Skocz do zawartości
marek_0011

Która lepsza Radeon 8500 czy Radeon 9550

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wyborem karty graficznej. Dysponuje niewielką gotówką na ten cel - zaledwie 350 zł. Zastanawiam sie pomiedzy dwoma pozycjami, a mianowicie:

 

1. Radeon 8500 Mint 275/550 Mhz, 128 bit, 64 MB DDR (allegro),

2. Radeon 9550 His 250/400 Mhz, 128 bit, 128 MB DDR (sklep).

 

Z góry dziękuje za komentarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie zorientowalem to lepsza od tego Radeona 9550 Gigabyte bylaby Radeon 9550 tyle ze His. Glownie dlatego ze Gigabyte ma zwykly radiator (moze okazac sie slabo podkrecalny) na rdzeniu, a His ma tez wentylek :) Prosze ustosunkujcie sie do tego odpowiednio. Zajrzyjcie tez na Komputronik - tam sa zdjecia obu kart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam 8500 podkręconą i spisuje się swietnie wiec bierz tą 8500 od Garfield'a ;) No chyba ze bedzie chcial z Ciebie zedrzec :P no to 9550. Jesli nie bedziesz chcial zmieniac chlodzienia na karcie sam to bierz tego HISa moze sie lepiej podkreci GPU.. a czas dostepu pamieci jest takie sam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, obydwie karty His i Gigabyte (mówie o 9550) chodzą na takich samych taktowaniach, ale Gigabyte nie potrzebuje wiatraka do chłodzenia - to jak myślisz co będzie się lepiej kręcić ??

 

Dokładasz wiatrak na Gigabyte i napewno wyciągniesz więcej niż na Hisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier....ona prywata.

Znalazl sie taki "cfaniaczek" i sądzac po wypowiedziach paru znajomkow :evil:

i wciskaja shit ( w porownaniu z 9550 )

Ludzie opamietajcie sie.

A ty marek_0011 bierz 9550.

 

PZDR$ALL :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier....ona prywata.

Znalazl sie taki "cfaniaczek" i sądzac po wypowiedziach paru znajomkow :evil:  

i wciskaja shit ( w porownaniu z 9550 )

Ludzie opamietajcie sie.

A ty marek_0011 bierz 9550.

 

PZDR$ALL :evil:

taa jeszcze powiedz ze niekrecony 9550 lepszy od 8500 full 275/550.... :twisted: fakt z e za tego radka troche drogo sobie zyczysz... 350zł to idzie 4ti 4200 128mb łyknac na 3,6ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh , bierz 9550 jak juz z tych 2 , a jak chcesz poszukac to na allegro trafisz gf4 za gora 350 zl dobrego , ktory bedzi elepszy od tych co podales , nie bierz tylko 8500 za te 350 zl bo ja za swojego gf 4 4200 128 mb dalem 300 zl , wiec tylko wystarczy poszukac czegos na allegro jesli ci sie nie spieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 9550.

 

R8500 od Gigabyte'a tym bardziej full to zapupista karta (mialem taka tylko ze mi padla :(), ale obecnie trzeba brac juz nieco nowsze technologicznie karty. W tej cenie to tylko 9550 HiS/GB (tylko koniecznie go @ :wink:).

 

Podobny topik (sam ostatnio karte wybieralem):

http://forum.oc-serwis.pl/viewtopic.php?t=3008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry, szukam klijenta na moją i nie chce wcale 350 zeta ino mniej, a co do pamięci to wypraszam sobie mam Hynix'y 3.6 i do tego oradiatorowane :P

Potwierdzam moja tez miala Hynixy 3.6 i brykala na defaultach 300/600 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...