Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

hej , już z miśkiem gadałem na ten temat ale dalej mi to nie daje spokoju czy ten blok na NB : http://i53.photobucket.com/albums/g69/wego...wc/IM003741.jpg da się jakoś wpakować na DFI ?? w gre wchodzi wiercenie szlifowanie ale chodzi mi tylko o to zeby spasował B-) misiek mówi ze nie da rady :huh: już jakiegoś forumowicza widziałem z tym blokiem na dfi i chciałbym się dowiedzieć czy to jest możliwe i jak to zrobił, i jak narazię nie interesuje mnie SLI....

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodzilo o P5W czyli mocowanie musiało by byc odrobine inaczej. Dokladnie odwrotnie

 

Wystarczyło by wywiercic jeden krociec w inna strone (tez w zdłóż krawedzi ale tej drugiej)

Edytowane przez ufoufnal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladna przykrywka bloku :). Jakby tak na CPU i moze GPU cos podobnego bylo...

moja 1 myśl i to co napisałem autorowi B)

 

 

mmm - a zapineczka na haczyki to będzie pasować? ;)

męcze go o to tak od 3-4 tyg , odkąd zaczął myśleć o nowym bloczku, proponuje pomęczyć go grupowo-ostre sm i może zmięknie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

mniem śliczny bloczek, a jak z króćcami ?? zmieszczą się pod długa grafike w górnym slocie na dfi ??

pozdr

 

no i jaka cena :D jakby misiu wypóścił coś podobnym topem na cpu, oraz konstrukcje na gpu a'la abadon, miałby pewne, że jestem jego stałym klientem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniem śliczny bloczek, a jak z króćcami ?? zmieszczą się pod długa grafike w górnym slocie na dfi ??

pozdr

 

no i jaka cena :D jakby misiu wypóścił coś podobnym topem na cpu, oraz konstrukcje na gpu a'la abadon, miałby pewne, że jestem jego stałym klientem :D

Tak bloczek pasuje na dfi;]

Cena pozostaje bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...