Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 primo upchnij wszystko spowrotem do paczki i zwaz ja... nie wieze ze te papierki waza 400g.

po 2 na paczce jest jej waga - masz prawo przed jej przyjeciem sprawdzic zgodnosc tego co jest napisane z tym co masz w lapkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleś narobił ...:D misiu a ty masz jakies ubezpieczenie przez poczte na tą paczke?? Vene jak nowy blok?? jak temperaturka??

1388936[/snapback]

Co mi da ubezpieczenie skoro zawartosc sie zgadza a paczka dotarła do venepl to co mi z tego nawet jak b ybyła ubezpieczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież paczka z taką zawartością pomiętych gazet i skrawków papieru jest lekka jak piórko, oczekując że w środku będzie bloczek każdy by zauważył że coś jest nie tak bez rozpakowywania. Nie mnie oceniać czy jesteś uczciwy czy nie, ale napewno niezbyt rozgarnięty... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne... moze mi jeszce pozyczysz kase hmmm?!

 

edit: zalatwilem z misiem inaczej sprawe... postaram sie oddac kase chcoiaz nie wiem za co... na forum nie bede sie juz udzielal bo bedzie o vene ty sie nie odzywaj oszuscie... przykro mi ze tak to wyszlo :(

Edytowane przez venepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niesety... taka reputacja od początku Twojego pobytu na forum... zanim misiek miał wysłać bloki już nie było dobrze... a teraz... po tym co robisz/zrobiłeś... choćbyś nawet mówił prawde (nic nie stwierdzam... narazie...) to by Cie ukamieniowali za to... a teraz... ta cała szopka... niby przypadkowość... sztuczne zachowanie... wg mnie... dają po sobie poznać winowacje... nie wiem jak to chcesz wytłumaczyć... rozwiązać... ale za wiele się stało złego... i to tak się zwaliło nagle... tak jakby ktoś wszyskto upozorował... zapalonował... pomyslał, że misio też nie jest "czysty" i zwalić na niego... ale zabrakło kilku szczegółów... z których ciężko się wytłumaczyć... to tylko moje przypuszczenia... niechciałbym aby one były prawdziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak już kręcił,że paczka cos nie doszła to miałem pierwsze podejrzenia...

Jak napisalismy ,że po kodzie poczta sprawdza to sie nagle przesyłka znalazła ale pusta.

Ciekawe czy odbierając paczuszke co była lekka jak piórko by sie nie kapnął...

 

Ja nic nie sugeruje bo mnie jeszcze poda wenepl o zniesławienie do sądu :)

 

Zresztą pisałem już kiedyś na forum i niedawno na gg misiowi po co takim ludziom wysyła bloczki- ktoś kto nigdy Wc nie mial ma robic testy?

 

A teraz sie okazuje,ze bloczek tajemniczo znika. Zreszta sie nie dziwie, ja bym nie wysłał obcej osobie czegoś wartego ze 150zl i jeszcze liczył że potrzyma i odda..ale ja podejrzliwy z natury jestem.

 

A na 2 raz misiu to wysyłaj blok na testy komus znanemu w swiatku Wc to takich cyrków nie będzie... I czegos takiego jak kwitowanie odbioru czy coś nie ma?

 

Szkofda,że ja nie mam WC bo bym pewnie nie gorzej potestował niż vene a dodatkowo okazuje sie że firma z której misiu15go bierze plekse jest pod moim blokiem właściwie. Doręczył by bloczek osobiście i w razie czego wiedzioał gdzie z łysymi kolegami z kijami do bejzbola przyjść jak bym nie oddał :P

 

EDIT:

 

a co do reputacji to vene od samego początku wnerwia większość forumowiczów, wymądrza sie i straszy banami, zamykaniem topików-ja bym to szarogęszeniem sie nazwał...no i zawartość paczek mu znika :lol:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą pisałem już kiedyś na forum i niedawno na gg misiowi po co takim ludziom wysyła bloczki- ktoś kto nigdy Wc nie mial ma robic testy?

 

 

1389028[/snapback]

Nie Ty jeden :P

 

moje posty były rówzniez zgłaszane za to, że sa dla niego wielka obraza, jak zwróciło mu sie uwage :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem juz mi mówiłes niezmiernie mi przykro ze ty nie chcesz przeprowadzic testu ale rozumiem. To ze bloczek zostanie u nich raczej mi sie nie uśmiecha  :blink: a jak dobrze pamietam mówiłes o cenie 100zł czy 130zł za taki test na co niestety mnie nie stac. Ja łaski nie robie wysyłajac do kogos ale błagał zeby go ktos przetestował to nie bede jak nie chce to nie i koniec  :D

1382617[/snapback]

 

Jeśli chcesz zrobie ci test za darmo (bloczek jest moj :D ) na www.pctest.pl (kiedys www.pccom.pl)

 

jakby co to wal na pw albo gg 2099968

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też mozesz wysłać :) juz mam jeden twój :P to jeszcze drugi sie przyda :wink: :wink: Zaloze śruby 8 cm i bede mial bloki po 2 stronach procka <lol> :D :D Bloczek na gpu z chęcią bym przetesotował - mam możliwość porównania z blokiem zalmana na gpu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem delikatnie mowiac zniesmaczony - dlaczego nie uwzgledniles nazwy "szczotka" :-| ;]

 

z tych co podales jakos zadna do niego nie pasuje; imo lepsza by byla jakas "jednoczlonowa" na przyklad... szczotka :wink:

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj bym nazwał "cold afterburner" "silent force" albo "ice queen"-ale to już nieco na wyrost.

 

 

A może tak po naszemu, swojsko "sedesik misia uszatka" :lol:

 

 

edit zwycięzca konkursu na nazwe powiniwn wygrać jeden bloczek

 

eureka a może "jeżyk"? ładnie , któtko i pasuje do bloczku....

 

 

 

EDIT:

z angielskiego to będzie "hedgehog"

 

Dobra juz wygrałem konkurs prosze o bloczek :lol:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglojezyczne nazwy sa fajne good brzmia i sa cool :-P

Było ice queen sugerowane ale mi jakos nie spasowało

"szczotka" cvir chyba zartujesz jak to sie prezentuje :lol:

 

Jezyk nie nadaje blokowi ze tak powiem RESPEKTU :D

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...