Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś właśnie przyszedł do mnie Cube Pro Slim

Bardzo dobrze wykonany, wygląda wyśmienicie

Nie wiem jak z wydajnością, ponieważ jeszcze nie mam do końca złożonego układu, ale powinno być nieźle

A oto jak wygląda na moim DFI:

Censored :P

Prawda, że fajnie? :)

EDIT:

Przepraszam za lamerstwo, jasne, że źle założyłem, mój błąd, bo jeżeli chodzi o WC to jestem jeszcze n00bem <_<

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie przyszedł do mnie Cube Pro Slim

Bardzo dobrze wykonany, wygląda wyśmienicie

Nie wiem jak z wydajnością, ponieważ jeszcze nie mam do końca złożonego układu, ale powinno być nieźle

A oto jak wygląda na moim DFI:

http://img85.imageshack.us/my.php?image=imag00082rs.jpg

Prawda, że fajnie? :)

Sorry jak ty ten blok założyłeś? :mur:

Te sprężynki to co robią pod zapinką. Chyba że zrobiłes to specjalnie, ale wtedy sprężynki nie potrzebne wogole. Jezeli masz wyczucie w palcach i przykrecasz bez sprezyn to ok, ale to troche ryzykowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie przyszedł do mnie Cube Pro Slim

Bardzo dobrze wykonany, wygląda wyśmienicie

Nie wiem jak z wydajnością, ponieważ jeszcze nie mam do końca złożonego układu, ale powinno być nieźle

A oto jak wygląda na moim DFI:

http://img85.imageshack.us/my.php?image=imag00082rs.jpg

Prawda, że fajnie? :)

jaka, beka, swietny zart ;-) sam bym nic lepszego nie zrobil :D

 

heh, chyba ze Ty tego nie zalozyles dla beki, tylko na prawde :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie przyszedł do mnie Cube Pro Slim

Bardzo dobrze wykonany, wygląda wyśmienicie

Nie wiem jak z wydajnością, ponieważ jeszcze nie mam do końca złożonego układu, ale powinno być nieźle

A oto jak wygląda na moim DFI:

http://img85.imageshack.us/my.php?image=imag00082rs.jpg

Prawda, że fajnie? :)

 

hmm a co zrobiłeś z śrubami ?? bo umnie są tak długie że raczej bym nie mógł tak zamontować. będe skracał pewnie dzisiaj w nocy ;)

( a te spężynki to mi sie podobają :D chybe też sobie tak zamontuje :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a co zrobiłeś z śrubami ?? bo umnie są tak długie że raczej bym nie mógł tak zamontować.

To co ... u Ciebie masz te sruby długości 30 centymetrów, że wystają poza bude?? Jakoś nie rozumiem w czym masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a brak backplate`a nie wpłynie negatywnie na mobo?

Co on z tym blokiem zrobil? :P Powiedzcie jak powinno byc poprawnie... :P

 

Pozdro

Tu chyba dobrze widać

http://img251.imageshack.us/img251/9004/obraz0176mc.jpg

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano własnie skonczyłem moje piersze chłodzenie wodne. w skład jego wchodzą: dwa blokki misia cube pro CPU i GPU nagrzewnica Kadeta z wentylatorem 120 mm pompa eheim 1048 i rezik.

 

proc venice 2440 Mhz 1,55 volt w spocxzynku 29 stopni a w strsie 49!!!!!

 

to nie za duzo troszke??

 

na moim AC (XP 120 heatpipe i ten sam wentylator wsio było taks amo i też niesłyszalnie.

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpierw pobaw sie dociskiem bloczku na proca- poluzij-posprawdzaj..popuść i też posprawdzaj...ważne też jst rozłożenie pasty..

 

ale jak na dobrym ac było to samo to czapa krzywa-ja dużo mniej mam na boxie na 2.7 ghz 1.7v :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka czapa krzywa??

spód blocxzku?

pasta której używam to OCZ ultra 5+

 

a spręzyny dokręcić do konca? bo mam na 3/4

Procesor nakryty jest taką miedzianą osłoną (koloru aluminium ;: ) Bardzo czesto jest ona krzywa, albo jest poprostu krzywo przyklejona. Do jej zdjecia potrzebna ci żyletka oraz troche cierpliwości. Jedyne na co trzeba zwracac uwage to to aby ostrza za daleko nie wcisnąć (mozna uszkodzic proca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczxesniej nie było z procem problemu wiec nie sądze ze to ten problem, bo cxzapa z dnia na dzień nie powinna sie wygiąć co nie?, a jak zdejme to zawsze moze być problem przy zakładaniu blocxzku na nią i można jądro pęknąć, a to bedzie bolało raczej ;-) a ta cxzapa jest przyklejona do rdzenia cxzy tyko na nim leży?

 

po 2 godzinach prime 56 stopni - <killer>

 

cxzemu mam 26 stopni róznicy między stres a spocxzynek? moze to wina chłodzenia wodnego?

 

ale z drugiej strony grafe chłodzi bardzo dobrze

Edytowane przez jarkopolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczxesniej nie było z procem problemu wiec nie sądze ze to ten problem, bo cxzapa z dnia na dzień nie powinna sie wygiąć co nie?, a jak zdejme to zawsze moze być problem przy zakładaniu blocxzku na nią i można jądro pęknąć, a to bedzie bolało raczej ;-) a ta cxzapa jest przyklejona do rdzenia cxzy tyko na nim leży?

 

po 2 godzinach prime 56 stopni - <killer>

 

cxzemu mam 26 stopni róznicy między stres a spocxzynek? moze to wina chłodzenia wodnego?

 

ale z drugiej strony grafe chłodzi bardzo dobrze

Wiesz diagnoza była stwierdzona na podstawie tego, że powiedziałes iż temperatura na ac i wc jest taka sama. Gdyby czapa była równa ... dobrze przylegała, roznica miedzy idle a stress były by w granicach 5 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to była chłodnica to raczej bym nie miał 24 stopnie w spocxzynku na podkręconym procku gdzie temperatura w pokoju ma 23 stopnie a na grafie chocbym nie wiem jak ją torturował mam tylko max 32 stopnie (7900 gt)

 

daletego dalej szukajmy odpowiedzi, Gdyby ktos mieszkał niedaleko Kwidzyna kto ma podobny proc, to mógłbym sie przekonac

Edytowane przez jarkopolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to była chłodnica to raczej bym nie miał 24 stopnie w spocxzynku na podkręconym procku gdzie temperatura w pokoju ma 23 stopnie a na grafie chocbym nie wiem jak ją torturował mam tylko max 32 stopnie (7900 gt)

 

daletego dalej szukajmy odpowiedzi, Gdyby ktos mieszkał niedaleko Kwidzyna kto ma podobny proc, to mógłbym sie przekonac

 

być może masz krzywy spód bloku i nie przylega idealnie do rdzenia - tak też mogło się zdarzyć - w końcu ręcznie nigdy się nie osiągnie rezultatu magnesówki ;) spróbój na szkle wyszlifować blok papierami 1000 i 2000 - pewnie pomoże....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czyszczeniu miedzi juz było, a teraz chce sie zapytac jak to jest z czyszczeniem masiadzu chodzi mi o blok na Nb? na bloku porobily mi sie male plamy i nie wiem jak to usunac?

I krocce jak sciagnolem weze zrobily sie troszku czarne tez nie wiem jak to wyczyscic :blink:

Czy ktos moze wie jak sobie z tym poradzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...