Skocz do zawartości
bo#

problemy pomiędzy IS7E-2 a Wd 1200Jb

Rekomendowane odpowiedzi

Ello all

Mam problem.Posiadam apłyte abit is7E-2 .Sedno problemu: Podpiąlem przez IDe dysk Wd 1200 Jb jako master-dysk jest super plynei jak żaglówa,.Problemy zaczynają się jednak gdy próbuje podłaczyć drugi dysk do tego samego Ide,naturalnie jako Slave.Otóz po podłaczeniu , dysk slave jest 3 razy wolniejszy niż byc powinien.Próbowalem przełożyc tą konfiguracje dfo płyty Gigabyte i wszystko płynie, dodatkowy dysk pracuje z pełną wydajnoscia.Dlaczego tak jest?? Czyżby Wd wymuszął transfer, czy tesh płyta Abita jkest zwalona i powoduje zmulenie dopietego dysku do Ata 66???Nie korzystam z zadnych szuflad, dysk dodatkowy to Samsung 80GB 7200 prm , na Gigabycie szedł jak burza, na Abicie skopiowanie z niego 700 Mb to około 5 minut przy podłaczeniu opisanym opowyzej.Niestety płyta ma tylko 2 złacza IDe a na drugim jest DVD-zatem możłiwosci nei ma zbyt wiele.Oczywiscie korzystam z taśm 80-zyłowych.Wkurza mnie to :?

Dzieki za ew. posty.Moze ktos tesh przerabiał tego typu sciemki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki. Z tym paskiem drogi Raptorze mnie zaskoczyłeś, jeszcze dziś to sprawdze.Ha-kolejny dowód na to ze i płyty głowne mają dusze :-)). Przejsciówka na sata -cool.Nie wiedziałem ze jest taki diwajsik.Jeszcze raz dzięki.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...