Skocz do zawartości
ThRuSt

ModeCom 300W GTF czy GT?? Jaka jest róznica??

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie ktory lepszy GTF czy GT?? przypomne ze GT jest drozszy o 22zl niz GTF w sklepie komputronik!!!

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11974 --> Modecom300GTF

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6551    -->Modecom300GT

gt regulacja wszystkich napiec gtf brak zabezpieczenia anty przeciorzeniowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B E ZEEE D URR AA  :lol:  roznica 1 molexa wiecej  w GT  regulacja napięc jest w wiekszosci fortronow ale tylko linia 3,3V + 5V z 12V razem jednym potencjometrem

kochany kolego w tym jest mozliwosc regulacji rowniez 3.3 volta i sie nie sraj :evil: i jak mowilem gtf mozna przeciarzyc i moze sie zepsuc a gt ma zabezpieczenie a tak nie ma zadniej roznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B E ZEEE D URR AA  :lol:  roznica 1 molexa wiecej  w GT  regulacja napięc jest w wiekszosci fortronow ale tylko linia 3,3V + 5V z 12V razem jednym potencjometrem

kochany kolego w tym jest mozliwosc regulacji rowniez 3.3 volta i sie nie sraj :evil: i jak mowilem gtf mozna przeciarzyc i moze sie zepsuc a gt ma zabezpieczenie a tak nie ma zadniej roznicy :)
a gdzie ja powiedziałem ze NIE MA :?: :evil: reguluje sie 3,3V i 5V & 12V potencjometrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obydwa mają zabezpieczenia..  

 

loobek <--- chyba jak sobie dorysujesz... reguluje sie linie 3,3V jednym potencjometrem i 5&12V RAZEM...

widzisz tu napisane overload protection max??? http://www.fsp-group.com.tw/english/02_pro...ctorname=ATX12V

ja nie widze :D

a co ty smilku kochany sie wypowaidasz? miales doczynienia z zasilkami firmy modecom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebując temat...

 

czy może Ktoś ładnie i składnie napisać jakie są zasadnicze róznice pomiedzy 300GT a 350GTF /oczywiście poza mocą :) / A właściwie to interesuje mnie, któren lepiej trzyma napięcie.

 

Próbowalem znaleźć odpowiedź w róźnych tematach i wszędzie ktoś się z kimś 'kłóci' - więc czekam w końcu na przejrzystą wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebując temat...

 

czy może Ktoś ładnie i składnie napisać jakie są zasadnicze róznice pomiedzy 300GT a 350GTF /oczywiście poza mocą :) / A właściwie to interesuje mnie, któren lepiej trzyma napięcie.

 

Próbowalem znaleźć odpowiedź w róźnych tematach i wszędzie ktoś się z kimś 'kłóci' - więc czekam w końcu na przejrzystą wypowiedź.

Miałem 300GT...ciągnął to co w podpisie i nie było z nim problemów. Ładnie trzymał napięcia, no może trochę +12V blisko dopuszczalnej granicy. Pod dużym obciążeniem trochę zaczynał się grzać i hałasować. Generalnie bardzo udana zasiłka jak na swoje 300Watt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miełm 300gt i ciagnoł to co mam w podpisie cpu chodizł na 2,125V i 2600 mhz i nic sie neidziało to jest wspaniała kontrukcja teraz mam 520W topower i moge jedynie powiedzieć że mniej sie boje o to że spali mi sie komp bo jednak linie 12V ma stabilniejszą :) cpu chodzi sobie 2562mhz 2,096 dzień i noc i tak ciagle i nic sie enidzije gry wszytko all stable a na 300gt tak samo było LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99tomcat <-- jeszcze jedno. rozumiem, że do takiej konfiguracji jak w podpisie dobierasz sobie Modecom'a 300W(atowego)?

tak a po co mi mocniejszy?

do tego konfiga wystarczy, a jak bede zmieniać to pewnie nawet modecom 350 by nie starczył

myśle nad tym modecomem 350gtf lub gt(widziałem gt za 98zl)

a co myślicie o tym tanim chiefie co powyżej dałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie mocno bawila slepa wiara w opisy w komputroniku i innych sklepach internetowych.

Panowie troche pomyslcie - na strone producenta zapraszam a nie sklepow internetowych jak chcecie sie dowiedziec prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...