mi to pojecie? czy to jest przestrzen midzy plexi a finami ? :) domniemam tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzownil dzownek, biegne do drzwi patrze listonoszka huraaaa... pierwszy okrzyk radosci wyciaga paczke, coprawda troche znieksztalcona ale mowie tak z poczta bywa... ide do groy, zanim przedostalem sie przes sterte tasmy klejacej minelo 5 min, otwieram patrze jakies smieci, ale kij mowie dobrze zabezpieczyl paczke... niestety owa paczka zawiodla moje oczekiwania, wyciagam papiery wyciuagam, a tam nic nie ma wywalilem wszystko w srodku blokyu brak, tylko sterta smieci, podartych kartonow, pozwijanych gazet... i co ja mam zrobic w takiej sytuacji?! teraz swiece oczyma perzed sklepem od ktorego mialem brac sprzte ze nie jets juz otrzebny, kto oszukal?! poczta?! nie wiem... w kazdym razie bvardzo sie zawiodlem :(

http://veenee.freeprohost.com/Obraz.jpg

Foto zawartosci paczki, mozna powiekszyc, moze ktos dostrzerze w tych paperach podobizne bloku wodnego bo ja jej nie widze :(((((((((

 

Kopiujcie link bo po klikniecu nie wiem czemu sie nie otwiera, wklejajcie do nowego okna, wtedy ukaze sie zdjecie

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1mm ? nie bedzie to zbyt miekki spod ? nie bedzie mial tendencji do ugięć ? myslalem  o 2mm ?

Imo 1,2 - 2mm - zalezy jaki blok ;]

oring ? przetlumacz mi to pojecie? czy to jest przestrzen midzy plexi a finami ? :) domniemam tak:)

Oring, to uszczelka pomiedzy spodem bloku a topem lub/i innymi elementami wymagajacymi uszczelnienia...

wpisz w google to zobaczysz :-P

 

EDIT:

 

venepl - nawet tego nie skomentuje - po prostu sie posmieje w samotnosci... :blink: :lol:

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a co ja mam powiedziec?! pol forum sie zacznie smiac ze kradne ehhh

1388863[/snapback]

Bo na to wyglada całej sytuacji IMO nie skomentuje trzeba było zrobic fotke "zdezelowanej" paczki a nie mi tu teraz mówisz ze byłą pogniecona czy cos bo koperta nie wyglada na zniszczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak gadałem z misiem... i mówił.. "boje się, że ten bloczek do mnie nie wróci..." mi też to śmierdzi... i to bardzo...

 

Przez 5minut mówisz rozpakowywałem... zrób nam fote paczki... tam powinna być pieczątka... albo jakieś awizo... albo co.. kiedy do Ciebie doszła paczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a co ja mam powiedziec?! pol forum sie zacznie smiac ze kradne ehhh

1388863[/snapback]

Amba fatima, było i ni ma - ja Ci powiem drogi kolego, ze w tajemniecze znikniecia nie bardzo chce mi sie wiezyc... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabaret jest... jak ktoś nowy na forum i w wc też widać... pierwsze nie wie jak co złożyć.. potem za testy się zabiera... na forum nie jest mile widziany... wkurza ludzi... strasznie się nagle przejmuje, że paczki nie ma... a potem nagle jest... i pusta... no ciekawe... osobiście Cie nie znam... ale czytam forum.. i widze co inni piszą... i gdyby ktoś ze starzem na forum tak miał.. to inna bajka.. ale taka osoba podejrzana jak Ty... tutaj już nikt nie myśli, że to wina poczty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no comments... teraz jeden z drugiego na gg robi oszusta... ehh szkoda ze pakowalem sie w takie cos... i teraz poprostu z tweaka wylece jako oszust ktorym nigdy nie bylem i nie zamierzam zostac :(

 

ERDIT:

jesli chodzi o wage, to jets ona niewyrazna nie wiem co tu pisze dokladnie, w kazdym razie na poczatku jets zero, i w drugiej rubruyce jakis gryzmol...

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwrócenie kota ogonem... myślisz, żę misiu wysłał paczke bez bloczku... :lol:

 

Wiesz jak się robi... patrzysz się na wage paczki... sam papier nie będzie ważył dużo.... a teraz powiedz, że nie masz naklejki przekazu... to już nikt nie będzie o nic pytał :lol:

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa informacja... hmmm mis nie naklejal zadnej tasmy na koperte, u mnie jednak koperta byla do gory zaklejona taka brazowa tasma...

1388896[/snapback]

Ciekawe kto w to uwierzy ja wiem jedno ze juz nigdy nikomy nie wysle bloku a test zrobie sam

Dołączona grafika

same papierki wazyły 400g troche duzo nie sadzisz

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki walek :lol: No moge wam powiedziec jedno mozecie Miska o wszystko posadzac , ale na 100% nie o to , ze mu bloku nie wyslal :lol: Mi nawet wyslal zanim kase wplacilem :D

 

Wiec venepl ale sorry jestes sqrwialym oszustem i tyle :/ No chyba , ze na poczcie pracuje ktos komu sie przyda nowy blok... Szkoda tylko , ze wybral sobie akurat bloczek Misia a nie np. Storma od Kynka :lol:

 

 

EDIT : Mam juz termometr :]

 

Wedlug wstepnych testow jest tak :

 

woda : 27 C procek 32 C oczywiscie idle , jak bedzie w stresie to powiem pozniej jak w koncu drugi wentyl podlacze pod BIX2

Edytowane przez HeatFighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. paczka szla strasznie dlugo

2. zostala poklejona tasma do gory a mis tego nie robil

to tyle co ma do powiedzenia, przykro mi ze za dobra wole zyskam napewno miano oszusta i zlodzieja... ale tak bywa :( i nie wiem czym bym tu tlumaczyl to i tak jestem skazany na potepienie bo taka jets metalnosc tutejszych ludzi :(

 

ŚWIDER : prawda... wiem, szkoda tylko ze ja nie dam rady tego odkrecic bo nikt nie uwierzy choc niewiem jak bym sie staral...

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. paczka szla strasznie dlugo

2. zostala poklejona tasma do gory a mis tego nie robil

to tyle co ma do powiedzenia, przykro mi ze za dobra wole zyskam napewno miano oszusta i zlodzieja... ale tak bywa :( i nie wiem czym bym tu tlumaczyl to i tak jestem skazany na potepienie bo taka jets metalnosc tutejszych ludzi :(

 

ŚWIDER : prawda... wiem, szkoda tylko ze ja nie dam rady tego odkrecic bo nikt nie uwierzy choc niewiem jak bym sie staral...

1388922[/snapback]

no to zeganymy !

nikt cie tu nie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...